Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zamkowa narzeczona

Zameczek Biesiadny Halinów

Polecane posty

Gość zamkowa narzeczona

Witam w ostatnim czasie ogladalam kilka sal weselnych, natomiast ta spodobala mi się najbardziej. Niestety malo jest opini na jej temat, wiec prosze o wypowiedzi osob ktore sie tam bawily albo organizowaly wesele. Bardzo mi na tym zalezy, szczegolnie na tym jakie jest menu i jak smakuje jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamkowy gość
Byłam w tym zameczku w roli gościa. Jedzenie w miarę ok, chociaż ja prawie nie jadam na weselach, więc niewiele próbowałam i pod tym względem nie jestem dobrym recenzentem. Gorzej z obsługą, która 'nie ogarniała' całości i zostawało się na dłużej z brudnym talerzem/bez czystego talerza. Mój chłopak latał i sam donosił zastawę, bo można by się było nie doczekać, a kelnerki jakieś mało kontaktowe. Nie wiem jaką liczbę gości planujesz i na ile jest przeznaczona ta sala. U mnie było zdecydowanie za dużo gości, krzesło przy krześle i zahaczanie łokciami, nie było jak wyjść zza stołu, żeby nie fatygować osoby obok, która też musiała wstać i wysunąć swoje krzesło. Kiepskie jest też to, że goście siedzący obok kuchni widzą co się w niej dzieje i słyszą stukanie garami, bo marna jest przesłona. Jeszcze na żadnym weselu się z tym nie spotkałam, zawsze kuchnia była jakoś elegancko wydzielona i żadne widoki ani tym bardziej odgłosy nie docierały na salę weselną. Ale to już musisz pojechać i sama ocenić, czy odpowiada Ci taki układ, bo może się czepiam :) Wszystkiego dobrego na nowej drodze i wymarzonego wesela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesele 2014
byłam tam niedawno. ogólnie jest ok, ale bez rewelacji. to było duże wesele, trudno mi powiedzieć ile było osób, na pewno 250 zaproszonych, ale myślę, że dotarło ok 200. Jedzenie średnie, co często na weselach się zdarza, ale tutaj jedzenie na prawdę niezbyt smaczne. Za to dobre ciasta. Ogólnie sala i miejsce nie ma dużego uroku, mi osobiście średnio się podobała. Jestem ciekawa ceny za talerz, myślę, że nie powinna przekroczyć 150-160zł. Ja osobiście ze swojej strony polecam karczmę u Ziubiakowej pod Mińskiem Mazowieckim, sama planuję tam wesele, jedzenie ok jak na weselne, ale miejsce ma niesamowity klimat. A cena bardzo dobra, zaczyna się od 150zł, myślę, że więcej niż 170zł nie zapłacę, a warto, na prawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamkowa narzeczona
Ooo dziekuje Wam bardzo że jednak ktoś coś napisał i sala jest komuś znana. Sala wg mnie ma trochę uroku tj oczko i ten mosteczek (no to raczej otoczenie ma urok;)) ale w środku też nie jest złe, no bynajmniej mi odpowiada. Cena którą podałaś jest znacznie większa... Mówię znacznie bo nie jest to 20 czy 30zł :P Zmartwiłyscie mnie tą obsługą... kurcze... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesele 2014
20-30 zł to już jest znaczna różnica. to ile tam kosztuje "talerz" ??? sorry, ale ja bym więcej niż 160zł nie zapłaciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamkowa narzeczona
wszystko uzaleznione jest od liczby gosci ale od 200 i wzwyż. Przepraszam ze Cię tak męczę ale czy to jedzenie naprawde jest takie straszne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesele 2014
straszne nie, ale ja momentami czułam się głodna i zabijałam głód bez smaku. może zapytaj innej osoby jeszcze, ale mi jedzenie nie smakowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, miałam tam swoje wesele i szczerze mówiąc nie było się do czego przyczepić. Jedzenie było bardzo smaczne ( ale wiadomo każdemu smakuje coś innego). Ogólnie sala jest bardzo ładna, jest i fontanna i mostek i ławki na dworze gdzie można zapalić. Obsługa mi nie przeszkadzała i nie zgadzam się że nie ogarniali bo talerze były zawsze sprzątnięte i wymienione na czyste. Cena jak na ceny dzisiejsze też nie była jakaś ogromna. Z Panią która to organizuje zawsze był dobry kontakt i była bardzo pomocna. Ja osobiście jestem na ogromny plus dla tej sali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawaliczka
