Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alpejskie Meczko

dla kogo krótkie włosy?

Polecane posty

Gość Alpejskie Meczko

Chciałabym obciąć włosy na krótko, jakos tak seksownie i modnie...ale nie wiem czy to do mnie pasuje . Mam cienkie włosy , delikatne , są nieposłuszne dlatego od wielu lat nosze długie wiecznie zwiazane . Chciałabym cos w koncu zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka__tg
dziewczyno szalej!!!!!!!!!!!!! ja tak raz na 3 miesiace zmieniam totalnie swoj imicz.l uwielbiam sie zmieniac. przekonasz sie wtedy jakie to fajne uczucie jak cie bliscy znajomi nie poznaja na ulicy i krzyczaw twoja strone ze szalowo wygladasz. smialo!!!!!!!!!!! odpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli masz
słabe i delikatne włosy to krótka fryzura powinna to zatuszować , wiem co mówię bo tez jestem posiadaczka takich włosów niestety , zdecydowałam sie na krótkie już.... 5 lat temu i jestem zachwycona , nigdy już nie zapuszczę a z krótkimi wbrew pozorom mozna duzo zrobić , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka kaczka
całkiem krótkie włosy są bardzo dobre dla kobiet , które mają twarz samą w sobie piękną , z raczej małym noskiem , wszystko takie - kocie; wtedy długie włosy wręcz przytłaczają i zasłaniają to piekno , a króciutkie włosy to eksponują. Dla kobiet o twarzy wymagającej poprawek całkiem którkie włosy to rzadko dorby pomysł , ale spróbuk - może nie całkiem krótkie , może do linii brody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×