Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasia3277

Brak chęci do pracy?

Polecane posty

Gość kasia3277

Mam znajomego, który 4,5 miesiąca szuka BYLE JAKIEJ pracy, a ledwie jedna osoba się odezwała? Jest urażony, bo jego rodzina twierdzi, że chyba słabo szuka skoro uwierzyć, że szukając byle czego on nawet jednej rozmowy nie odbył. Oczywiście Pan narzeka, że pracy w tym kraju nie ma a dla niego to już w ogóle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też znam takie osoby. Niektórzy nie potrafią szukać właściwych ogłoszeń. Może warto im pomóc? Wyszukać i podrzucić kilka żeby zobaczyli, że nie jest tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3277
Zasugerowałam jak powinien dobrze napisać cv to chyba się tym nie przejął. Jego kuzyn polecił mu pójście na lokalne targi pracy- bez odzewu. Jak powiedziałam, że może cv poroznosić osobiście po różnych miejscach typu hurtownie, sklepy to stwierdził, że jak będzie cieplej :). Nie dziwię się jego rodzinie zwłaszcza, że ma chorą mamę i sytuacja finansowa u nich jest średnia. Też bym się była zła gdybym musiała utrzymywać 35 letniego syna i to będąc w takim położeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie nie jest bardzo nastawiony na podjęcie jakiegokolwiek zatrudnienia. Zależy czy mieszkacie w małej, czy większej miejscowości, ale nie wierzę, że na X CV zgłosił się tylko jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja szukam w warszawie już 4 rok, od kiedy skonczylem studia, na moje cv byl zawsze niemal zerowy odzew. Miałem może ze 3 rozmowy ale nie chcieli mnie nawet za min. krajowa. W UP zero pomocy.I co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3277
Warszawa to duże miasto. A jaki masz wyuczony zawód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co chcesz robić i w jakiej branży szukasz pracy? W Stolicy jest baaaardzo dużo ogłoszeń. Przez 4 lata to można własną działalność rozkręcić. A może musisz popracować nad cv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś chce to znajdzie byle jaką pracę. Twojemu koledze się zwyczajnie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×