Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karierowiczka

Założenie sklepu internetowego

Polecane posty

Gość Karierowiczka

Czy ktoś się orientuje jak wygląda założenie sklepu internetowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiolaŚlu
ja prowadzę swój sklep stacjonarny i internetowy. co dokładnie chcesz wiedzieć? dopiero zaczynasz w branży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karierowiczka
tak, totalny ze mnie laik ;) moja mama tworzy piękną biżuterię i pomyślałam o jakimś małym sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiolaŚlu
rozumiem, fajny pomysł :) dla mamy to pewnie sama radość a przy okazji można zarobić. chcesz się ograniczyć tylko do produktów mamy? Może być trochę za mało towaru :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esklepik
Ja też prowadzę swój sklep, także mogę pomóc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karierowiczka
Domyślam się, że kilkanaście produktów to za mało, ale myślałam o współpracy z 2 producentami. Wstępnie nawiązałam kontakt. Nie wiem za bardzo jak zacząć od strony prawnej - rejestracja w urzędzie i technicznej - kto robi takie sklepy, na jakich platformach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esklepik
Musisz zarejestrować działalność gospodarczą, posiadać NIP, REGON, konto firmowe i siedzibę. Musisz pamiętać o o obowiązku posiadania firmowego rachunku bankowego. Zdecydowanie najtrudniejszym elementem jest wybór oprogramowania na którym założymy nasz sklep internetowy. Ja korzystam z 2Clicka i jestem zadowolony. Jako że sklep jest dla mnie dodatkowym źródłem utrzymania i nie mam czasu go prowadzić to firma ta działa dla mnie kompleksowo - wprowadzają produkty, social media.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiolaŚlu
Ja też polecam gotowe oprogramanie, zwłaszcza jak ktoś nie ma doświadczenia. I to najlepiej postawić na sprawdzoną firmę, która nie zniknie z rynku zostawiając Cię sam na sam z problemami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szuzz
podbijam temat lepsze oprogramowanie komercyjne czy jakieś tańsze na próbę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esprzedawca
nie polecam tanich, próbnych rozwiązań... bardzo szybko wychodzą ich błędy... oprogramowanie tylko u sprawdzonego sprzedawcy z wieloletnim doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tak oryginalne oprogramownie będziesz kupować to może na allegro sprzedwać wyjdzie taniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szuzz
a możesz coś polecić? chciaabym już coś porządnego stworzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esprzedawca
nie chcę tutaj spamować i reklamować. w rozmowie pojawił się już jedno oprogramowanie i moim zdaniem jedno z najlepszych na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szuzz
chodzi o 2click? sprawdzę :) dzięki za informacje. a wg Was od razu inwestować w reklamę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy od funduszy. Jeśli zostaną Ci wolne środki to możesz postawić na media społecznościowe. Jeśli masz je znacznie ograniczone to lepiej postaw na oprogramowanie a dopiero później ruszaj z reklamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacznij od spamowania na kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki sklep fajny jak to tak mozna w ogole tego nie rozumiem od kiedy to tak :) www.youtube.com/watch?v=-3J8KSM8Zeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adela33
Jeżeli chcesz wiedzieć jak założyć sklep wejdź na stronę sky-shop.pl/otworz_sklep_internetowy_z_odzieza/. Ja, zanim otworzyłam sklep, trochę poczytałam, między innymi i na tej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitkka
podbijam temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że sklep internetowy to dzisiaj mega fajna sprawa. Sama korzystam często z różnych witryn. Ostatnio nawet ze strony http://www.xenon-serwis.pl/, gdzie zamówiłam część do auta. Gdyby mechanik nie był w porządku, zapłaciłabym u niego dużo więcej za sprowadzoną część. A tak zamówiłam sama i on mi tylko wmontował to co trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie już wiesz jak założyć taki sklep internetowy :) Mogę jedynie teraz podpowiedzieć, że bardzo ważne jest aby pamiętać o dobrej reklamie. Mogę udzielić Ci wskazówek i porad co zrobić, żeby firma ciągle się rozwijała i pozyskiwała nowych klientów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tipek2
Na pewno potrzebujesz odpowiedniego oprogramowania. Jeżeli chcesz to poszukaj na omegasoft.pl bo mają ogromny wybór i przystępne ceny. W razie problemów pisz na live chat - na pewno ktoś Ci zawsze pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wlasnej skorze poznalam jak jest zaczynac dzialanosc w sieci bez wiedzy.Było ciezko mimo ze kilka soob znajomych udzielalo mi miliona porad.Oczywiscie wiekszosc z nich nie miaala praktycznego uzasadnienia.Ot czysta fantazja!Długo szukalam szkolenia stacjonarnego o biznesie i natrafilam na to http://julamedia.pl/produkt/vademecum-e-biznesu-szkolenie-praktyczne/ Odrazu wzielam udzial i jestem mega zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jakl pisał ktoś wyżej, oprogramowanie to podstawa. Najlepiej jakbyś poprosiła o pomoc kogoś, ktos się na tym zna. Żebyś mogła spokojnie wprowadzać sobie to do systemu itd. Takimi rzeczami zajmuje się np. http://www.ksbiuro.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vaud
Zanim będzie księgowość, sprzedaż, podatki, to warto najpierw zadbać o klientów, czyli postaw na reklamę. Nie rób tego sam, tylko zleć komuś a sam też zadbaj o rozwój firmy. Mogę Ci polecić agencję www.apiri.pl jeśli chodzi o promocję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla sklepu internetowego bardzo ważne jest pozycjonowanie, tak aby twoja strona pojawiała się w wyszukiwarce, kiedy potencjalni klienci będą wpisywać słowa związane z twoimi produktami. Tu masz przydatny artykuł na ten temat jeśli chcesz dowiedzieć się więcej: http://lodzseo.pl/pozycjonowanie-stron-www-w-lodzi/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli dopiero zaczynasz, zdecydowanie lepsze jest gotowe oprogramowanie ze wsparciem technicznym - shoper etc. Ja np., korzystam z darmowego systemu Prestashop, ale w takim wypadku wszystko jest na naszej głowie - również kwestie techniczne. Więc polecam coś gotowego z gotowymi modułami i rozwiązaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli będziesz mieć problem z rozliczeniami zgłoś się do biura rachunkowego. Od siebie polecam lawtax com pl - najlepsi w Warszawie. Pomagają coraz większej ilości firm, bardzo dobrze i sprawnie działają już kilka lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robik33
W większości platform do sklepów internetowych to mnie najbardziej załamywały szablony graficzne...były na niskim poziomie. Dopiero na stronie www.redcart.pl zaproponowali jakieś sensowne grafiki, także tutaj założyłem sklep. Polecam. Ceny mają bardzo przyzwoite, a sam panel administracyjny bardzo intuicyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×