Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kirsza

kto znalazl prace przez GAZETE WYBORCZA?

Polecane posty

Gość kirsza

w jakie dni tam jest dodatek praca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwww
ja znalazlam ogloszenie i nawet by mnie tam przyjeli , bo juz mialam rozmowe i pozytywny odzew.ALe wtedy akurat znalazlam inna prace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirsza
chodzi mi oczywiscie bez znajomosci...... w jakich firmach ? ( chce wiedziec ktore faktycznie jak daja ogloszenie szukaja pracownikow a ktore robia sobie tylko reklame) czy faktycznie na rozmowach werifukuja znaajomosc jezykow obcych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w biedronce jest praca
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirsza
nie nabijajcie sie....nie chodza w gre zadne markety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Conajmniej kilka razy udało mi się znaleźć pracę dzięki ogłoszeniom w gazecie wyborczej i przepracować w firmach po parę latek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znalazlam:) Pracuje w hotelu 5-cio gwazdkowym w sklepiku z pamitkami, prasa itp. Nie mialam zadnych znajomosci, chyba ze znajomosc jezykow obcych:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez znalazlam:)w pn tel i zaprosili mnie na rozmowe,we wtorek bylam na rozmowie,w srode szkolenie i zostalam przyjeta...ale praca taka sobie:/ wychodzez domu o 7:30 wracam o 21:30 i tak 6 dni w tygodniu:( szukam innej roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie...
winogronka - a jakie wynagrodzenie jesli mozna? bo moze sie oplaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie sie nie oplaca:/ teraz mam 2 tyg szkolenia (nic mi za nie nie zaplaca) jesli je przejde pomyslnie to bede dostawala okolo 800 zeta na reke(moga mi szkolenie przedluzyc do miesiaca,oczywiscie za darmo bede robic)praca w dziale reklamacji i musze dodac ze tylko na sezon bo sie ucze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie...
no to faktycznie nieciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gowniana praca
wspolczuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirsza
winogronka y jestes z wrocka co nie? ja tez:) ja w pon kupie wyborcza i bede dzwonic...a jak moze spytac co toza firma ta z tymi reklamacjami? zebym omijaja ich jak takie dziady sa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kirsza jestem z okolic Katowic:)ta firma to Cyfrowy Polsat w Katowicach na ul.Kopernika,wiec odradzam kazdemu:)szkoda mi tylko tych ludzi bo bardzo fajni byli:)No dobra,tatus kupil dzisiaj Wyborcza wiec zabieram sie za szukanie czegos konkretnego:) powodzenia!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirsza
a to sorki cos mi sie pomyslilo:) no ja mam dzis wyborcza....zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W GW dla mnie na przykład bardzo rzadko coś było, choć nie kupuję tak często tej gazety w poniedziałki. Albo szukają dyrektorów z dośw. albo jakaś kiepska praca. Choć zapewne perełki się zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeGie to co radzisz? ja szukam pracy sezonowej bo chcialabym gdzies na weekend wyskoczyc za wlasna kase a nie ciagle od rodzicow brac😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×