Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość działka

sklep internetowy jakie koszty utrzymania

Polecane posty

Gość działka

sklep internetowy i koszty urzędnicze ,w zasadzie to mnie interesuje.pracuje w domu więc postanowiłam założyć sklep internetowy wiążą się z nim koszty Zus ,podatki i ...jak zaoszczędzić nie zawsze uda się zrobić obrót by opłacić zus .jeszcze nie sprawdzałam wszystkich zasad dlatego chcę się poradzić i jednocześnie zaradzic czemuś by zaoszczędzić odpowiednim sposobem księgowania-szkoda by jedynie Państwo na tym zarabiało,proszę o cenne informacje,i wielkie dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis tam znafca
poczatkowy zus to pewnie jakies 350 zl. jesli jest to tylko sklep internetowy to oplata za hosting. moja kumpel tez ma sklep internetowy ale stronke zrobil sobei sam bo sie na tym zna i sam ja utrzymuje. w biznesie pomaga mu 2 mlodszych braci ktorzy robia paczki i wysylaja. jesli chodzi o ksiegowosc to nie tzreba zatrudniac na stale kogos. a jesli chodzi o zarobki to akurat zarabia tyle zeby oplacic wszystko i utzryamc rodzine na srednim poziomie. sredni zysk miesieczny ok 6000 zl. magazyn na towar ma w domu bo dom ma duzy wiec miejsce jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość działka
właśnie dlatego że mam zaplecze i lubię pracę w domu chcę prowadzić przez neta.jestem ciekawa jaką branżą się zajmuje znajomy,co sprzedaje ,ja nastawiłam się docelowo na dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edek43
Ja proponuje raczej możliwość dropshopingu. Sprzedaży, produktów bez magazynowania. Po drugie, aby zysk był w miarę przyzwoity trzeba, aby strona była widoczna w Google w miare w przyzwoitej pozycji. W tym celu należałoby wy pozycjonować stronę. Ja mam założony sklep w sky-shop ie. Myślę o wykupieniu abonamentu Professional. Potrzebna mi jest tylko integracja z hurtowniami i allegro. Nie drogo jest tam i mam możliwość integracji z moją hurtownią w cenie abonamentu. Jest to jakaś oszczędność. W dodatku nie muszę płacić za skórki. Ponieważ mam możliwość samemu tworzyć wygląd strony w czasie rzeczywistym. Następna oszczędność. Rozgadałem się a muszę kończyć. Więcej napiszę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko a zbadałaś rynek w sensie jak wygląda konkurencja ile jest podobnych sklepów do Twojego przyszłego i czym mogłabyś się wyróżnić. Założyć sklep to najmniejszy problem. Tylko jeszcze ktoś musi trafić do twojego sklepu i chcieć w nim kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klałdia346
Z tego co się zorientowałam to potrzebujesz sklepu zintegrowanego z systemem księgowości. Ja sobie założyłam wczoraj sklep który jest zintegrowany z systemem księgowości Subiekt GT oraz iFirma. Dlaczego Ci polecam ten sklep. Bo widzę że szukasz oszczędności. W innych sklepach musisz kupować skórki. W tym nie musisz, ponieważ oprogramowanie jest tak skonstruowane aby każdy Kowalski mógł ustawić layout według swoich stylu. Zobacz sam na stronie w jaki prosty sposób można stworzyć samemu fajną stronę. demo.sky-shop.pl/?setup_template=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, jeżeli możecie oceńcie moją stronę robioną samodzielnie pod względem wyglądu, co można zmienić, jak podoba wam się kolorystyka, wszelkie komentarze-krytyka również mile widziana www.alkapask.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adammm

E – commerce w pełni rozumieją https://intle.pl/. Najnowsze trendy programistyczne również. Już 10 sklep internetowy przez nich leci, także dla moich znajomych robili z polecenia. Według mnie jedna z najlepszych agencji SEO w Polsce, a ich bezpłatna baza wiedzy też robi ogromne wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×