Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolaa85

Gdzie kupię strój sportowy taki jak mają laski w Call one Me??

Polecane posty

Gość jolaa85

Chodzi o ten teledysk Erica Prydza - chcę dostać taki seksowny stroj ale nie wiem gdzie bo szukałam w Pumie i Nike i nie ma nic takiego ale ogólnie chodzi mi o seksi stroj sportowy bo w takim az chce sie cwiczyc i czlowiek lepie jsie czuje. Mozecie polecic sklepy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaa85
Podnoszę i proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dopiero problem
tiaaaaaaa! To jest rzeczywiście najważniejsza kwestia :) :) Ciekawe masz podejście do ćwiczeń, sportu i ogólnie wysiłku fizycznego ;) Z takim sie jeszcze nie spotkałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie że problem. ja też lepiej się czuję ćwicząc (a ćwiczę codziennie po godz, półtorej) w czymś fajnym, ładnym etc. kolorowe getry, koszulki itd to co one mają na sobie to topy, staniki (i jeśli masz zamiar ćwiczyć coś takiego jak na tym teledysku to się zaopatrz w bardzo dobry stanik sporotowy, ja mam mały biust a bez stanika sportowego było mi ciężko i dość nieprzyjemnie ćwiczyc) mają dopasowane do tych topów. teraz jak obejrzałam na szybko ten teledysk to widzę, że one mają body takie.. nie mam pojęcia gdzie można u nas (pl) to kupić, nigdy nie widziałam w sklepach typu puma, nike etc.. krótkie topiki, takie przy ciele, z ramiączkami normalnymi lub na szyję widziałam ostatnio w pumach, ale takich body nie widziałam.. :( jeśli chodzi o te koszuklo-topiki to też nie były tak fajne jak te z teledysku :( czarne, czerwone, niebieskie, takie sobie, nie skusiłam się na żadną.. szukałam kiedyś na allegro, ale też średni wybór był, moze teraz jest lepiej.. jedyne co można znaleźć fajnie kolorowe itd to getry, ale też się trzeba nachodzić :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie
osobliwe stroje, to byly modne w latach 80-tych. Mnie to sie kojarzy ze strojem kapielowym naciagnietym na getry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaa85
Samanta - dzięki ale wiesz najbardziej to chodzi mi o te getro-skarpetki? Jak to nazwać? Nawet nie wiem o co zapytać bo nie wiem jak to się nazywa - chodzi o te pomarszczone wysokie skarpety - wiesz jak na to się mowi ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu - ja to nazywam getrami :) i tak też na opakowaniach jak je kupuję są określane :) można to dostać w sklepach z rajstopami itp. niestety przeważnie w jakichś paskudnie smutnych kolorach, ale czasami fajne też można dostać (w warszawie zaglądam do takiego sklepu podziemiu - metro centrum - wyjście od PKiN - tam jest taki sklep z rajstopami itp i własnie mają czasami fajne kolorowe getry - oczojebnie zielone czy fioletowe..) ogólnie jeśli kupowałam jakieś fajne getry to przy okazji jak zobaczyłam gdzieś, wyłacznie w sklepach z rajstopami. w sportowych nie widziałam, a jeśli to czarne. z tym że te moje nie mają tego \"zaczepu\" na but (pod butem) - tym się różnią, ale w użytkowaniu to nie przeszkadza tak że musisz się rozjerzeć po takich sklepach i uzbroić w cierpliwość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaa85
Samanta ja akurat jestem z Poznania ale dzieki :) Na pewno w takim razie poszukam w sklepach z rajstopami a jak dotad szukałam w typowo sportowych tylko :) A to body tez by mnie interesowało ale nie wiem gdzie mozna dostać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaa85
Kurcze przeszukalam dzisiaj wszystkie sklepy sportowe w Poznaniu i nigdzie nie maja tych getrow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup sobie tak
kup takie getry krotkie a na to kostium kapielowy:D a te skarpety dostaniesz wszedzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te krótkie spodenki to jak mi wiadomo legginsy (producenci tak je opisują na opakowaniach) - mozna kupić bez większych problemów w sportowych sklepach (tylko takich jakby "rajstop" przezroczystch nigdy nie widziałam - na aerobikach laski często mają takie (coś w podobie do tego, co łyżwiarki figurowe mają na nogach na pokazach - też fajne, ale nie mam pojęcia gdzie szukać) a te skarpety to właśnie getry - i jeśli można je spotkać w sklepach to łatwo dostępne są w kolorze czarnym i ew brązowym - ja na przykład szuakm maxymalnie kolorowych bo sa dużo ładniejsze - i takich już prawie nie ma.. trzeba przejrzeć allegro chyba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaa85
