Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stuk-puk

czy ktoś z Wa pracuje w turystyce ?praktyki,staże itp

Polecane posty

Gość stuk-puk

Ktos z Was ma doświadczenia jako pracownik turystyczny pliot wycieczek ,wychowca kolonijny i zwykły pracownik w biurze turystycznym czy chetnie biura turystyczne przyjmuja osoby do odbycia praktyk w ramach szkoły musze odbyć praktyke czy bezposrednio isc do biur podrozy i poprostu zapytać się o to dziękuje z gory za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianusia
Chetnie -przyjmuja w koncu maja darmowa sile robocza do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnei, darmowa siła robocza. Pensje niskie, chyba, że pobiera się nie stałą pensję, a prowizje np. od prowadzonej grupy (mówię tu o pracownikui biura). Ale jeśli chcesz odbyć praktykę, to w zasadzie powinna Cię zgłosić szkoła, choć przychodzą do nas pojedyncze osoby i same pytają o praktyki. Na pewno przydadza się praktykanci w okresie letnim, choć teraz jest szczyt sezonu i nikt nie ma czasu na doszkalanie praktykanta. Dlatego najlepiej, jesli możesz, zgłosić się na praktyki we wrzesniu, kiedy dopiero rusza sezon zimowy. Nie ma wtedy tak wiele pracy, inni pracownicy mają czas, żeby wyjasnić Ci co i jak. Co do zgłoszeń wychowawców, opiekunów i pilotów to nalezy od razu przysłać CV z mailem. Parę uwag: jeżeli już wysyłamy CV w załączniku, to w treści maila wypada napisac parę słów, choćby \"poszukuje pracy w charakterze pilota wycieczek, przesyłam w załączniku swoje CV\". Jak widzę CV przesyłane bez choćby jednego słowa i domyślaj się, człowieku, co tam się kryje w załaczniku, to najpierw trafiała mnie cholera, teraz już automatycznie kasuję takie wiadomości. Nie ma potrzeby przynosić CV osobiście, piloci, wychowawcy itp. sa zawsze poszukiwani przez biura, a jak sie przyniesie je osobiście, to i tak nikt z Tobą nie proozmawia, bo nie ma na to czasu. Wszystkie CV są drukowane, żeby w razie potrzeby móc sięgnąc do segregatora i wyszukać odpowiednią osobę. I jeszcze jedno: nie wiem czemu, ale bardzo dużo osób przysyła maile z zapytaniem: czy moge przesłać swoje CV? Uwierzcie mi, nikt nie ma czasu, żeby odpowiadac takiej osobie. Trzbe aod razu slać CV, najwyżej je wykasują i tyle. Z jakiego jesteś miasta?Z Warszawy może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuk-puk
nie z Lublina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianusia
Aggie a u was nie szukaja kogos do pracy na stałę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×