Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dogadamycie.pl

Polecane posty

Gość gość

Czy ktos ma moze doswiadczenie z ta firma? Stawki za tlumaczenia porzadne czy nie? Jak uklada sie wspolpraca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam. Stawki nie dość, że żenujące (ok. 17zł/str), to opóźnienia w płatnościach i wieczne wymówki. A to, że problem z bankiem, a to, że rozliczenia mają 14. dnia miesiąca. Szkoda czasu, dla mnie to oszuści, którzy dorabiają się nie na świadczeniu rzetelnych usług a na oszukiwaniu i wykorzystywaniu tłumaczy. Oni nie posiadają nawet żadnej korekty dla tłumaczeń, na stronie nie podają stawek przy zleceniach, jednym słowem - żenada. Od biur takich jak Contrad mogą się uczyć, uczyć i jeszcze raz uczyć wszystkiego - od kontaktu na poziomie z tłumaczem, przez system CRM w powijakach po rozliczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkowicie się zgadzam z przedmówcą. Miałam nieszczęście współpracować z tym portalem przez krótki okres czasu. Kompletny brak profesjonalizmu w porównaniu z innymi biurami. Stawki po prostu żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak samo doświadczam teraz opóźnień i wymówek w związku z przelewami, jestem załamana bo wypracowałam przychód na poziomie 3500 zł i tych pieniędzy nie ma a nikt nie bierze odpowiedzialności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość tłumacz
Potwierdzam opinie o nierzetelnym, cwaniackim podejściu. Tłumacz to dla nich wyrobnik, którego najlepiej po nocach i w dni wolne od pracy zagonić do roboty a potem obcinać wynagrodzenie zasłaniając się "automatycznym systemem" i innymi bzdurnymi wymówkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 11.08.2017 o 14:08, Gość gość napisał:

~ Od biur takich jak Contrad mogą się uczyć, uczyć i jeszcze raz uczyć wszystkiego - od kontaktu na poziomie z tłumaczem, przez system CRM w powijakach po rozliczenia.

Poszukałem i znalazlem. no widac takZe jeszcze sie ucza mimo polecenia przez Pana 🙂
Poniżej cytat z gowork "

____________________________________
Były PM06.04.2018 08:36
 Opinia

Contrad to firma prowadzona przez typowego prywaciarza! Dzięki jego stosunkowi do pracowników, rotacja w firmie to od kilkunastu do kilkudziesięciu osób rocznie, głównie na stanowisku Project Manager. (usunięte przez administratora) Jak ktoś chce marnować czas i się wiecznie stresować, to firma Contrad to miejsce dla takiej osoby. Nie polecam nawet wrogowi!

Jak widać dalej sie uczą 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×