Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tasia88

Jak dorobić w internecie?

Polecane posty

Cześć, przez ładnych parę lat, popołudniami lub w wolnej chwili, przeglądam Internet w poszukiwaniu fajnego sposobu zarobku online. Mam za sobą kilkanaście (jak nie więcej) stron, niektóre były wypłacalne, ale zbyt długo to trwało żeby dojść na minimalny pułap wypłaty, a sama wypłata trwała nawet kilka miesięcy (!). Całkiem niedawno temu trafiłam na qassa. Po około 2 miesiącach przesiadywania na stronce, stwierdzam szczerze i bez bicia, że jest najlepsza nie tylko w wypłacaniu (szybko przelewa kasę i szybko się zarabia). Oprócz tego dodatkowym atutem są kody i bony rabatowe do ogromnej ilości sklepów, a za zakupy wykonane przez stronę dostajesz jeszcze kasę. Po zarejestrowaniu się z linku polecającego, otrzymujesz 5 zł na start. (po wypełnieniu kilku ankiet, przy każdej masz napisane ile za nią dostajesz) Walutą na stronie są perły, a ich przelicznik jest łatwo opisany, i szybko osiąga się 50 zł ( czyli minimum do wypłaty ). Tutaj mój reflink, i 5 zł dla ciebie. https://www.qassa.pl/112956

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jampala
Może poprzez skecanie długopisów, popytaj na forach jak długopisów BIC gowork.pl/opinie_czytaj,38924 może Ci coś doradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, skręcanie długopisów :P Zapłacisz a później przyjdzie paczka z gazetami albo polecenie dopłaty. Naciągacze z tego żyją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam gdzie istnieje bezrobocie - nie istnieje chałupnictwo. To rzecz oczywista. Chcesz zarabiać ? Poczytaj i wybieraj - www.zarabiamtuiteraz.webnode.com www.bankizarabianie.webnode.com lub www.zarabiamwpartnerskich.webnode.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dorobić w internecie możesz w łatwy sposób! spróbuj znaleźć coś dla siebie na rekrutacyjna rewolucja.pl! strona godna polecenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×