Odpowiedz na ten temat

Niebieskie Włosy

• GABRYCHA575 2017.06.28 [00:14]
    Dzień dobry!
    Chciałabym przefarbować się na kolor niebieski.Mam ciemne włosy i wiem ze trzeba je rozjaśnić. Ja będę je rozjasniała Affinage Ice Cream ale nie wiem czy zostaną one permamentnie białe.Bardzo proszę o szybką odpowiedź.
  • gość 2017.07.07 [11:27]
    Sama chciałam kilka miesięcy temu rozjaśnić włosy żeby pomalować je na jakiś niebieski albo zielony. Poszłam do fryzjera (na szczęście!) i dowiedziałam się, że mam za słabe włosy żeby je rozjaśnić, bo mogą zacząć garściami wypadać. Ostatecznie zdecydowałam się na sombre w APH, takie z niebieskimi refleksami od połowy głowy. Nie radzę ci rozjaśniać samej włosów, będą później bardzo zniszczone.
  • gość 2017.07.14 [09:25]
    Mi taka koloryzacja bardzo wysuszyła włosy i dlatego zapisałam się na dobre cięcie do fryzjera. Pani Kasia w In Harmony poleciła mi też zrobienie kilku zabiegów kerastase, po których moje włosy odżyły.
  • gość 2017.08.02 [12:17]
    Ile płacisz za te zabiegi kerastase?
  • gość 2017.09.11 [10:49]
    Mam włosy do ramion teraz, więc jeden zabieg kosztował mnie ostatnio 100zł.
  • Liliaaan 2017.09.15 [16:39]
    Tak od razu na białe nie zejdzie kolor - najlepiej by było iść do fryzjera i niech on zajmie się rozjaśnianiem włosów oraz doborem koloru, ponieważ z ciemnych włosów najczęściej jedno rozjaśnianie nie daje rady, a refleksy po czasie się będą wymywać.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...