Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cukrowa wata

cwiczenia na brzuch, uda i posladki

Polecane posty

chce wyszczuplic te miejsca. mam troche wystajacy brzuch i chce zeby byl calkiem plaski. uda bardziej wyszczuplic i ujedrnic posladki bo teraz to taka galaretka, chce troche wymodelowac te partie ciala. czy zna ktos SKUTECZNE cwiczenia po ktorych uda mi sie to zrobic w 3 miesiace? ale zeby byly naprawde skuteczne, a nie ze bede je robic i nic z tego nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsfdhgfhgfd
dołaczam sie do pytanie! mam okropnie grube uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogolnie nie jestem gruba, jak np jestem ubrana to wygladam dobrze, mam proporcjonalna sylwetke. chce tylko wymodelowac to cialo zeby bylo bardziej jedrne bo pomimo ze nie mam duzej pupy to jednak nie jest ona jedrna i umiesniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale jakie cwiczenia? oprocz cwiczen robie tez peelingi i szoruje uda i posladki szorstka rekawica a pozniej masuje balsamem, mam nadzieje ze to tez pomoze, tylko nie mam pojecia jakie cwiczenia. narazie robie wymachy nog ale czy to pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mensomaniak
zaprawde powiadam ci pij piwo jak my, a bedziesz dobrze wygladac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aby wyszczuplić - AEROBY. aby ujędrnic pośladki i nogi ja polecam Tamilee Webb zestawy \"chcę mieć takie pośladki\" i analogiczne na nogi/uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie tak, na takich programach do ściągania też na pewno (ja korzystałam z Aresa). z aerobów mogę polecić biegi i orbitrek - przetestowane na sobie, co prawda bez diety bo ja generalnie nie powinnam chudnąć, ale sądząc po moim facecie który bardziej potrzebuje spalania też pojawiają się efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mensomaniak
chchesz sie klocic? skoro ja pokazuje glupote piszac o pysznym browarku, to ty co soba reprezentujesz zadajac kurna glupie pytania na temat posladkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mensomaniak
ty tepa strzalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie mowiac o pysznym browarku reprezentujesz swoja patologiczna osobe, a ja po prostu pytam bo mi to potrzebne. tepy to ty jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje sobie odpuścić dyskusje nie na temat, fakt, niezmiernie nude jest pisać wciąż o tym samym, a wątki jak odchudzic pośladki pojawiają się non stop :o ale dziś mam lepszy dzień to się powtórzę :P wiesz, ja ogólnie zmieniłam trochę nawyki żywieniowe przy ćwiczeniach, nie zmniejszenie kalorii tylko odwrotnie, więc w kwestii zrzucania nie będę Ci doradzać. natomiast ujędrnienie i jakaś lekka rzeźba jest u mnie widoczna, po kliku-kilkunastu tygodniach ćwiczeń 2-3 razy w tyg (tych zestawów Tamilee, masy aerobików itp, ogólnie sporo ćwiczyłam wtedy). u mnie jest problem z wyglądem mięsni mniejszych w pośladkach, dlatego teraz modyfikuję na własne potrzeby treningi Tamilee, ale nadal jakies elementy z nich ćwiczę. ćwiczenie o którym piszesz angażuje pośladki, możesz coś w podobie robić tylko bez krzesła i wymachy na boki - wtedy właśnie te mniejsze mięsnie ćwiczą. pocztaj trochę o anatomii pośladków, od razu łatwiej ci będzie cwiczyć - wyobrazić sobie jak dane mięsnie w danym ćw pracują itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitka358
naprawdę skuteczne są regularne ćwiczenia, nie wiem czy w trzy miesiące osiągniesz takie efekty o jakich marzysz, ale mimo wszystko osiągniesz i tak sporo - potraktuj je jak wstęp. Ja ćwiczę od kilkunastu miesięcy bez jakiejś szczególnej katorgi, a na dodatek bez specjalnej diety (ot staram się odżywiać zdrowo) i dopiero teraz mogę powiedzieć, że wyglądam tak, jak chciałam wyglądać z chwilą, w której rozpoczynałam regularne treningi. Szybko się nie da, skutecznie można - najlepiej na siłowni , serię tekstów o treningu na uda pośladki i brzuch znajdziesz tutaj (to akurat część siódma, a będzie kontynuacja ;-)) http://hormonwzrostu.edu.pl/2010/12/11/trening-na-jedrne-uda-brzuch-i-posladki-cz-7/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam prośbę - znalazłam kiedyś na you tube ok 45 min ćwiczeń, 3 dziewczyny lub 4 (USA), a ćwiczenia były 3-etapowe, pierwszy etap z piłeczkami w rekach, potem coś na karimacie. Prowadząca była bardzo podobna do aktorki Jessiki Alby. Zestaw był super, szukałam potem tego i nie mogę znaleźć, proszę o linka gdyby ktoś wiedział czego szukam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka_skarpetka
ja też ćwiczę caly czas i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera222
Witam wszystkich. Właśnie stworzyłam grupę na FB dotyczącą zdrowego odżywiania, sportu i motywacji. Grupa póki co jest pusta, ale zachęcam do zaglądania, zapisywania się i komentowania, jak i również tworzenie własnych postów. Chciałabym aby na grupie znalazły się porady co do zdrowego odżywia, przepisy, porady. Wspólnie możemy się motywować i wspierać. Tematyka może zostać poszerzona o cokolwiek co was inspiruje lub w danym momencie przygnębia. Warto również byłoby poruszyć tematykę problemów zdrowotnych spowodowanych złym odżywianiem lub nieodpowiednim trybem życia. Nie moge zostawic linka, ponieważ jest traktowany jako spam. Nazwa grupy to: Sport, zdrowe odżywianie, motywacja Zapraszam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didi21
Ja próbowałam wielu sposobów. Zaczęłam od biegania potem chodziłam na zajęcia fitness ale nie wytrwałam długo. Po prostu szybko mnie to nudziło. Ostatnio jednak kupiłam rowery Romet dla całej rodziny http://www.asport.pl/szukaj/RldbMplr/c/339/rowery-i-akcesoria/ . Teraz jeżdżę systematycznie i czuję jak mój brzuch, uda i pośladki pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jeśli chodzi o ćwiczenia na brzuch, uda i pośladki, to polecam serdecznie ćwiczenia siłowe. Nie służą one co prawda chudnięciu (chociaż są świetnym uzupełnieniem ćwiczeń interwałowych i aerobowych). Ćwiczenia tego typu pomogą wyrzeźbić sylwetkę, rozwój mięśni stymuluje też metabolizm organizmu (najważniejsze wcale nie jest to, ile spalisz w trakcie treningu, ale to, ile Twoje ciało dodatkowo spali jeszcze po nim). Wiele kobiet wybiera crossfit albo mniejsze hantelki fitness, ale sztanga i ławka treningowa też jest dla Was drogie Panie, i potrafi zdziałać cuda! Więcej na ten temat do poczytania tutaj: http://www.abcfitness.pl/trening-na-lawce-treningowej-zalezy-od-naszego-celu-ba20 Mam nadzieję że zachęci to Was do ćwiczeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×