Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blagam z calego serca o pomoc

BŁAGAM NAPISZCIE JAK ZAOKRĄGLIĆ PŁASKĄ PUPE ĆWICZENIAMI ???BĘDE WDZIECZNA BARDZO

Polecane posty

Gość blagam z calego serca o pomoc

mam problem ze mam plaski tylek ..figurka super itd..ale nie tyje w tyłku a chcialabym miec więszką pupe..niestety taka genetyka pewno.. podobnie jak ma CAMERON DIAZ..mam taki typ figury :( błagam poleccie mi jakiśzestaw cwiczen..cokolwiek co sprawi by pupa byla bardziej okrągła a nie taka płaska..nie mam silowni tutaj nigdzie blisko wiec blagam o jakis zestaw domowy o jakikolwiek link do fajnych cwiczen na pupe..tylko jest jeden problem ..ja wiem ze przy cwiczeniach pupa pewno będzie chudła a ja nie chce za zadne skarby miec jeszcze mniejszej ..czy jest tak izestaw cwiczen który sprawi ze pupa nie zmaleje a wrecz przeciwnie?zresztą watpie ze cwiczeniam isie da cos zrobić ale chociaż pytam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamilee webb - chce miec takie posladki mięsnie jak rosna to tyłeczek sie podnosi no i troche sie powieksza :) ja wspomagałam się koktajlami białkowymi, bo jestem dość chuda i lepiej tego nie pogłębiać ;) i tyłek naprawdę fajnie dzięki tym zestawom ukształtował (bo ich jest kilka, jest jeden taki ok pół godz podzielony na dwie części i jeszcze taki dłuższy, ok godziny, podzielony na 3 części, ale nie pamiętam, czy tytuły są identyczne.. coś w stylu buns of steel ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy - jeśli korzystasz z jakiegoś programu do ściągania filmów/muzyki, to na większości są filmy z tamilee :) a jeśli jesteś przeciwnikiem piratowania :) to na pewno w empiku są jej płytki :) ramiona i brzuch też są niezłe ;) jest też taki program na pośladki ze stepem, ale jak dla mnie za długi, nudzi mi się w połowie heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka miesięcy...?! ja trenowałam zestaw ćwiczeń opisany na wdziek.info na uda i pośladki przez 4 tygodnie - efekt był widoczny już po jednym tygodniu, nie mówiąc już o czterech - pupa się podniosła i ładnie zaokrągliła, mięśnie się uwidoczniły,wiele kobiet zachwala ten trening.Całość nie trwa dłuzej niz 25 minut, ale wymagana jest systematycznosc i zwiekszanie wysilku zgodnie z podanym tam grafikiem. Jeżeli zależy Ci na jeszcze lepszych efektach to zrób ten zestaw ćwiczeń z obciążnikami na nogach, np. takimi - ja kupiłam sobie takie na sklep-presto.pl, nie są drogie a wg mnie to idealny przyrząd zastępujący siłownię w domu. Tu podaję przykładowe http://www.sklep-presto.pl/product-pol-6685-Obciazenia-na-rece-i-nogi-2x1-5kg-84503.html gwarantuję zadowalający efekt po miesiącu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy co kogo zadowala. ja nadal nie nie jestem zadowolona do końca z wyglądu swoich pośladków, dlatego cwiczę je nadal. mi niepotrzebne było ujędrnienie, tylko zbudowanie mięśni generalnie co kto lubi, ale na totalnie płaski tyłek proste cwiczenia nie pomogą, wiem coś o tym. zestawy z wdzieku czy zestawy abs. miesnie, szczególnie takie jak w pośladkach, muszą czuć pracę i porządnie się zmęczyć, żeby rosły (plus dieta, żeby miały z czego). ja cwiczyłam rózne zestawy (z wdzięku też :) ) i wybierałam najlepsze, zdecydowanie tamilee do tych najlepszych należy. chociaż wiadomo, przysiady ze sztangą są jednak lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie każdy, dlatego jeśli nie moze robić najlepszych cwiczeń na rozbudowanie pośladków, to niech chociaż robi dobre :) a nie łatwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszpirowski
Polecam sposób Kaszpirowskiego: 400-500 przysiadów na noc. Pamiętam jak opisywał w TV tą zapomnianą a skuteczną metodę. Dla męzczyzn - 700 przysiadów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahlan84
a może zwykłe 8 min buns? jest dostęne np na you tube, wiec nie musisz sciągać, ujędrnia i podnosi, na mnie podziałało i nie jest potrzebny dodatkowy sprzęt. Z tej serii jest jeszcze stetch (rozciaganie), arms (ramiona), abs (brzuch) i legs (nogi), powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup lub ściągnij sobie film
z treningami Tamilee Webb, pt: "Ja chcę mieć takie pośladki". Daje ostry wycisk, ale efekt po kilku miesiącach, genialny! ;) http://chomikuj.pl/Oookooo?fid=25189096

