Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xoxola

zestaw startowyt HYBRYDY

Polecane posty

Gość xoxola

Drogie forumowiczki ;) pomóżcie! Chcę zakupić zestaw startowy do manicure hybrydowego. Nie chcę szukać i kupować wszystkiego osobno, zależy mi na all in 1. Doradźcie proszę jakiej marki produkty wy macie i w co warto zainwestować i dlaczego. Naczytałam się już tyle,że aż muszę kogoś zapytać o zdanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamowilam wlasnie z neonail na promocji za 199zl i juz nie moge sie doczekac az wyprbuje i zrobie sama sobie hybrydki <3 poogladaj sobie filmiki na yt fajna zawartosc zestawu masz wszystko co potrzebne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam z semilaca,ale z tego co widziałam ten z neonail jest bardzo fajny. Nie znałam tej firmy jak kupowałam swój, a szkoda. Przerzuciłam się częściowo na ich hybrydy ale reszta została mi już z tamtego zestawu, w sumie na tę chwilę już tylko lampa bo resztę zużyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam nie inwestowc :D hybryda wcale nie jest taka fajna. Shellac fajnie wypromował manicure hybrydowy, co teraz kontynuują inne firmy, ale ja wolę na spokojnie w domu sobie pomalować paznokcie. Przed zabiegiem paznokcie trzeba zmatowic, co nie jest dobre dla słabych paznokci, sciaganie acetonem do zdrowych rowniez nie nalezy, nie bede wspominala juz o promieniach UV zawartych w lampie :P zdecydowanie bardziej polecam lakiery zelowe, np prodigy od golden rose, efekt jest taki sam, utrzymuje sie nieco krocej, ale dla mnie idealnie, bo nie lubie nieestetycznego odrostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lakiery dokup osobno, bo te w zestawach startowych często są słabej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoja hybryde zakładam u profesjonalistek z salonu http://maniq.pl/ wszystko się super trzyma i Panie mają super wyobraznie co do malowania paznokietków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupilam wlasnie taki zestaw startowy- lampa plus inne bajery potrzebne do robienia hybryd z EM nail za ok. 150 zł. dziala bez zarzutu, sprawdź na ich stronie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kompletowałam pierwszy zestaw na www.topdrogeria.pl z NeoNail bo Semilaca się bałam po tym jak usłyszałam wysyp historii o uczuleniu no to wolałam nie ryzykować i z NeoNail nic się nie dzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka_00
mega polecam ci ten piękny zestaw startowy z neonail ;) http://www.neonail.pl/produkt/nowy-zestaw-starter-set-neonail-z-biala-lampa-9-w.html?search=product&string=STARTER+SET&search_button=Szukaj kupiłam go w zesżłym tygodniu i jestem totalnie zakochana!!pierwszy manicure już za mną, czerwień lady ferrari przepiękna i klasyczna! a pudełko tak piękne,że nie potrafię go gdzieś schować,cały czas spoglądam na nie xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od miesiąca szukałam w internecie informacji o różnych firmach z lakierami i akcesoriami potrzebnymi do hybryd, chciałam coś dobrego, ale co nie zrujnuje na początek mojej kieszeni, byłam zdecydowana na neonail, ale w ostatniej chwili zmieniłam zdanie i wybrałam semilac. Zamawiałam wszystko osobno, bo mimo, że wyszło drożej niż zestaw startowy to pojemność cleanera, czy acetonu jest większa przez co starczy na dłużej, do tego kolorki, baza, top, patyczki itp., zamówienie wyszło na prawie 300 zł, zamówienie potwierdzone mailem od razu i tyle. Teraz czekanie...Widziałam informacje o 2-3 dniach czasu na wysyłkę + 1-2 na kuriera , ale jednak myślałam, że pójdzie to szybciej, dla osoby niecieeoliwej tak jak ja to czekanie jest najgorsze, teraz zauważyłam, że neonail w zamówieniach powyżej bodajże 150 zł za pobraniem nadaje paczkę jeszcze tego samego dnia, dlatego żałuję , że jednak nie wybrałam neonail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość, reakcja niepożądana zależy od wielu czynników, na rynku nie ma żadnego produktu kosmetycznego, który gwarantowałby niewystąpienie reakcji niepożądanej. Wszystkie nasze produkty posiadają Certyfikaty Bezepieczeństwa oraz Dermatestu. W przypadku pytań - chętnie pomogę Online Ekspert marki Semilac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko dokup sobie kilka dobrych lakierów, bo te dołączane do takich zestawów często są gorszej jakości i manicure tylko wygląda, trwałości nei ma żadnej. Wypróbuj te lakiery z MakeAr http://makear.pl/pl/ od razu zobaczysz różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj zestaw kupowalam z Em nail. i jest spoko :) jak chce kupic nowe kolory lakierow to tez kupuje od nich :) teraz pokochalam ich lakiery fluo- swieca w ciemnosci :D nie wiedzialam, ze takie cuda na paznokciach mozna stworzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celine Mgość
Polecam zestaw startowy semilaca, osobiście używam i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanula U
Tez zaczynałam z startera semilaca, teraz już mam nawet niezłą kolekcję tych lakierów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×