Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mnbvcxz

Gdzie pracujecie i jak dostaliscie prace?

Polecane posty

Gość mnbvcxz

Piszcie gdzie pracujecie (firma + stanowisko) i jak znalezliscie prace, tzn z ogloszenia, przez znajomosci czy jak.Czekam na wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja pierwsza
Nauczyciel jezyka angielskiego w szkole podstawowej, a prace dostalam w ten sposob,ze poszlam do szkoly i spytalam,czy nie potrzebuja. Akurat potrzebowali wiec jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto dalej
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ettina
pracuje w szkoleniach, prace dostalam z ogloszenia i...żałuję!!!! wczesniej zrobilam 2 staz (pierwszy fajny-zakonczyl sie z winy UP, ktos cos u nich przeoczyl i przerwali mi staz w polowie) 2 staz mniej fajny zakonczylam po 7 miesiacach przejsciem do obecnej pracy. obecna praca jest koszmarna, glownie za sprawa ludzi, z ktorymi pracuje (prypadkiem dowiedzialam sie ze na moim stanowisku jest duza rotacja, widac nikt dluzej nie wytrzymuje z nimi).a i praca daleko odbiega od tego czego dowiedzialm sie na rozmiwe kwalifikacyjnej.no coz, musze jakos wytrzymac do konca umowy, a potem ruszam szukac czegos ciekawego:) mam nadzieje ze znajde, bo mam dosc bogate cv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no kurna
Po studiach zgłosiłam się do Urzędu Pracy, że chciałabym skorzystać ze stażu absolwenckiego, skierowali mnie do Urzędu Miasta na rok i już zostałam, w maju minie mi 5 lat. Jestem inspektorem, moja pensja przez 4 lata wzrosła o 100%, ale nie jestem zadowolona :( Rozglądam się za czymś innym, zgodnym z moimi kwalifikacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbvcxz
Praca w Urzedzie Miasta to moje marzenie! Gdybym ja dostala,to bylam max szczesliwa. Niestety w naszym miescie jest to prawie nierealne,jeli nie masz wielkich plecow. Najlatwiej jest sie wlasnie zalapac przez staz absolwencki,ale on mi niestety nie przeysluguje:( no kurna,a jakie studia skonczylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzieeek
Koleżanka dostała pracę w przedszkolu, przy okazji dowiedziała się, że jest jeszcze jedno miejsce wolne, dała mi namiary, zadzwoniłam do dyrekcji, poszłam na rozmowę i dostałąm pracę! I tak już od września zleciałoooo jak nie wiem co... ale to też nei jest praca moich marzeń i już mysle jakby ją zmienić i na co... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja pracuje w prywatnej-
firmie jak specjalista ds marketingu. maz znajomej mojej ciotki szukał kogos do biura i sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×