Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czarną być znudziło mi się:)

Diametralna zmiana koloru włosów z ciemnego brązu na rudy lub bląd

Polecane posty

Gość Czarną być znudziło mi się:)

Witam! Tak pomyślałam,że może tu znajdę prawdziwych ekspertów.Otóż mój problem polega na tym że,od la farbuję się na ciemny brąz i chciałabym coś zmienić...tylko w moim mieście żadna fryzjerka nie chce sie tego podjąć.Mówią ze zniszczę włosy. Tak bardzo podobają mi się blond włoski a jeszcze bardziej takie stonowane rude. Pochodze z małego miasta więc poziom fryzjerstwa jest u mnie bardzo niski. Prosze o profesjonalną poradę,czy rzeczywiście dać sobie spokój czy jednak spróbować rozjaśnić.A może znacie jakąś super fryzjerkę z Czestochowy?bo tu bym miala najbliżej. Czy jest możliwe takie rozjaśnienie włosów bez znacznego niszczenia,palenia włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mam podobny problem :) Tyle,że z czarnego chce być rudzielcem. Czytałam różnego rodzaju informacje od innych dziewczyn na internecie i wiem, że to możliwe ale jedne piszą,że im zniszczyło włosy a inne,że włosy są nawet lepsze niż przed zabiegiem - więc to chyba wszystko zależy od włosa i moim zdaniem od stopnia profesjonalności wykonania zabiegu. Też obawiam się, że może mi to zniszczyć włosy (a mam do pasa). Również będę wdzięczna z informacje!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anq26
Jestem fryzjerem z jednego z największych miast w Polsce i gwarantuje Ci, że 90% fryzjerów tutaj też by się tego nie podjęło...9% by się bezmyślnie podjęło i zakończyłoby się płaczem i spalonymi żółtymi włosami...a tylko 1% zrobiłby to dobrze i skasował 200zł... Tylko fryzjer idiota zrobiłby Ci z ciemnego brązu nagle blond... Proponuję iść do fryzjerki u siebie w mieście i zapytać czy jak przyniesiesz profesjonalny produkt to Ci nim zrobi i potem zafarbuje na jakiś jasny brąz albo taki średni rudy. Powinna mieć taki środek (mało salonów ma) http://www.allegro.pl/item964931875_prosalon_chantal_colorpeel_dekoloryzator_2x100g.html i nałożyć Ci go żeby ściągnąć farbę, a potem na to zwykłą farbę. Jeżeli będzie Ci mówiła że trzeba nałożyć rozjaśniacz to uciekaj od niej bo to znaczy, że edukację zakończyła na podstawach i nie skończy się dobrze wizyta.... Musisz się jednak liczyć z tym, że włosy będzie trzeba podciąć parę cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarną być znudziło mi się:)
Ten dekoloryzator mówisz tak?...i on nie pali włosów?właśnie tego sie obawiałam ze zamiast fajnego koloru mogą wyjść żółte:( Tyle ze ja nie oczekuje ze odrazu te włosy będą miały świetny kolor. Ale taki jasny brązik wpadający w rudy wyszedłby odrazu?Chciałabym żeby nie było tego widać ze te włosy były tak drastycznie przefarbowywane tylko miały taki naturalny kolor.I jak sie nałoży ten dekoloryzator to odrazu po zmyciu się farbuje włosy czy trzeba odczekać parę dni? Powiedz mi skąd jesteś? Tak sobie pomyślałam,że skoro jesteś fryzjerem może bym wysłała Ci moje zdjęcie i oceniłbyś czy byłoby mi dobrze w takim brązie bądż rudym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRY fryzjer ( specjalnie pisane wielkimi literami) zrobi Ci. Moja córka miala b.ciemny brąz i nagle zażyczyła sobie jasny rudy. Fryzjer to zrobił. Ściagnął jej farbę i nałozył rudy kolor. Włosy nie zostaly spalone , nie wypadaja ponad miare i wygladaja świetnie. Ten fryzjer jest w Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarną być znudziło mi się:)
i odrazu miała piękny rudy po pierwszej wizycie?mogłabyś wrzucić fotki przed i po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia28
Czarna być znudziło mi sie Nie musisz rozjaśnia włosów, bo to je zniszczy aledekoloryzacja jak najbardziej. Ja kilka razy miałam już ściągane kolor i nie było żadnych plam czy przebić. Dopiero wtedy podaruj sobie włosy na rudy czy też blond. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia28
Czarna być znudziło mi sie Nie musisz rozjaśnia włosów, bo to je zniszczy aledekoloryzacja jak najbardziej. Ja kilka razy miałam już ściągane kolor i nie było żadnych plam czy przebić. Dopiero wtedy podaruj sobie włosy na rudy czy też blond. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiande_karola
Proszę znajdź mnie na Facebooka Karolina Gałązka jasne włosy na profilowe i różowa bluzka . Ja robiłam z czarnych rude . Wyszło od razu . A jak ktoś ma spalone włosy to polecam szampony z tiande więcej na priv kara19941@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze byc ciezko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agu4376
Witam ja bym chciała sobie teraz zrobić ciemny brąz to moje marzenie ale obawiam się ze po jakimś czasie będę chciała wrócić do naturalnego koloru ciemny blond i. Boje się ze będzie z tym problem i nie wiem co zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bląd haha ;) fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×