Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anna_00

Sklep....ale z czym???

Polecane posty

Gość anna_00

Witam, Już od dłuższego czasu zastanawaiam się nad otwarciem jakiejś działalości gospod. , konkretniej sklepu. Tylko cały czas mam problem z czym ma to byc sklep.Bo to nie sztuka założyć taką działalnośc, sztuką jest utrzymać się na rynku. Szukam jakiegos orginalnego pomysłu, podpowiedzi. Mieszkam w 15 tys. mieście, do okoła jest już troche sklepów odzieżowych, obuwniczych , drogerii itp, zreszta jak wszedzie;-) ale może ktosprowadzi już jakiś sklep gdzie towar , mimo iż jest taki sam jak w innych sklepach, a jednak inny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumpeks to da rade zawsze
i wszedzie wytrzymac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeleonooora
mamy slkep z bielizna ,rajstopy staniki takie tam pierdoły...ale te pierdoły ludzie kupic muszą,bo w gaciach z lumpeksu zadko kto chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mackaa
no owszem, ale pojada na stadion, i od wietnamczykow kupią po 5 - 10zł, albo na bazarku po 15, i kicha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuajuy
jesli liczysz na oryginalny pomysł to podobno duze wziecie maja ostatnimi czasy sklepy z usługami dla ludzi starszych-bo starszych w Polsce jest coraz więcej-tylko musisz pomyslec co jest charakterystyczne dla takich ludzi-wazna jest nazwa takiego sklepu-aby przyciagala ich uwage-sluchalam niedawno takiej audycji-wypowiadali sie eksperci i zachecali do otwierania teo typu dzialalnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuleczka*
JASNE DLA STARSZYCH!?STARSI ZYJA Z EMERYTURY I NIE MAJA KASY:) MLODZI DAJA DUZO ZYSKU....ALBO MENELE SPOD SKLEPU...TO JEST INTERES,TAKI SKLEP CO MOZNA DOSTAC PIWO I NALEWKE:) I SOLARIUM ZAWSZE JEST DOCHODOWE+JAKIES TIPSY..TAKIE TAM .ALE TRZEBA MIEC SPORO KASY ZEBY OTWORZYC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna_00
Dziękuje wszytkim za wypowiedzi. Powiem szcerze, że przez głowe przeszła mi myśl o otworzeniu sklepu z odzieżą używaną. Myślałam, o markowej odzieży używanej, tylko nie bardzo wiem, jak zabrać sie za to;-/// ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×