Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jackowski

Jak się przygotować do inwestowania na forex?

Polecane posty

Gość jackowski

No właśnie - jak to u Was wyglądało? Teorii trochę mam, ale jeszcze nigdy nie inwestowałem nawet na demie systemu. A jak to wyglądało w waszym przypadku? Od czego zaczynaliście? Oczywiście chodzi o takie inwestowanie, żeby potrafić skutecznie sobie radzić ze zmiennością rynku i zwyczajnie - nieźle na tym zarabiać. Da się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie to były miesiące, zanim na dobre zacząłem inwestować. Jestem na platformie easyMarkets. Przede wszystkim radzę na początek: - zaliczyć ich darmowe webinary (dużo wiedzy za darmo, na żywo) - poznać ich bazę wiedzy (szczegóły opis obsługi platformy) - demo platformy (nauka korzystania z funkcji i rozumienie rynku) To takie podstawy, a już sami musicie ocenić to, kiedy będziecie na to całe inwestowanie gotowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki, poczytam. A czy mam zwracać szczególną uwagę na jakieś kwestie? Co powinno być dla mnie najważniejsze na tym etapie? Jakieś funkcje, dodatki? Czy platforma pomaga w inwestowaniu początkującym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co daje ci platforma brokerska. easyMarkets ma m.in.: - dealCancellacion - gwarantowany stop loss - gwarancją salda - nie mają poślizgów w cenach transakcyjnych - stałe spready Nie mam czasu się rozpisywać - poczytaj na każdy temat. Bo każdy punkt jest naprawdę istotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz mi wyjaśnić czym się różni gwarantowany stop loss od stop loss bez gwarancji? Na prawie każdej platformie jaką przeglądałem, nie było mowy na temat gwarancji, nie pojawia się takie słowo. Co to zatem oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To akurat jest dosyć proste. Gwarantowany stop loss oznacza, że masz go zawsze - bez względu na to, co aktualnie dzieje się na rynku i tam masz m.in. w easyMarkets. Natomiast bez gwarancji oznacza tyle, że np. masz wybory we Francji czy w UK i stop loss masz wyłączony. Dzieje się tak przy wydarzeniach, które mogą mieć istotny wpływ na rynki walutowe, a oczywiście zazwyczaj najwięcej problemu mają nowi inwestorzy, którzy nawet nie spodziewali się, że ten stop loss może być wyłączony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupers
Niezrozumienie stop loss jest klasycznym problemem ludzi, którzy zaczynają na forexie - jeśli jakiekolwiek pojęcie nie jest dla ciebie zrozumiałe, to się wstrzymaj. Nie można korzystać z czegoś, czego się nie rozumie. Jeśli broker daje gwarantowany stop loss, to oznacza, że bierze na siebie pewne ryzyko, które zabiera z inwestora. To istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im dłużej wyczekasz z inwestowaniem, tym lepiej dla wyników Twojej pracy. Platformę ci ludzie dobrze doradzają. Kiedy ja zaczynałem to nie miałem czegoś takiego jak gwarantowany stop loss, ale wiem jakie to ma znaczenie dla bezpieczeństwa inwestowania. Mnie się wtedy udało, bo byłem porządnie przygotowany. Teraz też mam na platformie gwarantowanego SL. No i owszem - bywają takie sytuacje, że ta opcja ratuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli faktycznie założysz konto na easyMarkets, to najpierw przerób całą bazę wiedzy. U nich masz opisane ze screenami zasady posługiwania się wszystkimi funkcjami systemu. Nie ma się nad czym zastanawiać, po prostu robisz dokładnie tak, jak tam pokazano/opisano i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×