Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Robert21

Doradźcie mi coś na brzuszek

Polecane posty

Gość Robert21

Chciałbym wyrzeźbić brzuszek. Ostatnio pojawiło mi się trochę tłuszczyku. Doradźcie mi jakieś fajne i ćwiczenia na video dające szybkie rezultaty. Zauważyłem, że jest tu sporo pań z doświadczeniem w tej dziedzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fixiaczek
A6W,8minute ABS,Tamilee Webb:) A6W daje niezłe rezultaty ale słabo (wg mnie) działa na dolne partie brzucha. 8 minutówki nie ćwiczyłam więc niewiele powiem:) Tamilee-ćwicze miesiąc i mam zarysowane ładnie mięśnie,może nie jest to kaloryferek jak marzenie ale jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert21
Dzięki! Czy ćwiczysz codziennie czy może rzadziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fixiaczek
przez pierwsze 2 tyg. ćwiczyłam 3 razy w tygodniu zgodnie z zaleceniem Tamilee...Potem ćwiczyło mi się tak dobrze że zwiększyłam liczbę dni do 5 razy tygodniowo:)i tak jest do dziś. Jeśli jednak interesuje cię A6W lub 8 minutówka to poszukaj na Fitnessie wątków z tym związanych,może znajdziesz coś ciekawego co ci pomoże:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert21
Dzięki! Chyba zacznę ćwiczyć z Tamilee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a6w jest nudna - pewnie nie wytrwasz do końca i nie cwiczy wszystkich partii mięsni.. ABS są fajne - ja w dwa tyg ćwicząc codziennie miałam zarys mięśni pod skórą - nie kaloryfer (fuuuj) - ja mam płaski brzuszek bo jestem szczupła a te cwiczenia fajnie rozbudowują wszystkie partie mięśni - w tym te dolne - a kobiety przeważnie na to narzekają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert21
Co może być takim dodatkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie te cwiczenia z ABS, albo takie typu: leżysz na plecach nogi złączone podnosisz do góry - ok 30cm od podłogi. 30sektrzymasz i tak 10razy powiedzmy 3-4 serie. teraz to samo tylko podnosisz nogi do kąta proatego i przenosisz (złączone) raz na prawo, raz na lewo - takie wahadło jakby czy takie coś - jak będziesz czuć napięcie w dolnej części brzucha to znaczy ze o to chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert21
Dzięki! Nie orientuję się niestety za bardzo co to jest ABS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze niedawno były filmiki na youtube - poszukaj tam - jest kilka zestawów - na nogi, pupę, brzuch, ręce i strech chyba - bardzo przyjemne ćwiczenia, ale zeby efekt był w miarę szybko, to ze dwa-trzy razy chyba trzeba by je robić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert21
Dzięki S_A_M_A_N_T_A. Gratuluję płaskiego brzuszka, czym ja z kolei nie mogę się pochwalić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę bardzo - ja też znalazłam te ćwiczenia na kafe :) trochę pracy i też będziesz mieć ok brzuszek zobaczysz ;) przy a6w wytrwałam chyba 13 dni bo mnie nudziły monotonne ćwiczenia, ale widziałam zdjęcia kolesia, który co tydz chyba uwieczniał sowje postępy - to były naprawdę niezłe - z takiego brzuszka jak mają 12latni chłopcy wypracował fajne mięsnie - nie kaloryfer ale naprawdę fajne więc mozesz spróbować też tego - ile dasz radę:) powodzenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość layla...
Moim zdaniem a6w jest the best. Ćwiczę już od miesiąca i efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. A jesli chodzi o dolne partie, to może źle robiłyście "6" bo ja ćwicząc wyraźnie czuję "tamte" mięśnie i brzusz poniżej pępka też mi się spłaszczył i ubyło pare cm z obwodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×