Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutnaania

chudne od pasa w gore a dol caly czas taki sam

Polecane posty

Gość smutnaania

hej! od jakiegos czasu ograniczam slodycze,staram sie nie objadac.kilka razy w tygodniu cwicze.ogolnie nawet nie moge nazwac tego dieta...ale moja waga mimo to powoli spada co mnie bardzo cieszy.no i niby wszystko fajnie bo przy wzroscie 158 cm waze 47,5kg(waga z dzisiaj)ALE!biustu to ja juz nie mam wcale,brzuch jest calkiem ok.ale nogi i pupa..jak byly takie sa!!!wygladam strasznie nieproporcjonalnie.bo zamiast biustu to ja mam same sutki a udzicha mam tak tluste jakbym conajmniej 60 kg wazyla.jesli chodzi o cwiczenia na nogi to probowalam juz najrozniejszych i efekt marny.wiec czy ja kiedykolwiek bede miec szczuple nogi?chce wygladac po prostu proporcjonalnie!!bo teraz to w biuscie mam 80 cm(niepelne A) a w tylku 87 cm!o udzie nie wspominam...51 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnfhsuftdikjbgfklh
tak sie chudnie podobno- z gory na dol! badz cierpliwa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaania
no tak...ale jesli mam calkowicie "stracic" piersi to nie wiem czy warto czekac.moze powinnam dac sobie spokoj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez miałam podobny problem.Dlatego rozbudowałam górną część ciała,żeby wydawać się bardziej proporcjonalna.W pewnym stopniu się udało:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamma 87
hej ja tem mam ten problem!kurcze mowie ci trzeba probowac ja kupilam sobie lipometric i czekam na rezultaty :( pozdrawiam cie serdecznie bede cie wspierac, dozywaj sie co jakis czas.. a cwiczenia to ja robie ze stronek i mysle o kupieniu agrafki-to takie jakby kolka i wciskas zmeidzy uda, obaczja na allegro:) i slyszalam ze spoko jest steper skretny! buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaania
mam agrafke ale jakos nie lubie na niej cwiczyc...nie wiem,moze jednak do niej powroce.ja narazie nie stosuje zadnych cwiczen na nogi bo mam juz ich zwykle dosyc(i tak nie przynosily w moim wypadku efektow).narazie krece hula hop i robie A6W zeby calkowicie pozbyc sie oponki na brzuchu bo chociaz tam widze efekty...najgorsze chyba w moim przypadku sa uda,bleee sam tluszcz. Mandylia jak rozbudowalas gorna czesc ciala?ja od jakiegos czasu cwicze hantlami,ludze sie ze chociaz troche moje piersi beda wieksze.ale jak znam swoje szczescie to niewiele sie zmieni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa pistacja
tez mam podobny problem. w biuscie 78cm, brzuch plaski od zawsze bez zadnych cwiczen ale pupa i uda straszne:O o ile w przypadku pupy gdy duzo i regularnie cwicze widze jakies male efekty tak z udami nie porafie kompletnie nic zrobic, cwicze, rozciagam sie zeby nie szlo wszerz ale zadnych efekow:( juz sie chyba poddaje a tluszczyk jak byl tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasiajoasia99
kurcze moze poszukamy wspolnymi silami jakis posob i cwiczenia odpowiednie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaania
joasiajoasia99 jestem jak najbardziej za!bo juz mnie to wykancza:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiadam autorce: Więc ja ćwiczę z hantlami,robię też pompki i ćwiczenia z agrafką. Ćwiczenia z agrafką są dobre na uda i mięśnie biustu,wzmacniają też chyba ramiona:) Poza tym (wbrew temu co mysla inni) na nogi tez wykonuje ćwiczenia siłowe.Robię tego jednak bardzo dużo i do tego przed i po cwiczeniach stretching. Ćwiczę juz kilka lat i unikam wykonywania podskoków,biegów,bo po tym wyraznie piersi ulegają zmniejszeniu,a dolna część ciała zostaje jaka była. Nigdy nie będę chudziuteńka jak modelka:D,ale przynajmniej cellulitu nie mam i figura stała się proporcjonalna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaania
Mandylia ja tez cwicze hantlami tylko szczecze mowiac nie wiem czy wykonuje dobre cwiczenia.dlatego mam do Ciebie prosbe-moglabys mi opisac cwiczenia i w jakich ilosciach je wykonujesz?bylabym Ci bardzo wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę napisac,chociaz nie wiem,czy Ci to coś pomoże:) Ćwiczę teraz,czyli na wiosne - 5 razy w tygodniu.Na górne części ciała przeznaczam 2 razy w tygodniu max.po 30 minut.Pierw robię rozgrzewke z 10 minut wymachy ramion itp..Następnie robię 25 pompek w 4 seriach.Pózniej biore hantle po 2,5 kg kazdy,rozstawiam podniesione ręce na boki.Poruszają się tylko przedramiona,zginam i prostuje(oczywiście z hantlami w dłoniach).To cwiczenie wykonuje w 3 seriach po 40 powtórzeń.Pózniej biore w dłonie agrafke i przywodzę ramiona ku sobie.To cwiczenie robię w 3 seriach po 20 powtórzeń.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaania
dziekuje bardzo:-) doloze to cwiczenie do swojego zestawu.mam nadzieje ze cos pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beyo
!!!! tez mam ten problem , moze spolne sily?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×