Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Medycyna estetyczna we Wrocławiu

Polecane posty

Gość gość

Jaki salon, gabinet jesteście w stanie polecić? Mieszkam we Wrocławiu dopiero od kilku tygodni. Chciałabym poprawić wygląd swojej cery. Jakieś sugestie? Zależy mi na dobrych i wiarygodnych ofertach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ściuwa
ja chodze do Dermamedu. A gdzie mieszkasz? Oni sa na Krzyckiej i na Żeromskiego (maja dwa oddzialy:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala34
Również miałam okazję odwiedzić Derma Med. Korzystałam z epilacji (usuwałam włoski z łydek). Po 3 zabiegach praktycznie nie miałam już owłosienia. Teraz będę szła na podtrzymanie efektu. Mówię Wam dziewczyny, warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AW-DERMA przy ulicy Boya-Żeleńskiego 69C. Polecam z czystym sumieniem. Sama wiem, co to znaczy szukać dobrego gabinetu kosmetycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarrnka
W sumie ja się staram jeszcze unikać takich typowo chirurgicznych zabiegów medycyny estetycznej, żeby skóra jak najdłużej była moja:) Ale teraz mam w planie odwiedzić gabinet kosmetyczny Wyspa Piękna - przy Armii Krajowej, polecano mi tak kwasowe peelingi ponoć bardzo profesjonalne, no więc zobaczymy jak to wyjdzie. No ale to chyba jeszcze nie jest medycyna estetyczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sterere
Ja swój salon znalazłam na estibook.pl. Bardzo fajna wyszukiwarka i warto z niej skorzystać moim zdaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A bylas w Coco-Time? To jest salon przy ulicy Trawowej. Maja mega profesjonalna obsluge i szeroki wachlarz zabiegow, a ceny sa znacznie nizsze niz u konkurencji. Chodze tam od dluzszego czasu na mikrodermabrazje i skora wyglada lepiej, ciesze sie ze zdecydowalam sie na serie zabiegow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem wierna mad clinic ;) robilam tam mezoterapie, kwasy, kriolipolize na cellulit ;) bardzo fajne efekty i atmosfera no i ceny sa przystepne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od jakiegoś czasu jestem klientką pani Karoliny http://karolinakopec.com/ świetne podejście do pacjenta. I duże doświadczenie z botoskem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usługi Pani Karoliny to najwyższa jakość, zmarszczek nie ma, a podejście do pacjenta na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę z czystym sumieniem polecić WellDerm www.wellderm.pl :) duży wybór różnych zabiegów do wyboru, bardzo fajny klimat i pełna profeska :) ale to najlepiej samemu się przekonać na własnej skórze, hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
we Wrocławiu jest kilka fajnych takich klinik medycyny estetycznej. Znajdziesz je wszystkie na https://www.pkt.pl/ + parę innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też uwazam, ze Coco-time jest godny polecenia. najbardziej podoba mi sie profesjonalizm obslugi i to ze mają bardzo duzy wybor zabiegow w przystepnych cenach. no i kosmetyczka zawsze potrafi doradzic odpowiedni zabieg podczas konsultacji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie jestem za aż tak radykalnymi ingerencjami w buzie. Ja chodze do super profesjonalnych kosmetyczek we Wrocku w Maniq http://maniq.pl/. Czuję się całkowicie bezpieczna w ich rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grunt to właśnie sprawdzony gabinet, gdzie powiedzą ci "dość" i nie zrobią z ciebie plastiku. Ja też chodzę do coco time - według mnie to specjaliści od wypełniaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o kraków to najlepszym wyborem jest http://budzicz.pl znam wiele osob ktore chwaliły sobie wizyte i zabiegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola766
Gabinet Wyspa Piękna oferuje szereg profesjonalnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Poza tym mają również inne usługi, dzięki czemu można kompleksowo zadbać o siebie. Skórę trzeba bowiem "odżywiać" i "nawadniać" , aby była ona idealna. Potrafią tam z powodzeniem dobrać odpowiednie zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×