Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak koncentracji

Problemy z koncentracja w kazdej pracy -zwolnienia

Polecane posty

Gość brak koncentracji

Nie wiem na jakim forum o tym pisac, w każdej pracy popełniam masę błedów przez problemyz z koncentracją. czy jest mozliwosc otrzymania jakiejś renty lub cos w tym stylu. Przez problemy z koncentracją w każdej pracy o czyms zapominam przez co jestem zwalniania i uważana za osobe niekompetentną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamięc krotkotrwała
mam ten sam problem, musze sobie zapisywac wszytsko na kartkach nawet to ze ktoś dzownił danego dnia zeby to rpzekazać potem szefowi. U mnie powodem jest depresja ale powiem ci ze nieraz zastanawiam się czy nie dzieje mi sie cos z mózgiem. Kiedys nie miałam takich problemow a teraz czesto nie pamiuetam co kto do mnie powiedział godzinę wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamięc krotkotrwała
od jakiegoś czasu lecze się na depresje a koncentacja nadal jest w opłakanym stanie, dlatego stad biora sie moje przypuszczenia o tym ze byc może dzieje sie cos z moim mózgiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaselka
Witaj, Idź do lekarza rodzinnego, weź skierowanie do neurologa. Opowiesz co i jak, da skierowania na badania. Jak wyjdzie coś nie tak zapytasz o możliwość przejścia na rentę ( by dostać rentę trzeba mieć jakiś staż pracy, o to można zapytać w ZUSie), jeśli wyjdzie, że wszystko ok, idź do psychologa, może doradzi, jak się zorganizować, by nie zapominać, może jakieś ćwiczenia zaproponuje. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamięc krotkotrwała
ja to osttanio nawet zawołałam do swojego komputera mojego szefa zeby mu powiedziec ze coś się poprzestawiało w programie z ktorego korzystamy. Szef podszedł do mojego komutera i powiedział ze przeciez zawsze w ten sposob dane były zapisywane:-( Myslałam ze spale sie ze wstydu kiedy jednak przypomniało mi się ze faktycznie tak było zawsze... To jest straszne co się ze mna dzieje, mam dopiero 30 lat a od paru lat zauwazyłam ze z pamiecia u mnie coraz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamięc krotkotrwała
juz nawet nie wspomne ze jak ide do sklepu to zawsze robie sobie listę zakupów ale gdy tylko ktoś mnie poprosi o cos zebym kupiła i nie wpisze tego na listę to wracam do domu bez tego jednego produktu:-( Nie potrafie zapamiętać tego ze ktoś mnie prosił zebym kupiła np czekoladę:-( I czesto jest tak ze wracam juz do domu i przed domem sobie o tym przypomnę i wtedy wracam spowrotem do sklepu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamięc krotkotrwała
smieszne jest to co teraz powiem ale osttanio zastanawiałam się po której stronie ciała mamy serce czy po prawej czy po lewej:-( No to już nikt mi nie powie ze jest to normlane:-( Nie wiem co robic, nie wiem do kogo sie zwrocić o pomoc, nie wiem czy te dolegliwości są odwracalne:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamięć krotkotrwała
autorko jestes tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńkaabc...
przebadaj się też na poziom cukru. Cholera to wygląda na jakieś sprawy neurologiczne, chociaż porzadna depresja to i bez leków powoduje takie objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja mam inaczej
Problemy z koncentracja mam od neurotoksyn powstających z grzybicy układu pokarmowego. To tez weź pod uwage. Zreszta poprzednie rady nie wykluczają i tego niestety bo candida potrafi zniszczyc pośrednio każdą funkcję organizmu czy organ. Kiedys Zapomnialem swojego imienia nawet.. Wstyd co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8uwuw82uw
