Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała Sue2

czy ktoś stosował peeling ziołowy?

Polecane posty

Gość mała Sue2

Kosmetyczka poleciła mi peeling ziołowy.Czy któraś z Was go stosowała i jakie macie po nim wrażenia.Także chciałam sie zapytać jak długo jest po nim buzia zmaltretowana i czy należałoby wziąść wolne w pracy.Dziekuję za wszystkie opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi Ci o Polski Peeling Ziołowy firmy Jadwiga (a pewnie tak) to po pierwsze nastaw się na tygodniowe siedzenie w domu. Po zrobieniu peelingu przez pierwsze 3-4dni po zabiegu twarz jest spuchnięta, czerwona (oczywiście zależy to od kilku czynników, ale opisuję ogólnie). Przez dwa dni masz wrażenie jakbyś miała w twarz powbijane igiełki z kiwi. Masz zakaz mycia twarzy przez tydzień, po ok 4 dniach po zabiegu możesz stosować specjalny lotion lub talk (kosmetyczka powinna Ci go dać). Wszystko wygląda strasznie ale zabieg daje świetne efekty (działa fantastycznie na blizny np. potrądzikowe, zmarszczki, trądzik, jako odnowa skóry, przebarwienia itp.). Skóra po zrobieniu tego zabiegu (1+2) jest młodsza, promienna. Zabieg wymusza na naszej skórze produkcję nowego naskórka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała Sue2
Dziękuję bardzo za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała Sue2
Także naszło mnie pytanie, czy jeden zabieg wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała Sue2
Chciałam sie również zapytać, czy jeden zabieg wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blizny potradzikowe
ile zabiegów trzeba by pozbyć się dosc głebokich blizn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arinna
Ja robiłam sobie zabiegi z jadwiga w New Look. Kosmetyczka powiedziała, że mogę robić takie zabiegi raz w miesiącu tylko nie w okresie kiedy jest słonecznie, bo skóra po zabiegu nie może być narażona na działanie słońca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innairena
jestem świeżo po tym zabiegu i muszę przyznać że reewelacyjny, też robiłam w New Look w ogóle fajne miejsce no i jak na warszawę wcale nie wychodzi drogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudyna35
No właśnie słyszałam o tej Jadwidze i też się wybieram. Jak mówicie, że dobry to i ja zajrzę do tego salonu. Akurat pracuję w Śródmieściu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Pierwsze 2 dni- burak to mało powiedziane. 2. Trzeciego dnia skóra robi się brązowa, jakbyśmy się opalili. Współlokator jak mnie zobaczył ,to myślał, że nałożyłam sobie maseczkę :) Skóra jest napięta i zaczyna się łuszczyć do ok. 6-7 dnia. 3. Twarz wygładzona, blizny jaśniejsze, niestety mnie zależy na dziurkach potrądzikowych, a tu potrzeba więcej zabiegów. Jesli macie baaardzo płytkie, to 2 zabiegi wystarczą, ja mam istne kratery także bawię się dalej w peeling. PS. jestem po drugim zabiegu, robię sama w domu, bardzo prosta rzecz, także nie wiem czemu wszędzie straszą, że tylko przeszkolona kosmetyczka może to robić. Ja nie jestem kosmetyczka, ani tym bardziej nie mam szkolenia Jadwigi, a robię bez problemu, bo to jest zwyczajnie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjaa_1983
Miesiąc temu miałam wykonywany peeling ziołowy. Niestety po zabiegu lub w czasie zabiegu doszło do infekcji. Po zabiegu pozostały mi blizny pozapalne. Na początku żyłam nadzieją, że to szybko zejdzie. Skończyło się na wizycie u dermatologa, który przypisał mi 3 rodzaje maści. Czas oczekiwania na poprawę: kilka miesięcy. W dodatku dermatolog wyraził swoją opinię: kosmetyczki nie powinny wykonywać tak głębokich peelingów ponieważ w przypadku infekcji mają związane ręce. Teraz czekam cierpliwie na poprawę. Tak więc osobą, które mają przebarwienia polecam udać