ja tam byłam na weselu,jedzenie dobre,sala ładna co do obsługi to się zgadzam że trochę niemrawa,o wymianę talerzyka trzeba było poprosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Mam do odstąpienia termin na sale weselną w halinowie "Zameczek" w czerwcu 2014 r. Z powodów osobistych. Zainteresowanych Proszę o kontakt na email: martt5@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zameczek Sylwia
Witam serdecznie, miałam przyjemność mieć przyjęcie weselne w tym Zameczku. Wszystko było w porządku, jestem zdziwiona opinią o jedzeniu, zdecydowanie było smaczne i bardzo dużo, u mnie obsługa była kontaktowa, młoda i szybka, talerzyki były zmieniane przed każdym daniem i po...Jedyne co to rzeczywiście kuchnia mogłaby być lepiej oddzielona od sali..I tak..kontakt z właścicielami jest bardzo dobry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zameczek Paulina
Witam, Nie zgadzam się z tym że są tam ceny 200 złotych wzwyż... Byłam tam ostatnio zobaczyć bo planuje wesele i właścicielka zaproponowała mi 150 złotych od talerzyka za 200 osób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie ale wy głupoty wypisujecie !!! sala jest piekna . jest wielki taras gdzie mozna sobie posiedziec ładny ogród ,fontanna :) obsługa młoda i dobra co danie talerze zostały zmienianie ;) nie dziwie sie im ze byli niekontakotwi bo oni pracuja podobno od czwartku -az do konca wesele tj w niedziele . a jedzenie pycha , kluski sląskie wolał bym kopytka z jakim sosem ;) mmmmmm . polecam sale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscAJ
Czy ktoś miał tam wesele pod koniec 2014 lub w 2015 roku i może napisać coś o sali i jedzeniu?? Pozdr. A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bede miała tam wesele w lipcu 2015 i od osob ktore bawiły sie tam na weselu slyszałam pozytywne opinie, jedzenie dobre :) i miła wlascicielka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na weselu w 2014 roku. Jedzienie bardzo kiepskie, mrożone oraz czuć było,że odgrzewane. Wróciłam głodna z wesela (co nigdy mi się do tej pory nie zdarzyło). Miałam wrażenie, że robione było z dużym wyprzedzeniem. Przystrojenie tych potraw dodatkowo powodowało moją niechęć (kucharz zupełnie nie miał o tym pojęcia i wyglądało to nieapetycznie i dodatkowo zupełnie nie pasowało do potraw.) Może zależy to od menu które można dobrać. W wypadku tego wesela było bardzo źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia i michal
Witajcie miałam tam swoje wesele jedzenie super z szefowa można sie dogadać ale jezeli zalezy wamna dobrej obsludze to tam pracuje taka kierowniczka paulina pytajcie pnia super zrobila mi sale na wesele nawę oltasz na dworze pszystroila dziewczyna konkret i kelnerzy sie słuchają i dobrze obdluguja teraz jej nie bylo bylam na weselu jakas dziewczyna byla duży znak zapytania do właścicielki gdzie jest pani paulina u ktorejbylo zawsze perfekt z organizacja obsługi teraz chodza jak chca ci kelnerzy pani chmielewska gdzie pani ma ta panią jezeli bym miała robic tam wesele to tylko z ta panią paulina pytajcie pnia a wesele będzie na najwyszej stopie obslugowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem świeżo po Sylwestrze w Zameczku Biesiadnym i szczerze ODRADZAM to miejsce!!!Sala na żywo prezentuje się dużo gorzej niż na zdjęciach. Wejście (okienko) do szatni usytuowane na sali balowej -momentami kolejka do szatni zasłaniała "scenę i zespół"-pomysł naprawdę przedni.Jeżeli chodzi o jedzenie - to delikatnie mówiąc DRAMAT.Na stole półmisek zeschniętych, tanich wędlin, salaterka sałatki jarzynowej i gyros, trochę ryby po grecku i kilka zawiniętych szynek w galarecie.A przepraszam jeszcze "suchy" śledź z odrobiną cebuli - przyznam, że wyglądał tak biednie, że aż szkoda było go zjeść.I patera ciast.Dania gorące podawane chłodne - na stolik ok. 20 osób dostawaliśmy surówki tyle ile ja robię na obiad dla 4 