Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Raider1994

Praca po liceum ogólnokształcącym

Polecane posty

Gość Raider1994

Ukończyłam liceum ogólnokształcące. Zdałam maturę. Od końca liceum do niedawna chorowałam, co uniemożliwiło mi ukończenie studiów i pracę. Teraz dopiero chciałabym zacząć pracować. Chciałabym zarabiać własne pieniądze. Mój dorobek życiowy jest mizerny, ale od czegoś trzeba zacząć. Mam 22 lata. Matura i ukończone liceum. Brak doświadczenia zawodowego. Gdzie mogłabym pracować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co studiowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raider1994
Historię. Mam dosyć studiowania. Nie nadaję się do tego. Nie każdy musi mieć studia ukończone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna sukaaa
napisze szczerze, jako ze jestem starsza i bardziej doswiadczona, jesli masz znajomossci to dostaniesz prace w taki sposob, jesli nie to szanse masz w McDonalds i innych restauracjach, sklepach odziezowych - oczywiscie zalezy skad pochodzisz, ciezko bedzie ci dostac prace biurowa - nie masz statusu studenta ktory dla pracodawacow sie liczy przy umowie zleceniu a wiec masz obnizone szanse, moim zdaniem najlepiej w restauracji ale to liczy sie najpierw z zainwestowaniem okolo 100 zl w ksiazeczke sanepidu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raider1994
Ale ja się naprawdę nie nadaję do studiów! I lepiej, że się na nie nie pcham niż żeby 5 lat zmarnować, a potem pracy nie dostać. Mój znajomy ma tylko maturę, a pracuje jako instruktor w siłowni. Inna sprawa, że on ma kursy ukończone w tym kierunku, a ja nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytaj ze zrozumieniem nikt cie nie wysyla na studia tylko pisza ludzie na co patrza pracodawcy bpo sie opalaca z ich punkytiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raider1994
To na jaką pracę bym mogła liczyć? I ile mogłabym zarobić? Nie chcę zarabiać kokosów, ale chociaż te 1000 zł, byleby tylko własne pieniądze były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z urzedu pracy za 600 zl na raczke, a w maku jak bedziesz zasuwac to tysiaka tez wyciagniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie studia to może szkoła policealna w której można zdobyć praktyczne doświadczenie dzięki dużej ilości zajęć praktycznych. Proponuje zerknąć na stronkę szkoły Delta Edukacja mają tam spory wybór kierunków bezpłatnych zawsze to jakieś umiejętności i w Cv też dobrze wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Delcie polecam Florystę. Super zajęcia i bukiety jakie się robi na zajęciach są cudne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie myślałaś o ukończeniu jakiejś szkoły policealnej? :) Ja skończyłam http://www.dental.szczecin.pl/ na kierunku higienistka stomatologiczna i bez problemu znalazłam pracę. :) Moim zdaniem zawsze warto inwestować w siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×