Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasienkaaaaaaaaaaaaaa

Londyn???

Polecane posty

Gość kasienkaaaaaaaaaaaaaa

czesc w pazdzierniku mam zamiar jechac do Londynu w tym roku zdalam mature moze ktos z was byl tam i pracowal???Interesuja mnie najbardziej wypowiedzi dziewczyn gdzie pracowaly,ile zarabialy i czy ogolnie oplaca tam sie wyjechac.Za odp.z gory dziekuje acha i jak znalazlyscie prace??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta =
hej! bylam w zeszle wakacje rekreacyjnie na miesiac w londynie i poznalam mase ludzi(m.in.pracujacych tam polakow) i moge ci powiedziec,ze w te wakacje(2006)tesh zamierzam tam poejachac,ale na min.2 miesiace i do pracy jako au-pair.jestem od ciebie rok mlodsza tak na marginesie =P a prace to z tgeo co mowili,to jezeli jedziesz na zywiol(czyli bez zalatwionych formalnosci,pracy itd. w kraju)to musisz miec farta zeby trafic na dobra prace z dobrym wynagrodzeniem,dlatego najlepiej wybulic na za posrednictwo w kraju jakiejs agencji(co i tak sie zwroci)ale miec pewnosc i bezpieczenstwa na miejscu,zeby sie nie denerwowac czy bedzie dobrze czy nie......a ty masz jakies konkretny pomysl,czy takna zywiol jedziesz?:> pozdrawiam =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem teraz w londynie, prace jako au-pair zaczynam dopiero za 3 tyg. ze wczesnieszej musialam zrezygnowac, bo trafilam na zla rodzine.. jesli chodzi o zarobki wahaja sie od 60-100£ o prace w tym charakterze latwo jesli posiadasz komunikatywny angielski, a jesli masz jeszcze jakies referencje to juz w ogole super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta=
monika z jakiego biura jechalas?? chce wyjechac na wakacje,ale umowe chce podpisac jush teraz,i robie rekonesans w roznych biurach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już od dłuższego czasu planuję wyjazd do Anglii ale też nie chcę jechać na żywioł.Ja czytam gazetę \"Nauka i praca za granicą\" to jest dwutygodnik,naprawdę ciekawy.Gorąco polecam bo wyjaśnia dużo spraw o których człowiek nawet nie myśli tutaj w Polsce.Ja od dwóch lat uczę się angielskiego.Chcialabym pojechać z kims ale moje wszystkie koleżanki albo nie chcą rzucić prac albo mają już rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie przygotowuje z mezem do wyjazdu, poprzedni niestety nie wyszedl tzn bylam sama pracy zbyt malo zeby sie utrzymac. Jezyk za slaby zeby isc do urzedu pracy ... od kwietnia idziemy na callana w grudniu chcemy wyjechac mam nadzieje ze juz na tyle bedziemy umieli sie dogadac ze nam sie to wszystko pouklada po naszej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×