Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość masiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

kredyt studencki

Polecane posty

Gość masiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

cos wiecej moze mi ktos napisac odnosnie kredytu dla studentow.czytalam co nieco ow necie.ale najlepiej wolalabym,zeby odezwal sie ktos z doswiadczeniem,ktos kto bral juz kredyt.czy to warto?i czy duzo pozniej bedzie musial splacic odsetek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na 3 roku i studiuje dzieki temu kredytowi wlasnie:) miesiecznie dostaje 600zl do konca studiow (warunkiem jest nie branie dziekanki i dwa razy w roku w marcu i w pazdzierniku musisz do banku w ktorym bierzesz kredyt dostarczyc zaswiadczenie ze zdalas kolejna sesje) tylko w sierpniu i we wrzesniu nie masz kredytu bo wtedy sa wakacje:) splacac masz czas jak skonczysz studia i to nawet ma sie czas o 2 lat od zakonczenia i jak teraz biore przez 5 lat to pozniej splacam przez maksymalnie 10 lat:) oprocentowania nie ma zadnego bo to jest zrobione przez ministerstwo i chca tylko dostac zwrot tego co pozyczaja a nie zarabiac:) dodam tylko ze mam ten kredyt w pko i trzeba miec dwoch zyrantow jak bierzesz i musza miec okreslone dochody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masiaaaaa popytaj się w różnych bankach bo co bank to inne warunki moja siostra brała kredyt w Banku Gospodarki Żywnościowej i tam potrzebowała tylko 1 żyranta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też wezmę Kredyt studencki w BGŻ tylko ja jestem w ułatwionej sytuacji bo mam rentę rodzinną i ode mnie nie chcą żyrantów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×