Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość motywacji brak

MOTYWACJA W PRACY

Polecane posty

Gość motywacji brak

Ostatnio do ręki wpadła mi książka o motywacji w miejscu pracy i czytając ją doszłam do wniosku, że nie ma nic bardziej dołującego niż praca w firmie w której brakuje motywacji. Głównymi objawami są: złe samopoczucie, spóźnienia, agresja skierowana do przełożonego a nawet depresja. Ja właśnie teraz pracuje w takiej firmie, mój dyrektor nie jest dobrym dyrektorem.... ja mam depreche, która przekłada się na moje życie prywatne. Wpadłąm w marazm, z którego jest mi się ciężko uwolnić. Nic mi się nie chce, bo nie widze wyjścia....nie wierze w siebie i jest mi ciężko znaleźć pracę. Niech mi się tylko nie wpisuje tu EARLY RETIREMENT!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfasd
gdzie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motywacji brak
firma państwowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfasd
i wszystko jasne pracowałam na państwowej posadzie kilka lat, źle wspominam ten czas teraz pracuję w wielkiej korporacji i czasem sama jestem zdziwiona wysokością pensji, premii i ogólnie atmosferą pracy nie mówiąc o imprezach integracyjnych których w państwówce nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motywacji brak
dokładnie....żadnych imprez, średnia wieku pracowaników to 50 lat, pensja marna. Szukam pracy, nie siedze z założonymi rękoma, ale ciężko mi. Najgorsze jest to że nie umiem szukać pracy w dużych firmach, bo sama nazwa firmy nic mi nie mówi. Poza tym w korporacjach chyba krzywo patrzą na ludzi po państwówce...mam racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfasd
niekoniecznie, wszystko zależy od okoliczności, a od Ciebie zależy jak przedstawisz ten czas w którym pracowałaś do tej pory zawsze możesz sprawdzić w internecie co to za firma i pewniej się będziesz czuła na rozmowie tu gdzie teraz pracuję są młodzi i kreatywni ludzie, którzy owszem dużo pracują ale żyją na super poziomie, ja żałuję swoich lat straconych więc śmiało szukaj zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motywacji brak
ja też żałuje i to bardzo ale było - minęło, przeszłości nie zmienie. Pozostaje we mnie strach czy podołałabym zadaniom w nowej firmie w czasach takiego wyścigu szczurów. A jak Ty znalazłaś prace? przez portale inter.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfasd
nie, dostałam informację od znajomej że szukają kilku osób - wysłałam CV, bo wykształcenie miałam odpowiednie, i odpowiadałam kwalifikacjom po miesiącu pracowałam już w nowym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasa kasa kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfasd
pewnie że kasa, a czemu nie? skoro nadal pracuję 8 godzin dziennie, dużo się uczę, zaliczam kursy i jeszcze mi za to płacą dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motywacji brak
jasne, co złego w kasie. To chyba logiczne, że charytatywnie nikt nie chce pracować. Chociaż dla mnie teraz chyba ważna jest zmiana otoczenia. Ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlicjaAndy
Kompletnie nie mam problemu z motywacją w pracy. Bardzo ją kocham, dostaję godziwe wynagrodzenie. Relacje ze współpracownikami też są dobre. Nasz pracodawca bardzo o nas dba a dzięki http://www.edenred.pl/pl/karty-podarunkowe-ticket-dla-ciebie dobitnie to potwierdza. A jak jest u Was z tym w pracy ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rekrutacyjnarewolucja.pl, strona z wieloma ofertami, gdzie pracodawca docenia Twój wysiłek wkładany w to co robisz! Oni sami się do Ciebie odezwą, aplikuj! Warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Z motywacją bywa róznie. Trzeba cały czas się nakręcać żeby jej nie stracić. Mi pomagają porady dla pracowników które znalazłam na http://poradnikpracownika.pl/ można tam sporo przeczytać na temat motywacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maraas
