Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

opieka nad seniorem lekka praca dla Ukrainki

Polecane posty

Gość gość

osoba chodzącą, możliwość dorobienia sprzątaniem. dla uczciwej pani, mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę wiedzieć o jakie miasto chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi o okolice Legnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj proszę jakieś namiary na wszelki wypadek. Po majówce przyjedzie jedna pani, może będzie zainteresowana. Jest lekarzem z wykształcenia ale nie może jeszcze tu pracować w zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wątpię czy byłoby nas stać na lekarza, raczej statecznej emerytki poszukuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z ukrainy .Obcenie pracuję jako pomoc przy osobie lezacej ale jest to praca dorywcza.Mowie po polsku.Jezeli praca jest nadal aktualna prosze o telefon .Podaje do siebie kontakt 727814880

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merida89
Jeśli szukacie takiej pracy na terenie Niemiec to Ja mogę Wam polecić te namiary- http://www.violettas-pflegeagentur24h.de/?lang=pl Zawsze udawało mi się uzyskać porozumienie z panią Violettą, a płaca też była odpowiednia na poziomie ok 1500 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wartka788
To fakt, Violettas-Pflegeagentur24h już w nazwie ogłoszenia pisze o zarobkach to zazwyczaj 1400 euro, ale czasem i 1500 idzie znaleźć. Zwykle to opiekunka seniorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wertini
Skoro tak polecacie tę agencję to Ja może skorzystam z jej pośrednictwa. Akurat szukam pracy a niemiecki znam bardzo dobrze. Dzięki za rekomendacje. Zawsze lepiej korzystać z biur sprawdzonych i pewnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agda344
Lepiej zajrzeć sobie tutaj http://www.elderia.pl . Jest tam ciekawe rozwiązanie, albowiem można skorzystać z teleopieki. Na stronie są wszelkie niezbędne informacje na ten temat . Osoba starsza otrzymuje nadajnik, za pomocą którego przez 24h może skontaktować się z centrum interwencyjnym, które odpowiednio reaguje na zgłoszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasz dziadek spędził troche czasu w www.domnaddolina.pl gdy musiałam z mezem służbowo wyjechac za granice. Miał tam zapewniona opieke na najwyższym poziomie , wiec byliśmy o niego jak najbardziej spokojni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukuję Ukrainki do opieki całodobowej nad seniorem z mieszkaniem. Mile widziane pielęgniarki. Tel. 603139422

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiałam się nad tym przez jakiś czas, ale ostatecznie zdecydowałyśmy wspólnie z mamą, że zamieszka w domu http://domopiekinestor.pl i teraz po kilku miesiącach obie jesteśmy zadowolone bo przez to że się rzadziej widzimy to i mniej kłótni wychodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erysiu
Mnie też interesuje uczciwa Ukrainka do opieki dziadka 24/dobę z zakwaterowaniem i wyżywieniem. Dziadek ma 88 lat i porusza się o własnych siłach. Trzeba, pomóc w ubikacji i łazience, w posiłkach i przypilnować wszystkiego . Co do prac domowych, gotować, sprzątać, zrobić zakupy i rozpalić w piecu w czasie zimy. Praca ta była by w Bytomiu woj. śląskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erysiu
Mnie też interesuje uczciwa Ukrainka do opieki dziadka 24/dobę z zakwaterowaniem i wyżywieniem. Dziadek ma 88 lat i porusza się o własnych siłach. Trzeba, pomóc w ubikacji i łazience, w posiłkach i przypilnować wszystkiego . Co do prac domowych, gotować, sprzątać, zrobić zakupy i rozpalić w piecu w czasie zimy. Praca ta była by w Bytomiu woj. śląskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kristewa88
mówię do osób, które boją się pracy ze starszymi. ja od lat wyjeżdżam z Inter Job do Niemiec do opieki nad starszymi, w Polsce też opiekowałam się i powiem, że dzięki tej firmie zrozumiałam jak wiele moja praca znaczy dla innych. i to wcale nei jest takie straszne, jak sie ma w sobie trochę empatii. a firma zapewnia świetne warunki wieć tym bardziej warto pomysleć o takiej formie pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×