Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grubeposladki

czy komus dzieki cwiczeniom udalo sie

Polecane posty

Gość grubeposladki

ujedrnic i wymodelowac posladki/ mam duza pupe ale cala w celulitisie troche nieksztaltna i malo jedrna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lupka .fdsfd
o własnie, dobre pytanie. Ktos odpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenujaca
mnie,nie bylam w sumie gruba ale mialam przy wzroscie 160 56kg i widac bylo juz pomalu celulitis i odkad zaczelam cwiczyc i schudlam do 52kg ani troche nie widac celulitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenujaca
cwicze juz od 2 lat body styling 5 razy w tgyg po 1-2 h na dzien.noi oczywiscie odzywiam sie zdrowo,owocw warzywa,ryby,zupki mieso jem 2 razy w tyg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do samanta
a jaki mialas stan wyjsciowy tzn czy duzo celulitu i po jakim czasie efekty? ile razy w tygodniucwiczylas i jak dlugo? masz moze linki do tych cwiczen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitbabka
nigdy nie mialam takiej pupy ale idealem tez nie byla :/ jak zaczelam prace jako instr. nawał aerobów i ćwiczenia na posladki zdziałały cuda :p teraz pupuncia fajowa jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokłądnie, aeroby plus ćw na pośladki działają.. ja ćwiczyłam kilka mies i nadal ćwiczę zresztą, tylko zmieniam treningi, ale po 3-4 mies już było widać znaczną poprawę (podnoszenie pośladków to już po kliku tyg było widać, jak nigdy nie były cwiczone to nagle nawał ćwiczeń wywołal szok hehe). w kwestii cellulitu trudno mi powiedzieć, ja mam go "dzięki" antytabsom :o i raz się pokazuje, raz nie widać śladu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitbabka
dokładnie...tabletki "anty anty" to zmora cellulitisowa, moja klientka ćwiczyła 5 razy w tygodniu (3xaero, 2x siłownia+dieta) i nic, nie mogła zrzucic tłuszczyku z bider i ud, a do tego ten cellulit. Długo szukałam dla niej rozwiązania. dopiero podczas jakiejs rozmowy wyszło, że od 3 lat bierze tabletki. jak wiadomo damskie hormony zaokrąglaja kształty. Poradziłam jej aby poszła do ginexa i zrobiła badania hormonalne i lepiej dobrała tabletki. ta jednak wogole zrezygnowała z terapii hormonalnej. Po ok 5 miesiącach zrzuciła 8 kg (ten sam program treningowy), a przede wszystkim ubyło jej centymetrów w tych newralgicznych miejscach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie śmiej się
ale ćwiczenia chyba mogą pomagać po 40 poznałam mojego 2 męża, już jakiś czas jesteśmy razem, bardzo lubimy gimnastykę seksualną... i zauważyłam, że moja pupa wypiękniała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitbabka
pewnie...sex to świetna gimnastyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie śmiej się
a co do dalszych wypowiedzi... to nie wiem... ale od 2 lat przyklejam plaster i nie zauważyłam, bym przytyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitbabka
Być może dzieki temu, ze plastry zawieraja mniej hormonow niz tabletki...a poza tym hormony na kazdego działaja inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawierają podobną ilość hormonów. ja też nie przytyłam po tabsach, zmieniałam je 5 razy i po żadnych nie tyłam ani grama, natomiast cellulit się pojawia kiedy chce :o ćwiczę namiętnie, zimne prysznice, specyfiki antycell, masaże rękawicą, bańką chińską co 2 dni i nic, raz się pojawia innym razem znika.. albo rybki albo akwarium heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitbabka
ja tez nie przytyłam...jednak klientka odstawiajac schudla :)a na tabsach nie mogła :~\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieta i cwiczenia to podstaw jeśli chodzi o walkę z kg, aby jedno i drugie przyniosło oczekiwane efekty trzeba podejśc do tematu indywidualnie, to znaczy, że trzeba ułożyc sobie indywidualny plan odżywiania a do tego dołaczyć ćwiczenia które będą dopasowane do naszej kondycji fizycznej i możlwiości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinak66
i przede wszystki motywacja, bo bez tego nie ma efektow. Zgadzam sie, ze specjalista indywidulanie musi ukladac a nie bierze sie pierwsza lepsza diete. Dieta dla kazdego jest do niczego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda indywidualnie dopasowana dieta oznacza, że jest ona przeznaczona tylko dla nas i brane są pod uwagę możliwości naszego organizmu, chodzi o pobudzenie metabolizmu aby zaczął spalać tłuszcz. Warto również poddać się pod opiekę odpowiednich specjalistów, którzy będą wiedzieli jaką dietę Nam dopasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskiere
bez kitu! koleś jechał na tych rolkach tak szybko, że błysnął fotoradar, niesamowite!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również zawdzięczam schudnięcie i utrzymanie obecnej wagi oraz ładną talię ćwiczeniom :) Najważniejsze, że zgubiłam bardzo duże uda i ogromny tyłek, miałam na tym punkcie niezłe kompleksy, polecam poszukanie ćwiczeń w necie, jest tego pełno, serio działa, ale to wymaga systematyczności, to + dieta (0 fast-foodów i innych śmieciowych rzeczy), przyniesie Ci zamierzone efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.....mam do sprzedania pas odchudzający Tiens.....wystawiłam go na aukcji Allegro. Kiedyś go używałam, obecnie już go nie potrzebuję. Na aukcjach nadal kosztuje ponad 300 zł. Sprzedam za 180 zł. z przesyłką. Można do mnie napisać aganiok41 @wp.pl lub tel .517807520 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×