Ja na brak motywacji nie moge narzekać - wręcz przeciwnie. W skoku poza płacowymi motywatorami mamy jeszcze kilka dodatkowych czynników jak możlwiość awansu czy interesujące szkolenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez nie narzekam na brak motywacji do pracy. Nasza firma bardzo dba o morale pracowników, dodatkowo raz na jakis czas organizowane są u nas wyjazdy motywacyjne z biurem podróży http://cortinatravel.pl/ do takich krajów jak Hiszpania, Portugalia czy Francja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motywacja w pracy jest bardzo ważna. Pracodawcy powinni zdawać sobie z tego sprawę. Wielu od dawna inwestuje w różnego rodzaju benefity. Zarządzać nimi można dzięki stronie: http://motivizer.pl/o-motivizer/ - sprawdźcie! Jestem pewna, że Was to zainteresuje. Nie tylko jako pracowników, ale także pewnie w większość także pracodawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motywacja w pracy jest bardzo ważna :) można stosować różnego typu premiowanie pracowników, niekoniecznie drogą pieniężną :) mogą to być np. jakieś nagrody przedmiotowe, wyjazdy, imprezy :) warto o tym pomyśleć :) fajnym rozwiązaniem jest zatrudnienie do tego profesjonalistów :) ja mam duże zaufanie do ekipy z https://www.motivationdirect.pl/oferta/platforma-internetowa-motivation-direct/ :) można się porozglądać za tym, jest wiele sposobów motywowania pracowników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabuenaa
Jak widać po wpisach sposobów na skuteczną motywację jest sporo :) Ważne by pracodawca mądrze motywował, przyczyniał się do rozwoju pracownika. Uważam, że warto przede wszystkim inwestować w ich rozwój i pozwalać im zdobywać cenne doświadczenie. Jeśli prowadzi się dużą firmę to warto zgłosić pracowników do tego konkursu http://gmcpoland.pl/. To takie symulacje biznesowe - 5 osobowe grupy, które wspólnie zarządzają biznesem w sieci i rywalizują o nagrody. Co sądzicie o takich formach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może pomyśl o czymś swoim. Zacznij się szkolić itp. Jest fajna inicjatywa hr na szpilkach i tam organizują konferencje i warsztaty z zatrudniania pracowników. Może warto było by Ci zajrzeć, coś zmienić w swoim życiu. najbliższa konferencja jest 11-12 października w Rzeszowie. Zajrzyj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imka115
Są różne sposoby motywacji i właśnie jak dla mnie to jest fajne, że coraz więcej firm docenia to, że oprócz pensji jest jeszcze coś innego. Są pozafinansowe sposoby motywacji też i trzeba o nic pamiętać. Mogę wam podsunąć ciekawy pomysł : soki i owoce do biur https://www.takeafruit.pl/ warto pokazać szefowi/przełożonej – niech działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożenka77
Motywacja w każdej postaci jest ważna. Ja mam kartę Biznes Benefit z pracy i bardzo sobie cenię, zniżki można znaleźć nawet do 50%, a że karta nie jest imienna to często pożyczam siostrze jak wychodzi na miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikar
Tak, ta karta jest bardzo fajna. Ja akurat mogę ją polecić ze strony pracodawcy - mam salon fryzjerski na Mokotowie, takie karty mają i moje pracownice i stali klienci, dzięki czemu częściej do nas wracają po nowe rabaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzejandrzi21
Najlepszą motywacją są benefity. Przede wszystkim pracodawcy powinni się zastanowić, jakie świadczenia oferują swoim pracownikom, jakie korzyści proponowane są przez firmy konkurencyjne, a jakie benefity chcieliby otrzymywać sami zainteresowani. Przydatny tutaj może być podział benefitów zaproponowany przez firmę https://www.nais.pl/pokolenie-y-w-pracy-ratunku-2/ Benefity zostały podzielone ze względu na ich dostępność dla pracowników. Zakwalifikowanie oferowanych świadczeń do jednej z grup pomaga pracodawcom zrozumieć, jaką wartość ma dla pracownika dane świadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co zauważyłam najlepszą motywacją do pracy są benefity w postaci pakietów medycznych. W dzisiejszych czasach pracownicy bardzo na to liczą a firmy jak np. Lux Med kierują swoją ofertę pakietów nie tylko do dużych firm ale również do małych i średnich. Zyskuje na tym nie tylko pracownik ale również pracodawca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariona299
A jeżeli prowadzicie swój własny biznes to polecam Wam szkolenia biznesowe, które znacznie poprawiają efektywność pracy. Pisze to dlatego, ponieważ jestem po dwóch kursach zamkniętych organizowanych przez https://manka-academy.com/ i oprócz tego, że wiem więcej na temat wystąpień publicznych to dodatkowo poznałam skuteczne sposoby walki ze stresem. Pan Marcin Mańka to fachowiec z wieloletnim doświadczeniem, który przeprowadził dużą liczbę szkoleń doradczych dla rozpoznawalnych firm. Powiem tylko tyle - inwestycja w siebie zawsze się opłaca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×