Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olgaOolga

Neonail hybrydowe maniaczki cz. 1

Polecane posty

Gość olgaOolga

Postanowiłam założyć ten wątek żeby wymieniać się doświadczeniami z lakierami hybrydowymi od Neonail. Macie swoje ulubione kolory? Podzielmy się inspiracjami, wymieniajmy wiedzą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babyandyou8
we wrześniu kupiłam zestaw startowy z Neonail i dwa kolorki - bonobo love i malachite. :) Dopiero zaczynam przygodę z hybrydami, więc chętnie tu zajrzę żeby się czegoś dowiedzieć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bawarka21
ja na neonail pracuję już z pół roku, kolorki mają nie do podrobienia szczególnie te z kolekcji Patrici Kazadi (naked truth, malachite). Lubię u nich też base extra - można nią przedłużać paznokcie bez uszkadzania płytki - próbowałyście może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadłyście mi z nieba! :* Jak prawidłowo nałożyć silver gliter? od razu na bazę czy pod to dajecie jeszcze jakiś kolor? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzzioko
@gość - zależy jaki efekt chcesz osiągnąć. mozesz nakładać od razu na bazę, to te drobinki dobrze kryją, ale jak chcesz np. bardziej metaliczny odcien to mozna dac czarny na bazę i dopiero glitter, choć ja najbardziej lubię efekt bez koloru pod spodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś mi tu doradzi - lepiej sprawdza się hard base czy base extra? Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chcę spróbować czegoś z cat eye z tym lusterkiem. Widziałam kilka fajnych stylizacji, mam Ocicat ale chcę go właśnie w takiej cieniowanej wersji. :) Jak się uda, to się pochwalę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hybrydymylove
Zależy do czego bazę chcesz. Jeśli masz naturalnie twarde paznokcie i tylko je malujesz to hard base wystarczy, ale jak nosisz często długie pazurki albo chcesz je przedłużać to lepsza base extra. Ja jak spróbowałam, to tylko jej używam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiepo3
ja mam średniej długośc***aznokcie i hard base daje radę - trzyma się ok 2 - 3 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się przymierzam do spróbowania czegoś z kolekcji Galaxy Glitter. Ktoś coś próbował z tej serii? Który warto kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Galaxy Glitter ładnie wygladają, ale jeszcze lepiej, jak wymyślisz z nich cos ciekawego. Ostatnio widziałam jakie super stylizacje na fb dodawali - super to wyglądało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weraera
te kosmiczne paznokcie rzeczywiście fajne! Na święta / sylwestra planuję zrobić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja od Galaxy wolę kolekcję Kazadi - Malachite, Dark pop - rzadko spotykane kolorki, a bardzo efektowne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malachite z insomnią też ciekawie się komponuje - też lubię kolekcję Kazadi, ale z Galaxy można je fajnie zmiksować w różnych stylizacjach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilola5
Widziałam na stoisku nową kolekcję i zakochałam się w mulled wine. Kolor bardzo mój! :) ja jestem z natury bardzo blada i nie każdy kolor mi pasuje, a przy tym dłonie wyglądają "zdrowo". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi homecoming bardzo się spodobał - takie szarości delikatne mogę cały rok na paznokciach mieć! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje ulubione kolory: first love, malachite i od niedawna warming memories. Z topów tylko dry top!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elyyjean
A czy ktoś ma zdjęcie jak wyglądają kolorki z nowej kolekcji z którymś z pyłków z Neonail? Ja zawsze lubię nieco urozmaicić manicure i zastanawiam się czy pyłki w ogóle pasują do warming memories...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewcyzny jeśli któraś szuka, to neonail wypuscił zestawy startowe w dobrej cenie teraz! <3 <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolory nude to zawsze strzał w 10-tkę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale słup reklamowy:o Widać, że jedna osoba pisze i to tak dziecinnie, że nie da się czytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarkasa
chcę skompletować sobie podstawowe kolory - jakiś nude, czerwień, coś jeszcze ciemnego do tego. Co polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×