Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

IMpregnant

Transport ceramiki do Niemiec

Polecane posty

Witam, współprowadzę niewielką firmę, która produkuje ceramikę ręcznie malowaną. Mamy coraz większe zamówienia z Niemiec, a niestety z transportu kurierskiego nie jesteśmy zadowoleni - są opóźnienia, a od czasu do czasu przydarza się też uszkodzony towar. Wiadomo, że klienci nie są zadowoleni z takich przypadków. Zastanawiam się czy jest jakaś firma z Polski, która mogłaby obsłużyć transport międzynarodowy takich delikatnych towarów do Niemiec. Tam można by wynająć jakiś magazyn i wysyłać z miejsca, ale to na razie taka koncepcja. Jeżeli ktoś ma jakieś sugestie to chętnie przeczytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na pewno są takie firmy. Musisz poszukać w sieci i przede wszystkim zapoznać się z opiniami klientów. Kruche, delikatne towary wymagają szczególnych warunków przewozu i ważne, by taka firma dbała o dowóz i by nie trzeba było się martwić stłuczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie raz zdarzało mi się zamawiać porcelanę przez internet i dostawałam paczki kurierem, do paczkomatów a nawet pocztą (polską!) i wszystko jest kwestią dobrego zapakowania. Nigdy, przenigdy mi się jeszcze nic nie stłukło. Recepta na sukces to dużo folii bąbelkowej. Ale jeżeli są to duże zamówienia, to lepiej mimo wszystko wziać firmę wraz z ubezpieczeniem przesyłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale co innego zamówienia detaliczne, a co innego duże zamówienia o hurtowym charakterze, które zawierają większą ilość przedmiotów. W tym drugim przypadku przesyłki kurierskie nie sprawdzają się już tak dobrze, więc biorę pod uwagę jakieś alternatywne rozwiązania, gdyż na dłuższą metę może to stanowić pewien problem. Myślę, że warto rozważyć inne opcje, dlatego szukam opinii na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc ryzyko znisczenia przesyłki podczas transportu w każdym przypadku jest spore, ale jasne - najlepiej będzie nie oszczędzać na transporcie, dodatkowo ubezpieczyć przesyłkę by nie było jakiś problemów czy reperkusji gdy okaże się że połowa rzeczy jest rozbita o co łatwo z takimi delikatnymi rzeczami. No i opakuj bardzo starannie to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggie705
Z takim przypadkiem na pewno pomoże Ci firma http://www.hussar-gruppa.com , która zajmuje się takimi przewozami. Ma wiele samochodów różnej generacji, które pozwolą na bezpieczny transport takich produktów w dane miejsce w całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli przewozicie tak delikatne rzeczy, to na pewno warto zadbać o to, by były dobrze zabezpieczone. Też mam firmę transportową i wszystkie plandeki oraz siatki zabezpieczające kupujemy w http://pl.dr-thiel.net/ , mają bardzo fajną ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skontaktuj się z firmą www.service-media.pl, zajmują się transportem krajowym i międzynarodowym. Korzystam z ich usług od lat, są bardzo solidni i terminowi. Naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IMpregnat- jaka wielkość tego ładunku?. Czy są to ilości tirowe?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę smialo polecić firmę maximus z poznania również korzystamy z ich usługo do przewozu ceramiki za granice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajka3792
http://transportmaszynpoznan.com/ są najlepsi. Wiele lat doświadczeń na trasach polskich i zagranicznych. Uprawnienia UDT posiada nasz KAŻDY kierowca. Rozbudowany tabor holowników przystosowany do przewozu tego typu ładunków. Ubezpieczenie OC ładunku. Potrzebujesz szybkiej wyceny? Dzwoń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesyłałam w maju paczkę do Niemiec dla przyjaciółki. Znalazłam przypadkowo na forum, że polecają firmę: http://perfecttour.pl/. Rzeczywiście wszystko dotarło w jednym kawałku i z tego co pamiętam dość szybko, więc również śmiało mogę polecić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja długi czas współpracowałem z firmą maximus spedycja z Poznania. Bardzo dobrze działająca firma spedycyjna. Mają wszystkie uprawnienia i pozwolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno warto zainwestować w dobre materiały zabezpieczające. Ja większość takich rzeczy kupowałem od http://pl.dr-thiel.net/ - sprawdzili się znakomicie. Mają dobre ceny i jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem warto skorzystać ze spedycji zewnętrznej. Ja zawsze transportuję swoje produkty dzięki http://www.mark.com.pl/ , uważam, że to znakomita firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może firma spedycyjna od zadań specjalnych. Ja mam bardzo dobre zdanie o firmie www.maximus-spedycja.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xkompex22
Ostatnio wysyłaliśmy swoje produkty do Hamburga za pośrednictwem firmy Inter - Centrum. Może odezwij się do nich? Poszło sprawnie i przede wszystkim na czas więc obie strony były zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ildaa
Ja wysyłałam kilkanaście kartonów do Niemiec i zalezalo mi na tym by dotarly one na czas. Polecam firme z ktorej korzystalam i bylam zadowolona : Inter Centrum - nie mialam problemu z dogadaniem sie a kierowca bez problemow dojechal w wyznaczone miejsce o wyznaczonej godzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Ildaa Też coś o nich słyszałam , ponoć konkretna firma i naprawde działają bardzo sprawnie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli to jakieś drobne paczki to warto skontaktować się z firmą www.sebo-trans.pl i zapytać o ofertę przewozową. My korzystaliśmy kilka razy z ich usług ale chodziło bardziej o transport ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×