Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agatka-21

do ludzi ćwiczacych pilates !!!

Polecane posty

Gość Agatka-21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka-21
po jakim czasie zauważyliście efekty???? Ile razy dziennie ćwiczyliscie?? I jak długo!! Ja mam płytę z Shape, ćwiczenia trawja około 36 minut!! Czy to wystarczy, zeby wyrzezbic ciało!?? Zakłądam że bede ćwiczyc 3 razy w tygodniu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladamy
tez mam te plytke z Shape'a ale cwiczylam tylko raz i darowalam sobie bo nie lubie cwiczen podczas ktorych w ogole sie nie mecze ani nie poce.Przerzucilam sie na 8-mio minutowki i jestem zadowolona...cwicze prawie codziennie na nogi,brzuch i posladki..pilates jak dla mnie jest nudny ale to tylko moje subiektywne zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka-21
no własnie też mnie to zastanawia czy to w ogole cos da!! Zero potu i zmeczenia !!!!!????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmm
pilates hmmmm trzeba bardzo dlugo cwiczyc polecam kasete cindy croford stara kaseta ale cwiczenia fajne mysle ze po 4 miesiacach efekty malutkie by byly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka-21
po 4 miesiącach yyyyyy :( to chyba zaczne ćwiczyc cos innego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladamy
sa tacy ktorzy zachwalaja te cwiczenia i twierdza ze spalaja gleboko ukryta tkanke tluszczowa ale ja jakos w to nie wierze i naprawde wole takie cwiczenia po ktorych czuje sie zmeczona do tego stopnia ze na drugi dzien pamietam dlatego tez polecam 8 minutowki...ja teraz tez poluje na cwiczenia Tamilee Web ale ciezko je pobrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladamy
ooo ja tez mam taka stara kasete Cindy Crawford i tez niedawno cwiczylam..fajne cwiczonka,przyjemnie sie cwiczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka-21
ja mam ćwuiczenia Tamilee Webb!! ściągnełam z DC++ !! Wpisujesz: Chcę mieć taki ... i wyskuje!!! Tylko że już mi się trochę znudziły i dlatego teraz pilates ćwiczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmm
6 Weidera dobra tez polecam ciezkie cwiczenia ale efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka-21
6 weidera dla mnie za ćiężka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem jedno jak chce sie dobrze wygladac to sie zrobi wszystko ja chodze 3 razy w tyg na silownie a kiedys bylam uzalezniona od silowni i chodzilam codziennie a nawet 2 razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co to jest ta płytka z
shape'a? Miałam ich jogę i poziom był zaskakująco niski. Taki dla relaksu nie dla kondycji, chyba, że ją ktoś ma wyjątkowo kiepską. Z pilates pewnie jest tak samo. Ja zaczynałam swoją przygodę z pilatesem, ale z zupełnie innej płytki, gdzie jest 65 min. wcale nie łatwych ćwiczeń. Pilates rzeźbi brzuch jak nic innego, ja jestem z tych ćwiczeń bardzo zadowolona. Wysmuklają nogi ( to właśnie ćwiczenia rozciągające najszybciej spalają cellulit ), wzmacniają brzuch ( ten zawsze miałam płaski, ale teraz jest wręcz wklęsły, za to mięśnie są mocne i twarde ). Choć ćwiczyłam już wtedy dynamiczną jogę wcale nie były dla mnie łatwe, musiałam w nie włożyć wysiłek, ale właśnie dlatego, że są to spokojne, inne niż wszystki ćwiczenia było warto! Pilates to najbardziej efektowne ćwiczenia jakie miałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co to jest ta płytka z
Można sobie samemu poziom podnosić, coraz niżej opuszczać nogi, pogłębiać skłony itd. Ja jestem zadowolona z tego, że potrafię się zgiąć w pół, mam twarde uda bez grama cellulitu, a swoje długie nogi bez problem opuszczam do samej ziemi, z lekkością baletnicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaTKAT
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K O T K A
mam pytanko co to są te 8-miutówki??czy ktoś moze mi przesłać jakiś opis tych ćwiczeń??? błagam bo właśnie mi zamknęli basen.....i nie mam co ćwiczyć a chciałabym nieco poprawić wygląd swojego ciała dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odświeżam stary temat. Ja ćwiczyłam pól roku, nie schudłam ale znacznie poprawiłam kondycje (startowałam z niemal zerowej), wyrzeźbiłam nieco ciało, szczególnie tyłek, poczułam się bardziej świadoma swojego ciała, bardziej elastyczna, zapomniałam co to nietrzymanie moczu ... Dzisiaj mam lepsza kondycje wiec mogę sobie pozwolić na ćwiczenia siłowe i cardio, nie wiem co to zakwasy i do pilatesu wciąż wracam jako do uzupełnienia rozciągania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×