Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona__x

Jaka prostownica najlepsza ?

Polecane posty

Gość Ona__x

Witam chce kupić prostownice aktualnie mam babyliss pro 239 radiance mam włosy troche zniszczone przez tą prostownice. Jaka według was jest najlepsza ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona__x
230*** :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona__x
230** :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona__x
230*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam remingtona nie narzekam! temperatura od 160 do 200 nagrzewa sie w minute

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspert Philips
Witam, Twoja prostownica powinna posiadać technologie ochronne, skutecznie zapobiegające negatywnemu działaniu temperatury podczas stylizacji. Jedną z nich jest pielęgnacja jonowa, która zachowuje naturalną wilgotność włosów oraz sprawia, że są zdrowe i gładkie. Kolejna technologia to system EHD, dzięki któremu nie powstają szkodliwe, gorące punkty. W Twoim przypadku wskazane byłoby także używanie prostownicy z innowacyjną formułą keratynową. Jest ona wytwarzana w gorących płytkach i pobudza do działania naturalną keratynę znajdującą się we włosach, odbudowując ich strukturę. Modelem, który posiada wszystkie opisane przeze mnie funkcje jest Philips ProCare Keratin HP 8361. Jego dodatkowym atutem jest technologia soniczna. Wykorzystuje ona działanie delikatnych wibracji, co skraca czas prostowania o 30%. Na potwierdzenie tego, że prostownica Philips HP 8361 jest bezpieczna dla kondycji włosów, przytaczam opinię jednej z internautek: „Bardzo dobrze prostuje włosy, dużym plusem są wibrujące płytki i to że nie niszczy włosów. Włosy są idealnie proste, nie kruszą się i nie elektryzują. Polecam. Mam nadzieję, że moje porady Ci pomogą. W razie pytań, jestem do Twojej dyspozycji: ekspert@philips.com ----------------------------------------------------------------------- Ekspert Philips, udzielam odpowiedzi na Państwa pytania dotyczące produktów marki Philips. Zapraszam do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ereka kiska
Muszę sobie odbudować włosy po przygodach z prostownicą. Co możecie powiedzieć o tym: http://www.znizkomania.pl/pokaz_oferte,26955,34zl-zamiast-89zl-za-keratynowa-odbudowe-wlosow-w-profesjonalnym-salonie-fryzjerskim-dodatkowo.html Czy ten zabieg jest naprawdę skuteczny? Jego cena jest śmiesznie niska ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia546
Ja mam Ermila Magic, ostatnio zauwazylam ze stała sie strasznie modna zwlaszcza w salonach fryzjerskich;) Jest nie wiem ale chyba niemieckiej firmy ;) tak po opakowaniu stwierdzam;) Pogladnelam u fryzjerki i kupilam sobie taka sama;) pomijajac juz fakt ze ma sliczny design, pieknie prostuje wloski i sprawia ze sa blyszczace;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×