No tak allegro pozostaje - ja pytałam o te getry wszedzie - spodenki krotkie znalazłam bardzo fajne Nike wiec to mam z glowy jeszcze te getry chce koniecznie :) A te rajstopy to nie moglyby byc takie normalne ale te grubsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah jakbym zobaczyla na fitnessie laske w takim stroju to bym sie usmiala , bo przynajmnei jdo meni na fit to w takich getrach i opaskach przychodza panie po 50 :) tylk oze juz cialka mneij teges ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
getrów jest na alle mnóstwo i są raczej tanie :) fajnie muszą takie starsze panie wyglądać w kolorowych ciuszkach - moim zdaniem i tak lepiej niż spocone laski w dresowatych koszukach i spodenkach (mam jakiś uraz do szkolnego wf - a z tym mi się takowe stroje kojarzą) :P szukałam wczoraj fajnych bardzo krótkich spodenek biodrówek do ćwiczeń i znalazłam w swoim rozmiarze na allegro 2 modele ;) oba nie takie chcę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co/....
na początku jak przeczytałam temat to się uśmiała, pomyślałam sobie hahaha.. czy to ważne w czym się ćwiczy? szczególnie w domu? co za panienki..., no! a później poćwiczyłam sobie ten pump it up i pomyślałam sobie a właściwie czemu nie? lepiej będzie śię ćwiczyć:) A dziś skończyłam pierwszy raz taniec brzucha! i teraz to dopiero rozumiem idee odpowiedniego ubioru do konkretnych ćwiczeń.. bo np taki taniec brzucha w getrach i koszulce? nienienie!!!!! Musi być odpowiedni strój! tak samo jak i do pup it up!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie o takie coś mi chodziło :) fajnie, że ktoś to rozumie, opróćz mnie i Autorki topiku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co/...
ale w tych getrach to chyba bardzo gorąco musi być jak się tak skacze:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaa85
Fajnie - też się cieszę, ze to rozumiecie. Ja sama po sobie wiem, że zupełnie inaczej się cwiczy w czymś super niż w jakimś bylejakim dresie np. Bo wtedy bardziej mi się chce :) Te getry już zamowilam sobie na allegro - rzeczywiście tam pełno tego jest a Samantha wklej link z tymi spodenkami, ja szukam i znalezc nie mogę, body tez nie znalazłam a te ktore wkleił robaczek to nie to o co mi chodzi - bo mi chodzi o taki długi ten dekolt by mozna pod spod załozyc krotki topik :) a chciałabym miec dwa takie zestawy, jeden z body i topikiem a drugi z normalnym topem i spodenkami :) zeby moc zmieniac podczas gdy jeden sie pierze. A rajstop tez szukam i nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedne z tych spodenek to takie: http://allegro.pl/item309296262__krotkie_spodenki_biodrowki_.html jest jedna aukcja na której są xs, a drugie podobne, tylko nogawki trochę dłuższe. nie ten materiał, nie taki dizajn (szukam bez pasków, naszywek, ozdób itp) co do body - są tylo \"very sexi\" (to pojęcie względne oczywiście :D) albo takie odchudzająco-uciskające praktycznie, zreszta ja nie lubię body jako takich, więc też szczególnie nie szukam. rajstopy odpadają z miejsca, ugotowałabym się w getrach nie jest gorąco (chyba ze to kwestia reszty mojego stroju :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaa85
Samanta jakbyś coś znalazła ciekawego w sklepie lub na allegro to daj tutaj znac :) A te spodenki tez widziałam ale nie wiem sama...najpierw pojde do Nike i Pumy bo kazała mi przyjsc po 15 jak bedzie nowy towar jeszcze kurtke chce sobie kupic taka wiatrowke..na wiosne i moze tam by byly spodenki przynajmniej przymierze a na allegro to w sumie nigdy nic nie wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym znalazła na allegro takie spodenki jakie mnie interesują - czyli fason taki jak tamte, tylko z tego śłiskiego materiału itd - to biorę w ciemno :D widziałam ostatnio śliczne, ciemnofioletowe getry.. chyba się jutro zrujnuję :P (muszę zacząć kupować kolorowe koszulki do tych getrów haha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaa85
Samanta wyobraz sobie, że jednak kupiłam przez allegro spodenki ale troche inne znalazłam :) i czekam na przesyłkę ciekawe czy mi beda dobre - podobno rozmiar uniwersalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne, widziałam je przeszukując allegro :) jak dla mnie przydługie, ja mam jakąś obsesję, ale mi jest niewygodnie jak mam spodenki do ćwiczeń dłuższe niż minimum.. trochę dłuższe od majtek-bokserek muszą być i ani cm więcej :P (jak te z tamtego linku właśnie) będę szukać, a jak znajdę to chyba hurtowo zakupię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miruniap
Jeśli ktoś szuka fajnych ubranek sportowych, markowych i dobrej jakości to warto zajrzeć na www.sarafis.pl ,tam zawsze wybierze się coś dla siebie, bo wybór mają nieziemski,a ubrania są naprawdę super. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie spamuj gówniarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×