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy 50-100 przysiadów dziennie z obciazeniem 6-15kg. wiem bo sama kiedys mialam plaski tyłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak bedzie Ci mało dodaj brazylijskie posladki Ewki Ch. i pupka jak marzenie:) a akurat posladki najszybciej reagują na ćwiczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matrynkaa
Ja własnie zaczynam ćwiczyć z Mel-B.. Robie 10 minutowy trening na brzuch i po krótkiej przerwie robie 10 minut na pupe. Szczerze? Juz po 1 cwiczeniu czuć ze mięśnie pupy pracują. Mam nadzieje ze bede efekty. Duzo czytałam o Mel-B i ogólnie patrzyłam zdjęcia dziewczyn ktore wyprobowaly. Mam zamiar robic z nia własnie cwiczenia na brzuch i pupe ok. 3 razy w tygodniu + 30 dniowy trening na pupe (same przysiady). 1 dzien - 50 przysiadow , 30 dzien - 245 przysiadow. Mysle ze w ciagu miesiąca z Mel-B i przusiadami moja pupa bedzie jak nowa ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sinacka
Płaski brzuch uzyskałam dzięki poradom z http://www.zdomowejapteczki.pl/ i ogólnie na temat zdrowego trybu życia tam sobie czytam. A na pośladki - przysiady. Mnóstwo jest tego w necie :) Systematyczność jest najważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam wlasnie kompleks bo pupe mam za wystajaca:/ to od duzrj ilosci spozywania bialka i od cwiczen na budowe miesni tj przysiady ze sztanga. Jedz duzo bialka tak ze dwa gramy na kg i cwicz na duzym obciazeniu maksymslnie dwa razy w tygodniu, wiecej razy nie mozns bo miesnie musza odpoczac wtedy rosna. Zobaczysz ze po mscu bedziesz widzialy efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli masz naprawde plaska pupe zadne Chodakowskie, Mel B i inne takie nie pomoga. Co najwyzej uniosa pupe, ujedrnia itp Ale zeby rozbudowac pupe trzeby rozbudowac jej miesnie a do tego ptorzebne ciezary i dieta ktora stworzy organizmowi warunki do budowania masy miesniowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj post z 16.44 , tak tu zadne mel b, chodakowska czy tiffany nie pomoga! Kolezanka wyzej ma racje. Jezli ktos pisze ze pupa po tych cwiczeniach uwypuklila sie tzn ze ta osoba miala juz wczesniej 'miesien' ktory poprostu podniosla,ale to i tak nie daje tak spektakularnych efektow jak przy obciazeniach i diecie. Ty Autorko masz pupe plaska wiec nic nie podniesiesz i nie uwypuklisz przy fitnessie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beedabitear1986fgrqj
wystarczy 50-100 przysiadów dziennie z obciazeniem 6-15kg. wiem bo sama kiedys mialam plaski tyłek Jasne http://ut.ag/27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coatfulnogen1984krfsm
no nie każdy, dlatego jeśli nie moze robić najlepszych cwiczeń na rozbudowanie pośladków, to niech chociaż robi dobre a nie łatwe Nie odkładam życia na później! 27 kwietnia '09 - 325cc HP dr Broma Jasne http://s.zuly.de/2ppU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość karo
przysiady ze sztanga i obciazeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vaichimenstem1978yswmz
mam problem ze mam plaski tylek ..figurka super itd..ale nie tyje w tyłku a chcialabym miec więszką pupe..niestety taka genetyka pewno.. podobnie jak ma CAMERON DIAZ..mam taki typ figury błagam poleccie mi jakiśzestaw cwiczen..cokolwiek co sprawi by pupa byla bardziej okrągła a nie taka płaska..nie mam silowni tutaj nigdzie blisko wiec blagam o jakis zestaw domowy o jakikolwiek link do fajnych cwiczen na pupe..tylko jest jeden problem ..ja wiem ze przy cwiczeniach pupa pewno będzie chudła a ja nie chce za zadne skarby miec jeszcze mniejszej ..czy jest tak izestaw cwiczen który sprawi ze pupa nie zmaleje a wrecz przeciwnie?zresztą watpie ze cwiczeniam isie da cos zrobić ale chociaż pytam ... Jasne http://tombstonehistorians.com/yourls/7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×