osób. Uważam, że to skandal, żeby za takie pieniądze, które zapłaciliśmy za Sylwestra serwować takie jedzenie!Może moja opinia nie byłaby tak surowa gdyby nie to, że kilka lat z rzędu byłam na Balach Sylwestrowych w Hadzie w Wólce Mlądzkiej (za te same pieniądze!), gdzie stoły uginają się od pysznego jedzenia, jest duży stół rybny i wiejski, owoce egzotyczne, a na koniec imprezy Właściciele udostępniają pudełka, w które można spakować jedzenie do domu.W dzisiejszych czasach, gdzie konkurencja jest duża i każdy stara się o klienta, nie rozumiem Właścicieli, którzy tak "goszczą" swoich klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam!!! Zdecydowanie odradzam ten "zameczek"!!!. Trzymajcie się jak najdalej od tego miejsca. W dzisiejszych czasach i przy takiej konkurencji powinno się dbać o klientów. Jeżeli chodzi o jedzenie to można powiedzieć, że tam go nie było. To co zostało podane jako "przystawki"nie nadawało się do jedzenia. Na kilkanaście osób przy stoliku półmisek zeschniętych, tanich wędlin i cztery plasterki najtańszego sera, malutka salaterka sałatki jarzynowej i gyros, trochę ryby po grecku, kilka zawiniętych szynek w galarecie oraz zwiędnięty ogórek korniszony podzielony na cztery, kilka pieczarek, dwie oliwki, "suchy" śledź z odrobiną cebuli. Co do dań gorących tu dopiero masakra. Na pierwsze danie dostaliśmy do wyboru" rosół" albo "flaczki" oczywiście podane bez podstawek więc palce kelnerów lądowały w zupie, która była zimna więc się chociaż nie poparzyli. Drugie danie podane skandalicznie!!. Na jakimś metalowym półmisku gdzie było coś w rodzaju ziemniaków i jakiegoś zimnego mięsa. Przed dwunastą podano następne danie "gorące" więc ludzie szybko jedli aby zdążyć przed wybiciem północy . Fatalnie. Co do wymiany talerzyków to kelnerka owszem zabrała brudne talerzyki ale sztućce, które też były już po kilku daniach pani odłożyła na brudny obrus. Masakra. Ja rozumiem, wszystko że ludzie podobno wszystko zjedzą i wszystko zaakceptują ale my za to płacimy i wymagamy aby być traktowani jako goście a nie "świnki przy korytku". Po północy były sztuczne ognie,które zostały wystrzelone prawie przy gościach co groziło wypadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też odradzam. Byłem tam teraz na sylwestra. Niestety bardzo się zawiodłem. To co zameczek pisze na swojej stronie "Świadczymy wysokiej jakości usługi gastronomiczne. Oferujemy bogate i doskonałe menu domowe, a wszystkie potrawy przygotowywane są na miejscu, w naszej kuchni" to dopiero ściema. Dania gorące były przesolone, zimne nie dało się ich jeść. Forma podania też odbiega od standardów. Ilość przekąsek minimalna. Na sali szatnia przerobiona chyba z miejsca na oddawanie brudnych naczyń. Łazienki tam dopiero było ciekawie mokro, brak ręczników papierowych. Właściciele powinni trochę bardziej zadbać o swoich gości. Odradzam to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na Sylwestrze w Martynce tych samych wlascicielow co Zameczek Biesiadny. Odradza Kelnerzy nie umieją nic. Jeden nawet do osoby obok siedzącej mnie powiedział S********j (był to chłopak) Kierownicza dosłownie nic a nic nie robiła. Kelnerzy wyglądali jakby pili a dwie kelnerki jakby coś jarali. Czy naprawdę szefostwo nie może zatrudnić normalnych ludzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, robił może tam ktoś ostatnio wesele? zastanawiamy się nad tym miejscem i szukam informacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo przyjemne miejsce moim zdaniem, my z organizacji wesela bylismy zadowoleni. Na stronie jest bardzo dużo informacji - http://martynka.net.pl/ bardzo korzystną ofertę cenową mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie moim zdaniem warto, my tam wesele robiliśmy w te wakacje i goście byli bardzo zadowoleni a w sumie to jest dla mnie najważniejsze. Ja też polecam - obsługa miła, kulturalna, pomocna, super podejście właścicieli a i cenowo bardzo w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×