Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marek44

Księgowość w Tax Care dla małej firmy, Toruń

Polecane posty

Gość marek44

Zatrudniam 3 osoby na umowę o pracę, 2 na umowę o dzieło. Dosyć mała firma - serwis komputerowy. Miesięcznie mam sporo faktur. Szukam aktualnie solidnego biura rachunkowego - myślałem nad Tax Care, bo kolega mi ich polecił, ale ma księgowość w innym mieście. Czy ktoś się orientuje jak z księgowością w tej firmie w Toruniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też się ostatnio zastanawiam nad tą firmą, ktoś się wypowie? interesuje mnie również głównie toruński oddział, ale jak ktoś ma księgowość gdzie indziej, to też poczytam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co znam fajne jest biuro księgowe Tributum, zajmują się prowadzeniem księgi rachunkowej, rozliczeniem ryczałtowym, windykacją i wiele innym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaaaa43
ja mam w gdańskim oddziale księgowość i się sprawdza, obsługa rewelacyjna, sama oferta konkurencyjna - nie zdzierają, a w cenie jest podgląd księgowości online, przelewy zus/us, naprawdę ok. no i bezbłędnie rozliczają, mam spółkę z.o.o. i wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogusław Balik
Ja mam księgowość prowadzoną przez Tax Care i jestem bardzo zadowolony z tego rozwiązania. Oby tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielowica
Nie wiedziałam że oni mają księgowość. Z tego co wiem to mój brat brał u nich kredyt na firmę. Ale dobrze wiedzieć. Ogólnie księgowości potrzebują wszystkie firmy, tylko jak u nich z dosyłaniem dokumentów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia30e
Raz na miesiąc przesyłasz kurierem czy pocztą i z głowy, no i masz stały kontakt z księgową w razie czego. Tak, mają też kredyty,w sumie chyba full serwis dla przedsiębiorców, ja na razie mam tam tylko księgowość. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam tam księgowość i wszystko gra, bardzo wygodnie i prosto się to wszystko odbywa, a prowadzą księgowość faktycznie solidnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam spółkę, myślicie, że dobrze sobie poradzą z obsługą takiej formy działalności? bo z poprzednią księgową był problem, to wręcz ja ją musiałam douczać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno się sprawdzą, ja mam spółkę z o.o., płace niedużo, a księgowość zrobiona perfekcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogusław Balik
Zgadza się monia30e to jest wygodne. A każde problemy czy wątpliwości zawsze można skonsultować. To duży plus Tax Care.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sennyJacek
Pani Bogusławo, a orientuje się pani czy każdy może prowadzić księgowość w Tax Care? jak z tym jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam tax care. maja zawyzone ceny. i kary. dosc sporo. dodatkowa faktura to ok. 5zł. nieterminowe dostarczenie dokumentow 50 zł itd. radze wybrac dobre biuro rachunkowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurant
A ja jakoś nie miałem i nie mam(bo nadal współpracujemy) z tax care złych relacji, jestem zadowolony. Gdyby nie oni to nie dałbym rady wszystkiego ogarnąć i prawdopodobnie moje przedsiębiorstwo spotkałby nie miły los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toluma
U mnie też (odpukać) ok. Współpracujemy od 4 miesięcy, w tym jedna kontrol. Bez szwanku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurant
U mnie też jak kontrola była to wszystko poszło okej, bez szwanku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SennyJacek
Dzięki za linka, wejdę sobie tam i poczytam. Jutro może zadzwonię do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość czarny
Nigdy nie rozliczałem się w tax care, ale rozliczam się internetowo. Przez kilka lat rozliczałem się tradycyjnie i muszę przyznać, że to trochę za drogo. Przeszedłem do superksięgowej, bo polecił mi szwagier, który również prowadzi firmę. Sporo wyjeżdżam, dlatego tego typu rozliczanie jest dla mnie wygodne. Wysyłam dokumenty do rozliczenia, wszystko jest w terminie. Dużym plusem jest aplikacja, dzięki której mogę wystawiać elektroniczne faktury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wybrałam mniejszą firmę, w której klient nie jest anonimowy. Zależało mi na tym, żeby osoby rozliczające moją księgowość mnie znały, wiedziały co i jak w mojej firmie dlatego postawiłam na rachmistrzowie.pl i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pratka
Mam księgowość w TaxCare i nie czułam się nigdy anonimowa. Mam swoja księgową która zawsze jest dla mnie kiedy potrzebuję. Mogę liczyć na optymalizacja podatkowa i na pomoc prawną w razie potrzeby. Mało gdzie za takie pieniądze dostaje się tyle mozliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą anonimowością to trochę przekombinowane. Anonimowość kończy się z chwilą przekazania księgowemu dokumentów firmowych przecież... To nie jest dla mnie żaden argument niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie uznaje takich firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przekonuje mnie Twoja wypowiedź. "Takich" czyli jakich? Może napiszesz z jakiego powodu taka opinia, bo trudno odnieść się do takiego wpisu na zasadzie "nie, bo nie". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hebrabe
Tax Care jest OK. Ten plus że w Toruniu mają placówkę --> http://taxcare.pl/oddzialy-miasto/torun/ a dla mnie akurat możliwość spotkania na żywo z księgową ma znaczenie. Pewnie, że większość czynności załatwia się online, ale nie zmienia to faktu, że pewne ustalenia powinny być załatwiane zawsze na żywo. Popieracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teracotta
A czy w tym TaxCare można umowę z nimi podpisać także mobilnie? Szczerze powiedziawszy teraz w dobie internetu niespecjalnie mam ochote szukac placówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak by ktoś szukał dobrego biura ksiegowego we wrocławiu która prowadzi ksiegowśc online to moge polecić http://www.biuro-wroclaw.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość protekcja
Ale to nie pytanie o Wrocław tylko o Toruń :) Jeśli o TaxCare chodzi to korzystałam z ich placówki na Małe Garbary 4/6 i byłam bardzo zadowolona. Teraz już nie prowadzę działalności, więc nie wiem jak jest teraz, ale księgowe były świetnie przygotowane na każdą indywidualność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kreatywna_2016
Czy słyszeliście już o TAXXO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×