Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

groosia

brak pracy przez glupie godziny

Polecane posty

wyobrazice sobie,z estudiuje wieczorowo,czyli w dzien mialabym czas pracowac...ale tu niensety jest problem bo mam jezyki od 10 do 12 i przez to nigdzie mnie nie chca bo za duzo zachodu z tymi godiznami:( nie wiem co poczac,czy ktos ma rpace albo na nocki albo w dni w ktorych mi pasuja cale przedpoudnia? a jakie wy macie problemy ze znalezieniem pracy pewnie wiele ma takie problemy,albo gorsze.. na dodatek ojczym powiedzial,ze zabrania mi studiowac.a matka chce bym znalazla prace,boona utrzymywac juz mnie nie ebdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przeciez
a nie mozesz zlozyc cv do jakiegos butiku w centrum handlowym? tam ci ustala takie godziny jak bedziesz chciala , skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groosui
znajdz moze ze 2 osoby i umowcie się z jakąs studentką na te języki w godz., ktore wam pasują przy takim bezrobociu z pewnoscia kogos znajdziecie mozecie nawet spytac swoją lektorkę w szkole jęz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w tym problem,ze wszytkie godizn ysa oboziwazkowe;/ z wawy jestem w butiku trzeba miec ta skiazeczke..zrestza pytalam wszedziechcialam jako kelnerka,to nie bo nie amm doswiadczenia...itd..albo ,ze godizny nie pasuja.... niby w piatek ide na konslutacje do pisania na kompie erotycznych smsow..lol.. ale watpie by chceili mnie rpzyjac:(( a najgorsze,z eja chc erpacowac,a nigdzie mnie nie chca...brzydka nie ejstem,fakt,troche przy kosci,ale w sumie kontaktowa,elegancka...zadbana..zawsz eusmiechnieta nawet jak mam zly dzien i zawsze slysze to samo-doswiadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale...........................
jak sie chce miec prace, która polega na pisaniu, to najpierw trzeba się pisać nauczyć.. widze, że Ty jeszcze nie przeskoczyłaś tego poziomu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przeciez
no to idz do Arkadii, Blue City albo na Targowek i zloz swoje cv do jakichs butkow, nie wymagaja wcale zadnych ksiazeczek, rusz glowa a nie sie uzalasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przeciez
to najpierw idz zloz cv a potem mowisz w jakich godzinach mozesz byc w pracy albo w jakie dni i koniec.. masz przeciez cale przedpoludnia i weekendy na to zeby pracowac... np w Vero Modzie na pewno beda chcieli Ci pojsc na reke bo tam nie ma sztywnego grafiku.. w promodzie pracujesz tez kiedy chcesz.. tylko tam jest grafik ustalony chyba na pol roku ale chyba nie zmienia ci sie plan co 2 miesiace... nie marudz tylko ruszaj dupsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przeciez
a i jeszcze pytanie... codziennie masz te jezyki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tylko 2 razy w tyg...ale od razu odkladali sluchawki;/ niby cos znalazlam,w telefonii...na czatach bed epsiac... i niby grafik moze byc elastyczny,no zoabczymy czy po okresie probnym mnie przyjma..w poniedzialek ide na szkolenie..3majcie kciuki by mnie przyjeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×