się do profesjonalisty, który postawi diagnozę i podejmie właściwie kroki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tydzień trzeba wziąć wolnego, potem wracasz jeszcze do kosmetyczki na drugą część zabiegu, ale skóra schodzi Ci płatami, których nie wolno ruszać, więc siedzenie w domu jest konieczne. Oczywiście taki zabieg tylko w sprawdzonym salonie, ponieważ to mocny zabieg, silniejszy od kwasów. Mi na szczęście kwasy wystarczają i robie zabiegi w tym salonie http://luxusportal.pl/pl/kosmetyka-i-uroda/prezentacje/bonadea Jestem zadowolona. Zanim się gdzieś wybierzesz to poczytaj opinie bo to jednak chodzi o twarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mint clover
Naturalne peelingi można też wykonać w domu za niewielkie pieniądze, a efekty są super! Ja oprócz powszechnie znanego z płatków owsianych bardzo lubię ten z gałki muszkatołowej. Bardzo fajnie, delikatnie złuszcza naskórek, a przy tym nawilża ładnie cerę, więc jest dobry dla niemal każdej skóry. Ja robię według mojego przepisu: http://mint-clover.pl/galka-muszkatolowa/ zapraszam, jak ktoś ma ochotę poczytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikusia90
Ja dwa razy w tygodniu robie peeling. Jakich kosmetyków poza peelingiem używacie? Ja jakiś czas temu kupiłam krem mocno nawilżający a teraz rozważam zakup kremu BB Skin79 z http://puderek.com.pl/kremy-bb-i-cc/1699-skin79-hot-pink-super-beblesh-balm-triple-functions-bb-cream-spf30-pa-krem-bb.html Podobno wiele kobiet na swiecie się nim zachwyca za skład i działanie. Mi zależy na dobrze kryjącym podkładzie,który jednocześnie dobrze wpłynie na cerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam robiony zabieg 4 dni temu teraz skóra mi sie luszczy i strasznie swędzi.... najgorsze jest to ze skonczył mi sie lotion którym musze się spryskiwać, zamówiłam kolejny ale zanim mi dojdzie to minie 2-3 dni boje się ze jak nie będę sie spryskiwać to cos moze się stac. Miał ktos taką sytuację ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, ale u mnie efekt dał po prostu naturalny peeling THALASSO od Hildegard Braukmann. Żeby uzyskać efekty to musi być zrobione profesjonalnie. Akurat u mnie było widać mocna, zdecydowaną zmianę. Cera wygląda świetnie. Podejrzewam, że ma tutaj również znaczenie odpowiednie doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam od dosyć dawna peelingu Thalasso od Hb - sensowny, naturalny, robiący różnicę. W moim przypadku to się zdecydowanie sprawdza, ale oczywiście - systematyczność, odpowiednie wykonanie, dobry kosmetyk to takie podstawy. Nieźle się napracowałam nad tym wszystkim, cera normalna, odmieniona, zdrowa. I oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
THALASSO PEELING od HB - wszystko powinno być w najlepszym porządku. Używam tego systematycznie, nie mam żadnych problemów z wyglądem cery. Ale oczywiście - duża zmiana wymaga czasu. Ten peeling zawiera wyciąg z alg morskich, więc również to powinno mieć znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne efekty daje po prostu systematyczne stosowanie peelingu thalasso od HB - on naprawdę daje radę i cera przy nim wygląda normalnie, ale żeby uzyskać naprawdę dużą zmianę, po prostu potrzebny jest czas. Cudów od razu się nie spodziewajcie, bo niby z czego one miałyby wynikać? Dobra pielęgnacja i odpowiedni kosmetyk to podstawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peeling Thalasso, naturalny, super działa, nie mamy żadnych problemów, mowa o tym kosmetyku od Hildegard Braukmann. Ale to też trzeba używać jak należy i nie przesadzać z częstością, wtedy cera naprawdę powinna wyglądać fajnie, będzie oczyszczona i ożywiona. A właśnie o to tutaj chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×