Odpowiedz na ten temat

FRYZJER W KRAKOWIE....==> Farbowanie, pigmentacja

• anka_01 2011.02.02 [15:41]
    Cześć dziewczynyusmiech.gif

Mam problem może któraś będzie umiała mi pomóc. Mam na głowie od kilku lat balejaż robiony rozjaśniaczem którego bardzo chce się pozbyć i mieć jednolity kolor... robiłam u jednego fryzjera koloryzacje która kompletnie nie wyszła i skończyła się płaczem i powrotem do starego wyglądu... może któraś z was miała podobny problem słyszałam o czymś takim jak pigmentacja włosów i szukam dobrego fryzjera w Krakowie który zna się na rzeczy...

Bardzo proszę was o pomoc!!usmiech.gif

• katarzyna691 2011.02.03 [13:22]
    poszukaj sobie na http://www.kosmetyczka24.com tam masz pełny spisz wszystkich komsetyczek, również z Twojego miasta
  • katarzyna691 2011.02.03 [13:23]
    poszukaj sobie na http://www.fryzjer24.com tam masz pełny spisz wszystkich fryzjerów, również z Twojego miasta

• back_in_time 2012.06.29 [10:49]
    jestem ciekawa, czy znalazłaś kogoś dobrego?? A jeśli nadal poszukujesz to proponuję się przejść do salonu przy Akademii Stylizacji M.P. Babicz. Fantastyczne miejsce na pewno poradzą coś, żebyś miała piękny kolor włosów.
  • Iza0907 2014.05.11 [21:10]
    Ja mam bardzo dobrego fryzjera przy ul Szlak. Salon nazywa się Black Pearl i jestem pewna że tam poradza sobie z Twoim problemem.
  • gość 2014.07.29 [21:55]
    Polecam wybrać się do dobrego i sprawdzonego salonu, według mnie bardzo dobry jest Black Pearl, jestem pewna, ze fryzjerki poradzą sobie z Twoim problemem.
  • maria02 2014.09.24 [20:10]
    Najlepszą fryzjerką jak dla mnie w Krakowie oczywiście jest Pani Martyna Karkocha z salonu VICI HAIR usmiech.gif
  • openfm 2014.10.04 [14:30]
    Dobrym salonem jestwww.vicihair.pl. Ja jeszcze nigdy się nie zawiodłam i koloryzacja zawsze wychodziła po mojej myśli. Na prawdę warto.
  • AnetaLib 2014.10.20 [21:52]
    Wybierz sie do Black Pearl, ja dojezdzam do nich specjalnie z Libertowa, sa naprawde bardzo dobrzy.
  • marcelinaww 2014.10.29 [22:09]
    Ostatnio na temat pigmentacji rozmawiałam z panią Anią w salonie Vici Hair, więc pewnie dałaby radę coś takiego zrobić. Ja u niej robię tylko tradycyjną koloryzację, ale to jest specjalistka która dobrze zna się na wszystkich zastosowaniach farb, utleniaczy i wszystkich tego typu kosmetyków usmiech.gif
  • kidans 2015.08.18 [11:26]
    U Kaczmarzyka jest bardzo ok - robiłam fryzurę ślubną w kwietniu, wyglądałam znakomicie, fryzura mi utrzymała kilka dni, nawet na zdjęciach było super. Tak więc da się...
  • gość 2015.09.18 [08:05]
    A może najpierw zrób sobie dekoloryzację włosów? Ja robiłam sobie ten zabieg w Pure Diamond i wreszcie udało mi się odzyskać mój dawny kolor włosów oczko.gif
  • gość 2015.09.18 [10:19]
    Ten salon na Krowoderskich Zuchów jest dobry http://luxusportal.pl/pl/kosmetyka-i-uroda/pr ezentacje/pure_diamond
  • gość 2015.09.21 [12:51]
    A musi to być w konkretnym rejonie? Jeżeli to obojętne to ja byłam w Verite na Ruczaju i było ok
  • elwira7777 2015.09.21 [22:43]
    Sprawdź Vici Clinic. Chodze tam od jakiegoś czasu do Pani Ani. Zawsze byłam zadowolona z rezultatów. Fryzjerka potrafi odpowiednio doradzić, a jak trzeba - wybić z głowy ekstremalne i szalone pomysły smiech.gif U innych fryzjerów w tym salonie nie byłam.
  • gość 2015.09.25 [09:34]
    Ja z polecenia koleżanki trafiłam do Pure Diamond i farbuję sobie tam włosy już od 3 lat. Zawsze jestem zadowolona z efektu.
  • gość 2015.10.01 [13:53]
    No tam warto chodzić, choć nie mówię, może w innych salonach też jest ok ale ja się na dwóch przejechałam, z czego jednego już nie ma - chyba inne dziewczyny podzielały moje zdanie haha
