Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ferdydurka

Dobry fryzjer- Zabrze bądź Gliwice! Kogo polecacie?

Polecane posty

Gość ak.sa
Polecam Panią Teresę z salonu "Sylwia" na os.Kopernika w Gliwicach ul. Andromedy 20, tel.032 238 10 54 (mały fioletowy budyneczek). Może salon skromny ale czysty i zadbany, świetna luźna atmosfera, przemiła zarówno Pani Teresa jak i praktykantki które spotkałam w czasie swojej wizyty. Po tułaczce od fryzjera do fryzjera np. Studio3, Iwona (Sośnicowice), nareszcie znalazłam kogoś kto nie tylko słucha ale też słyszy gdy mówię jaka fryzura mnie interesuje, nie szarpie moich włosów bo za 5 minut kolejny klient. Pierwsza fryzjerka, którą uznałam za godną polecenia ! Za 2 kolorowe pasemka na całej głowie, strzyżenie i modelowanie zapłaciłam 110zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ak.sa
wkradł się mały błąd, nie za 2 pasemka a za dwu kolorowe pasemka czyli inaczej balayage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100o
Ja polecam P. KAsie u Jaty i P.Ade lub P. Kasie w Ludwiku kolo pogotwia w gliwicach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fddsvdsvdvdsvdvdvdvdv
pani Kasia w Łabędach/niedaleko Zygmuntowskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszunia_91-99
witam. moge ci polecić siebie mam niskie ceny i dobrze robie włosy gg 8811638 myszunia_91-99@o2.pl jestem z zabrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NATTTA
POLECAM! Salon Fryzjerski Diva na ulicy wrocławskiej 24. Bardzo miła atmosfera,pomoc w dobieraniu fryzur bądź koloryzacji.Ceny są niskie a efekt zachwycający. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Clean-Master Wita! Masz już dość swojego brudnego dywanu, plam po kawie, herbacie, sokach? Denerwuje Cię nieprzyjemny zapach? Twój dywan szybko się brudzi przez codzienne użytkowanie, zabawy dzieci, zwierząt? Chcesz go odświeżyć, pozbyć się niechcianych plam i nieznośnego zapachu? Nie zwlekaj, zadzwoń już teraz !! info w stopce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforia na Wieczorka w Gliwicach, mają przystępne ceny i pracują na dobrych farbach. strzyżenie z górnej półki; tel.7249319

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W serwisie www.naszauroda.pl/Gliwice znajdziesz zarówno najlepszych fryzjerów, jak i kosmetyczki, ośrodki spa, fitness, solaria i wiele innych, gdzie specjaliści pomogą ci zadbać o urodę i kondycję fizyczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 444
Byłam już dwa razy ale teraz jest oferta tylko dla nowych klientów. Łatwo dojechać z Zabrza czy Gliwic , pracują na dobrych produktach. Polecam ich. http://fandeal.pl/31/kattt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskowa34
ja tutaj byłam na czesaniu przed weselem http://www.xn--strefa-pikna-dwb.pl a potem na modelowaniu, regeneracji kilka razy. Bardzo pozytywna atmosfera w salonie ;) no i mają szeroki zakres działania, zależy czego potrzebujesz. Aby zadzwonić, zapytać, tez nie ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na górce w Łabędach jest dobra fryzjerka p.Monika chodzimy z mamą od jakiegoś czasu i jesteśmy obie zadowolone. Mnie czesała przed weselem koleżanki i przyznam szczerze, że spisała się na medal. Fryzura wytrzymała całą sobotę do późna w nocy i oto najbardziej mi chodziło. Ceny można powiedzieć porównywalne z innymi salonami. Odkąd do niej chodzę nie mam problemów z włosami. Ta fryzjerka wie jak ściągnąć kolor czy też przyciąć odpowiednio włosy. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co, ja z Zabrza jeżdżę do fryzjera do Bytomia. ;) Do http://salon-bw.pl/ - koleżanka mi poleciła i na szczęście. Bo świetnie dopasowali mi fryzurę, powiedzieli jak dbać o włosy, z czego korzystać do konkretnie moich włosów. Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam fryzjerkę Magdalenę Dypa. Jest to młoda, sympatyczna fryzjerka świadcząca mobilne usługi fryzjerskie. Kompetentna osoba, potrafi doradzić, nawet telefonicznie, jaką dobrać fryzurę itp. Dojeżdża do klienta, na terenie Zabrza, Gliwice, Knurowa, Rudy Śląskiej. Ma szeroki zakres usług i bardzo ciekawe ceny. Kontakt do niej, można znaleźć na www.mobilnyfryzjer-md.pl . Ja osobiście polecam, przekonaj się sam, jeśli nie masz czasu wyjść do salonu i nie tylko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam studio efekt w Zabrzu przy ul. Piłsudskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogurtka
salon filomena na daszyńskiego. jak raz się wybierzesz to już zawsze będziesz tam chodzić :) ja przynajmniej tak miałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna martyna
ja chodzę do JLD w Gliwicach, ale na stronie http://salony-jeanlouisdavid.pl/ widziałam że mają salon też w Zabrzu (nie znam miasta - musisz sobie sprawdzić gdzie to dokładnie jest). Usługi super, najwyższy poziom. Regularnie chodzę na podcięcie i balejage - w tym są naprawdę mistrzami! Zależało mi na jak najbardziej naturalnym kolorze, ale troszkę podkreślonym, rozjaśnionym - efekt bombowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę do salonu fryzjerskiego Trendy na Krótkiej 2 w Gliwicach i zawsze jestem zadowolona. Co fajne można zarezerwować termin przez internet na http://trendygliwice.pl/ co ułatwia sprawę. Bo nie trzeba dzwonić ani specjalnie jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×