Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mirka78

fryzjer toruń

Polecane posty

Gość mirka78

mam pytanie czy któras z Was ścinała włosy brzytwą w toruniu?słyszałam o takim fryzerze który ścina super włosy brzytwą i dopiero pod konec strzyżenia odkrywa lustro, bo przedtem jest ono zasłonięta, a fryzury bajeczne, niestety moja koezanka nie wie jak się nazywa:(wie ze jest na rubinkowie ale nie chodzi o salon wiard, a ta koleżanka slyszała też od swojej znajomej i stąd brak jakichkolwiek infirmacji na ten temat:(pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tararabum
w toruniu znany jest niejaki slawek, ale na strzyzenie czeka sie tygodniami i pewnie dlatego nigdy u niego nie bylam ;) nawet nie wiem gdzie ma zaklad, ale wpisz w google, a znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka78
ja własne słyszałam od kumpeli, że on jest na rubinkowie, ale ma marcin albo michał na imię, strzyze brzytwą i zasłania lustro w trakcie strzyżenia a później odsłania,no i nie jest to wizard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka78
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianax25
podaje nr6508838

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Zuzia*
kolezanka polecilla mi Doriano ul Lubiska co myslicie ? bo chce sie wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulet
tydzień temu bylam w salolnie u Tomka Liberdy, to jest na Ligii Polskiej 5 z tego co pamietam. Facet strzyże elektryczna brzytwą, zasłania lustro. I jest rewelacyjny ! bardzo bałam sie isc, ale dobrał mi świetną fryzurkę i jestem bardzo zadowolona. polecam wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka-84
A jaki koszt??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulet
za strzyżenie ( z myciem i odżywką) dałam 65 zł. Niemało, ale jestem w stanie wydac kazda kase na taka fryzurke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekl
salon LIBERDA jest przeniesiony na Szosę Lubicką 141/143 Nad Sklepem DDD Zapraszamy. Od poniedziałku do soboty zapisy chwilowo pod nr 502493567.Pozdrawiam Tomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi1041
jesli chodzi o salo doriano, to slyszalam ze jest super i duzo moich znajomych tam chodz, jest troche drozej ale kazdego super obsluza, kawka, itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekl
PODAJĘ NOWY NR. DO SALONU TOMKA LIBERDA 0566601395 PRZY UL. SZOSA LUBICKA 141/143 TORUŃ 87-100. Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaneta.M
Tomasz Liberda,to naprawdę suuuper fryzjer i najlepszy w Toruniu-To napewno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolony klient
Osobiście uważam że Tomek Liberda ostatnio spoczoł na laurach. Umawiasz się z nim na 16 a przyjmuje ciebie po póltorej godziny. W międzyczasie zalicza pare fajek na korytarzu i pare stron na internecie. Ludzie się niecierpliwią oststnio kobieta siedziała u niego półgodziny na zmywaku z mokrą głową i nikt się nią nie zajoł chociaż ma pracownika, któremu w tym czasie żona Tomka myła włoski to skandal. Słyszałem również siedząc na kanapie w momecie przyjścia jakiegoś klienta jak go krytykował z żoną i pracownikiem, a kiedy klient się pojawił w drzwiach to mu się odrazu podlizywał. Tomek zaczoł się uważać za wielkiego artystę i wciska ludzią kity. Robi im wode z mózgu. Po dłuższych wizytach u niego własy są zniszczone od brzytwy i farb. Mojej dziewczynie zaproponował farbowanie włosów gold well kolorans. Połowe włosów jej wyszło a im wiecej eksperymentował to było jeszcze gorzej, przestała do niego chodzić i dopiero po 1,5 roku doszła do normy z włosami. Dla mnie Tomek jest szołmenem, który za nic ma sobie klientów a kasuje krocie. Osobiście do niego już nie pójde. Polecam Marcelo miła atmosfera świetny fryzjer i szanuje klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek l
Witam.Salon LIBERDA na Szosie Lubickiej jest zamknięty do odwołania.Nowy nr kontaktowy to 503923343.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzis
Odradzam Liberde na szosie lubickiej za kazdym razem gdy myje wlosy i wycieram to caly recznik mam brudny od tego farbowania u nich naprawde nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto wie kiedy Tomek Liberda wznowi działalnosc Nikt w Toruniu nie potrafi mnie tak ostrzyc !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika123
Przyłączam się do pytania. Czy ktoś wie kiedy Tomek Liberda wznowi działalność? Nie ma w Toruniu drugiego, tak dobrego fryzjera!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_torun
ja chodziłam na prostą - fryzjerka (nie pamiętam imienia - Aga?) nie za bardzo wiedziała co i jak ma robić, musiałam ją instruować czy jeszcze przyciąć, czy już nie, aczkolwiek co do rezultatu byłam całkiem zadowolona (kolor+cięcie ok 100) u Marcina na rubinkowie wielce zachwalanego byłam raz i nigdy więcej - może dobrze tnie proste włosy, ale dla moich kręconych wymyślił grzywkę, która była totalną pomyłką. strzyżenie takie sobie. jedynie p. Tomek Liberda dobrze strzygł moje włosy, cieniował sensownie, nie zostawiał długiego tyłu i krótkich "piórek" (co zazwyczaj robią fryzjerzy na mojej głowie) niestety upierał się przy kolorze, którego już nie chciałam (blond, naturalne mam ciemne). niestety teraz włosy są zniszczone i poprzez rozjaśnianie nie wchłaniają dobrze żadnej farby, muszę poczekać aż odrosną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia81
Polecam wszystkim salon Studio Expert na Szosie Chełmińskiej 56. pracują na Lorealu a baleyage jest bez odrostu!!! (i to w niewysokiej cenie). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria987
Ja też chodzę do studia expert, osobiście polecam Panią Karolinę wie co robi i potrafi doradzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensuelle
ja nie polecam salonu expert,mam dosc rzadkiwe wlosy a mimo wszystko probowano mi je degazowac masakra,kolor odrostu nie dobrany do reszty,mimo ze wczesniej robilm na lorealu,zreszta uzywam tylko lorealu..w ogole nie bylam zadwlona jak wyszlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika2010
sensuelle - najpierw naucz się odmieniać skoro używasz "lorealu"! Chyba, że nie wiesz jeszcze iż farby używane w salonach fryzjerskich różnią się od tych, które do tej pory kupowałaś w Biedronce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika2010
wedłuk mie najlepsza jest kleopatra! choć co prawda nie wszystkich stać na loreala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADA1231
POLECAM WSZYSTKIM SALUN U KANTA STRZYŻENIE Z MOD. ZA 13,50!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna2101
słyszałam, że pan Tomek już nigdy nie otworzy. Chyba już nie mieszka w toruniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elipsa.toruń31
Polecam Panią Karolinę ze studia expert- teraz otworzyła nowy salon na ulicy Warszawskiej 4 podaje nr.tel 56-477-90-00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otylia1231
nie polecam salonu kant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki4
Czyżby Pan Tomek wbył wyszedł po tylu miesiącach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×