Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polamane pazurki

Łamiące się paznokcie-pomocy :(

Polecane posty

Gość polamane pazurki

Co zapuszczę paznokcie to się zawsze jakiś połamie.Próbowałam witamin,utwardzaczy,odżywek i nic nie pomaga :-0 czy jest jakaś skuteczna metoda na utwardzenie paznokci? czy ewentualnie można na same końcówki położyć żel utwardzający? jakoś nie bardzo mam ochotę kłaść na całą płytkę i co 2 tygodnie biegać do kosmetyczki i uzupełniać paznokcie .:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ciebie. Chcialam rowniez dolaczyc sie do tematu i zaznaczyc ze mnie rowniez szalenie lamia sie pazokcie. jeszcze rok temu mialam zawsze bardzo grube piekne paznokcie ktore rosly dlygie i mialam zawse piekne pomalowane. Po odchudzanie moje paznokcie zczely sie kruszyc niesamoiwcie i tak jest do tej por. minal rojm a one dalej lamia sie pekaja . jedynie na kciukach rosna ladne inne do niczego!! ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polamane pazurki
Hej panterka Wypróbuj utwardzacz akrylowy .Może u ciebie zadziała u mnie niestety kiepsko się sprawdza i pazury jak się nie połamią to się ścierają właśnie zwłaszcza na kciukach :-0 Nie wiem co robić ....tipsów nie chce ani niczego co trzeba uzupełniać. A wszelkiego rodzaju zabiegi nie przynoszą żadnych efektów.A ty jakich zabiegów próbowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj polamane pazurki ja jedyne czego probowalam to oczywiscie tabletki witaminki i to nie pomagalo kompletnie;/ a nigdy nie mialam tipsow itd wiec czuje ze gdybym zrobila to moje paznokcie kruszyly by sie jeszcze bardziej ;/ czasm pomaga gdy wciera sie delikatnie przez jakies 5 minut 2 razy dziennie krem do rak w plytke paznkocia moze to by Tobie rowniez pomoglo? wyprobuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polamane pazurki
wcieram rożne kremy,maści olejki i nic nie pomaga i coś czuje ze albo położę żel na własną płytkę albo będę miała wiecznie krótkie pazury :-0 Bo nie wiem co jeszcze mogę zrobić :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraW1979w
jedyne co mi pomogło to stosowanie systematycznie belissy i odzywki do paznokci sally hansen :) ------------------------------------------------------------------------------------- www.aleksandrawajnert.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwajcarski HIT do paznokci
Polecam serum do paznikci z Dermatopoietina ( www.doris-dorin.com). W bardzo krotkim czasie wzmacnia plytkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oluniaaa2121
jesli nie chcesz robić żelu, tipsó itp....a chcesz coś co mozna zrobić samemu i paznokieć nie będzie wyglądać jak tips to polecam elastic nails, alle paznokcie można kupić na allegro albo w ich sklepie..... ja stosuje ten produk i nie mam od tego czasu ani 1 zlamanego pazura....dla mnie to jest rewelacja, i jest do tego tani jedyny minus to że dlugo schnie ale i tak kladzie się go tylko na spód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość połamane pazurki
właśnie niedawno odkryłam ten paznokieć w płynie i faktycznie działa pazury mam twarde mocne i nie złamał się żaden :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może spróbowałabyś włączyć do diety więcej mleka? Próbowałaś stosować skrzyp? Ogółem to wszystkie odżyweczki nie działają, taki pic. Ale czemu lakier bezbarwny nie pomaga to już naprawdę nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość połamane pazurki
próbowałam skrzyp polny,capivit,i inne specyfiki a mleka pije około 1 litr dziennie.I niestety to nic nie pomagało pazury się łamały utwardzacze pomagają ja wiem ze jak tylko go zmyje to paznokieć się złamie ale używanie tego mi nie przeszkadza byle się nie łamały i nie ścierały bo tak tez miałam że jak się nie złamał to się ścierał ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość połamane pazurki
łącznie tzn rożne preparaty jeden się kończył kupowałam następny rok czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja recenzja
elastic nails koszt 10zl . kosmetyk poza połyskiem ma same wady schnie przesadnie długo (1 warstwa) nie wyobrażam sobie schnięcia 3 warstw! ,okrutnie śmierdzi i nic specjalnego nie zrobił dla moich paznokci. Po jednej warstwie utwardzenie jest na poziomie przeciętnym. Po reklamach producenta spodziewałam się czegoś więcej w tej cenie są mniej śmierdzące i szybciej schnące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta makulska
Wprowadź sobie przynajmniej na kilka tygodni odżywkę. Powinni być lepiej - ja w ten sposób wyleczyłam moje paznokcie z dramatu jaki miał miejsce po latach tipsów. Teraz paznokcie wyglądają o niebo lepiej, są po prostu zdrowe i takie, jakie chciałabym mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre kosmetyki to podstawa, ale bardzo ważne jest również i to, abyście chroniły płytkę wtedy kiedy trzeba - np. przy myciu naczyć, czy używaniu detergentów. To kluczowe dla utrzymania płytki w normalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj sobie zapuścić z base extra z Neonail - mega utwardza i wzmacnia paznokcie, nawet te najsłabsze można zapuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wzmacniaj paznokcie od wewnątrz jest sporo środków do wyboru mozesz też używać odżywkę. Zobacz także http://sanitera.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia521
Gdy moje paznokcie miały skłonności do łamania się to zaczęłam używać Nail Therapy- to jest taki żel regenerujący z Em Nail. Już trzeci miesiąc regularnie nakładam na pazurki i jest o wiele lepiej- są mocne i twarde. Może tego spróbuj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×