Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anastaziaa24

Kosmetyki harmonique

Polecane posty

Gość Anastaziaa24

Używała któraś z Was kosmetyki tej marki? zaczęłam sprawdzać różne naturalne kosmetyki, a koleżanki polecały mi te markę kosmetyków. Mam póki co krem do rąk 20% masła shea to przyznam, że widać zauważalne efekty a stosuję dość krótko. Szukam dobrej marki kosmetyków z której będą mogła regularnie kupować tego typu kosmetyki, szczególnie zależy mi na masłach do ciała, jak ktoś jest w stanie coś polecić z harmonique, albo jakieś opinie o kosmetykach tej marki (najlepiej masłach do ciała) to poproszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka212
Miałam kiedyś jakiś kosmetyk tej marki w pudełku chillbox, był chyba z serii "Japońska wiśnia & lotos" , bardzo ładny zapach miał :) Tak to nie kupowałem nic tej marki, ale dobrze, że mi przypomniałaś tym wątkiem o tych kosmetykach, muszę przejrzeć co tam ciekawego mają teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lunatylula
Raz miałam przyjemność stosować krem do rąk tej marki, to bardzo mi się podobał jego zapach i działanie, dobrze, że mi przypomnieliście o harmonique, na pewno niedługo kupię krem ponownie bo był świetny. A te masła do ciała naprawdę takie dobre? :) bo czytałam na blogach, że podobno rewelacja i zastanawiam się nad kupieniem jednego na próbę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×