  • anka9009 2015.10.07 [18:06]
    Ktoś tu wcześniej polecał Panią Anię z Vici. Faktycznie - babka czyni cuda na głowie usmiech.gif Naprawiła moje włosy wykonując na nich piękny flamboyage. Polecam!
  • gość 2015.10.16 [08:20]
    Umów się do Pure Diamond - panie fryzjerki, które tam pracują nie raz uratowały mnie z opresji i zawsze wychodziłam w 100% zadowolona usmiech.gif
  • lolaqq 2015.10.29 [16:35]
    Jak dla mnie - tylko Pani Ania z salonu Vici. Zawsze bałam się fryzjerów bo więcej psuli niż robili dobrego. Inaczej jest w przypadku Pani Ani. Robi na mojej głowie dokładnie to, co ja sobie wymyślę. Ostatnio robiłam u niej ombre i jest rewelacja. Mogę szczerze polecić.
  • gość 2016.02.24 [18:45]
    Juz od dluzszego czasu farbuje wlosy w black pearl przy ul szlak (krakow) i moge polecic ten salon usmiech.gif
  • MonikKa34 2016.03.10 [15:12]
    Ja mogę Ci polecić w Krakowie bardzo profesjonalny salon - Hair Design , tutaj możesz poczytać o nich więcej http://hairdesign.pl/ . Fryzjerzy naprawdę dobrze potrafią się zaopiekować klientem, poza tym nie ma opcji, żeby nie odratowali Twoich włosów, bo mają ogromne doświadczenie .
  • alwinask 2016.03.29 [16:51]
    Jeśli koloryzacja, a szczególnie blond, to możesz spróbować u Szymona Kaczmarzyka, ale nie mam pojęcia jakie ma teraz kolejki, bo w tym roku jeszcze u niego nie była. Salon jest na Urzędniczej, numer telefonu znajdziesz w google. Ogólnie wiem, że ma całą ścianę dyplomów, ale dla mnie znaczenie ma tylko to, że efekt tej jego pracy rzeczywiście za każdym razem wygląda super - prawdziwy blond, jakiego np. sama nigdy nie uzyskałam.
  • zula22 2016.05.09 [19:24]
    Polecam fryzjerkę Ewelinę Szułakiewicz z Vici Clinic. Świetnie farbuje włosy, wykonała na mojej głowie wymarzone sombre dokładnie tak, jak sobie to wymyśliłam usmiech.gif
  • gość 2016.07.12 [15:44]
    Jestem pewna, żewww.mobilnestudio16.pl na pewno Ci pomogą
  • gość 2016.08.04 [20:22]
    Polecam dziewczyny w Black Pearl, znam ten salon bardzo dobrze, bo chodze tam od lat, jest rewelacyjny.
  • alexa88 2016.11.02 [16:44]
    Widzę, że dziewczyny polecały już Vici Clinic usmiech.gif Ja dorzucam moje cztery grosze bo jestem stałą klientką pani Eweliny "Rudej", która pracuje w tym salonie. Jestem bardzo zadowolona z jej usług, przede wszystkim z ombre, które potrafi stworzyć na mojej głowie usmiech.gif Tak więc w kwestii farbowania (i nie tylko) bardzo polecam usmiech.gif
  • gość 2016.12.09 [10:40]
    Jak farbowanie to tylko w Pure Diamond oczko.gif Jakby ktoś chciał zobaczyć jak to u nich wygląda, podsyłam link do FB: https://www.facebook.com/PureDiamond.Krakow/
  • kaskaderkaa 2017.02.08 [10:27]
    Jak jestem w Krakowie to chodzę tylko do JLD na Komorowskiego - polecam, bo to co potrafią robić z włosami to się w głowie nie mieści usmiech.gif miałam bardzo zniszczone rozjaśnianiem i częsym farbowaniem - powoli i małymi kroczkami "naprawili" mi włosy, przy zachowaniu dobrego wyglądu... mają świetne zabiegi. Ceny są odstraszające może, ale jak się ma kartę klienta to jest ok. Linkuję adresy wszystkich krakowskich - domyślam się, że wszędzie trzymają poziom http://salony-jeanlouisdavid.pl/cennik/krakow
  • gość 2017.03.04 [15:58]
    Farbowalam ostatnio wlosy w black pearl, bardzo fajny salon, przemila obsluga usmiech.gif
  • gość 2017.03.17 [12:50]
    Muszę przyznać, że trudno w Krakowie o dobrą fryzjerkę specjalizującą się w koloryzacji. Mnie udało znaleźć się taką z polecenia koleżanki w Pure Diamond. Wreszcie udało się zrobić naturalne sombre, a nie mocne, niemodne pasemka oczko.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...