Ja wam trochę mogę napisac więcej- mam Zespół Aspergera prawdopododnie, problemy z koncentracja od dziecka, chociaz nie jest to u mnie to samo co z pamięcia. Pamiec mam dobrą. Typowy problem z koncentracją polega na tym, ze człowiek np. się tak wyłącza co chwile, jak np. pytam kogoś o coś, często nie słucham odpowiedzi. Powinniscie sie gruntownie przebadac gdzie się da, neurolog, nawet na boreliozę, wszystko. No i warto brac Eye Q, ew. b15 na allegro mozna kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takamakakalaka
Ja również mam problemy z pamięcią i koncentracją ale uważam, ze w moim przypadku to jest zbytnia ilość rzeczy i problemów na głowie. Zakupy musze mieć spisane na kartce, jak zamykam drzwi to sto razy powtarzam "zamknięte", od szarpania za klamkę trzeba często wymieniać zamki, ważne rzeczy musze zapisywać, mam milion teczek z dokumentami posegregowanymi bo inaczej bym nie doszła do ładu gdzie co jest. Ot skleroza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musicie się przebadać
To mogą być problemy z tarczycą np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm 90
kurcze!! mqam taki sam problem. i jak dla mnie jest to wielki problem. przez to mam problemy z nauką. czytam jakieś zdanie i powracam do niego kilkakrotnie, bo nie pamiętam tego co dopiero przeczytałam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basialkas3
Ja mam coś takiego ze zaraz zapominam co sie do mnie mówiło,Dzwoni ktoś a ja mam problem z przekazem informacji Rozpoczęłam pracę ale boje sie ze mnie zwolnią bo też ciągle o czymś zapominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgadza się
Zgadza się: "A ja mam inaczej Problemy z koncentracja mam od neurotoksyn powstających z grzybicy układu pokarmowego. To tez weź pod uwage. Zreszta poprzednie rady nie wykluczają i tego niestety bo candida potrafi zniszczyc pośrednio każdą funkcję organizmu czy organ. Kiedys Zapomnialem swojego imienia nawet.. Wstyd co?" Ja też to znam, ten sam powód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorymemory
Ja zaczelam pic rabenhorst na koncentracje. to dla dzieci niby jest,ale chcialam sprobowac najpierw czegos naturalnego zeby nie od razu chemia sie faszerowac.zobaczymy czy pomoze, podobno dziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukasz nowej pracy? zostałeś zwolnieony? znajdz coś na rekrutacyjnarewolucja.pl! na prawdę warto tu zajrzeć, znajdziesz wiele ofert, które przykują Twoją uwagę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JacekB
Brak koncentracji to straszna rzecz. Obecnie wiele rzeczy nie pozwala skupić się na samej pracy. Takie rozpraszacze są właściwie wszędzie i ciężko je ograniczyć. Ja również miałem/mam takie problemy. Nie potrafię ich wyeliminować w 100% ale częściowo pomógł mi ten artykuł: http://wiktorprzedsiebiorczy.pl/skup-sie-czyli-koncentracja-w-pracy/ Zacząłem od przeorganizowania sobie miejsca pracy i właśnie wyeliminowanie wszelkich "przeszkadzaczy". Niektóre naprawdę mocno nas dekoncentrują. Zmieniłem miejsce siedzenia, by nie widzieć korytarza, wyciszam prywatny telefon, noszę słuchawki, które mocno wyciszają hałas zewnętrzny (a czasami bywa on bardzo irytujący) oraz słucham odpowiedniej muzyki. Wszystko po to by jak najbardziej skupić się na pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samosia_krk
Przeczytałam, i jestem za! Koniecznie muszę to wypróbować, czuję, że to moja ostatnia deska ratunku, jak nie to nie wiem co innego może pomóc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belandiss
najważniejsze to znaleźć źródło problemu, dobrze się wysypiasz? Możesz też skorzystać z takich preparatów jak np. Mind Up, które poprawiają koncentrację i powodują mniejsze zmęczenie psychiczne kiedyś też miałem takie problemy, ale udało mi sie z nimi jakos uporac i tobie tez tego zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×