Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciotka11

zaproszenie dla ksiedza, który bedzie udzielał ślubu...

Polecane posty

Gość ciotka11

Mam pytanie czy któraś z Was pisała zaproszenie dla księdza, który będzie udzielał ślubu. Ksiądz jest z innej miejscowość. Chyba wypada zaprosić tak oficjalnie czy nie? już sama nie wiem... Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiesz u mnie
na ślubie będzie księży co najmniej 4. z zaproszeniami nie mam problemu, gorzej ze znalezieniem roboty dla każdego przy ołtarzu, bo się wezma i poobrażają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie moja przyszła Teściowa zagadała do znajomego księdza i potem na próbie tydzien przed slubem mamy przypomniec proboszczowi zbey tamten ksiadz nam udzielal slubu( obaj sa z tej samej parafii w ktorej bierzemy slub), nie dawalismy zadnych zaproszen czy czegos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U koleżanki mszę odprawiało 4 księży, jeszcze tylko biskupa brakowało:-D A potem wszyscy 4 byli na weselu. Kwestia gustu, dla mnie to co najmniej o 3 za dużo, w końcu udzielanie ślubu to ich praca, no chyba że ktoś ma jakiegoś zaprzyjaźnionego księdza czy w rodzinie to OK, ale 4 sztuki na ślubie to przesada:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery Dżejn
u mnie nie bylo ani jednego ksiedza, bo po co??? nie rozumiem tego pedu na zapraszanie ksiezy? moze mi to ktos wytlumaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na pewno bedzie jeden ksiadz na weselu, bo chcemy,zeby specjalnie z nami przylecial. Jest przyjacielem rodziny mojego narzeczonego. Udzielal slubu jego siostrom i chrzcil ich dzieci. Poza tym chce,zeby czesc mszy byla w jezyku mojego narzeczonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak księża to wasi przyjaciele,kuzyni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi rodzice prosili księdza na wesele ale to był ksiądz - kolega mojego taty na swoim weselu nie prosze ksiedza ale po weselu chce mu zaniesc talerzyk z ciastem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×