Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość migotka89

grube kolana!

Polecane posty

Gość migotka89

hej ;) znacie może jakiś sposób na grube kolana?? pomóżcie! piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upu upu
też chciałabym wiedzic jak się pozbyc tego sadełka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to zrobić i czy trzeba
o ja też dołączam sie do pytania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ki.
i ja! co zrobic, zeby nad kolanami nie bylo tych okropnych waleczkow? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła instruktorka fitness
Hej :) Nie wiem czy dobrze doradze, ale wydaje mi sie ze odpowiednie beda np klasyczne przysiady badz przeze mnie zwane "małysze" hehehe :) Chodzi to, zeby przysiadac do pozycji w jakiej skoczkowie narciarscy przygotowuja sie do skoku (podudzia sa prostopadle do podlogi, kolana podczas przysiadu nie leca do przodu, ciezar ciala na pietach, posladki mocno napiete i wysuniete do tylu). Serdecznie polecam gdyz przy wykonywaniu tego cwiczenia pracuje miesien czworoglowy uda, ktory ladnie sie rzezbi tuz pod opisywanymi przez Was faldkami - moze sie przyczynic do znacznego spalenia tluszczyku :) Powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła instruktorka - a nie będzie ta "poduszeczka" nad kolanami jeszcze większa po tych ćwiczeniach.. ja wykonywałam te ćwiczenia przy zestawach tamilee webb, rozciągałam mocno potem uda ale trochę powiększył mi się miesień po tych ćwiczeniach (przyczepy nad kolanem) i mam takie wypukłe teraz (u mnie to akurat fajnie wygląda, moze dlatego, ze jest nieduże i tak ogólnie symetrycznie do reszty pasuje)..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upu upu
no wszystko pięknie, ale jak usunąc sadło gdy nie można cwiczyc przysiadów bo ma się chore kolana ?! zrobię maks 5 przysiadów i już mnie bolą, skrzypią i trzeszczą a o powtórce następnego dnia to nawet nie ma co marzyc :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka89
Przyszła instruktorka fitness- a ile mniej wiecej dziennie trzeba tych przysiadów robić, i mniej wiecej po jakim czasie widać efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła instruktorka fitness
hmm... jak napisałam - przyszła :) jeszcze nie wiem wszystkiego, ale bardzo bym chciała ;) miesien sie wyrabia - wyglada slicznie moim zdaniem, noga nabiera ladnego ksztaltu :) oczywiscie bez ograniczenia ilosci spozywanych dziennie kalorii nie osiagnie sie zadnego efektu - trzeba dzialac na wszystkich frontach ;] to jest sprawa indywidualna jak szybko zrzuca sie tluszczyk, ale na swoim przykladzie to tak ok 2 miesiace regularnych cwiczen widac poprawe (np. cwiczac codziennie 15minut - nie tylko przysiady - czy 3 razy w tygodniu po pol godziny) na chore kolanko chyba nie mam rady... moze sama dieta pomoze? pozdrawiam - mam nadzieje, ze komus choc troszke doradzila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła instruktorka fitness
aaa powtorzenia? wydaje mi sie, ze np. oklo 50 solidnych powtorzen - takich bez oszczedzania sie ;) mozna sobie rozlozyc na serie po 25 razy, albo 15 jesli tak jest wygodniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to byś się zdziwła przyszła instruktorko - brałam proteiny i mięsnie mi rosły, przestałam bo już jak dla mnie były za duże te bułeczki nad kolanami a one jeszcze się powiekszyły - więcej niż rzez te kilka tyg picia protein :) więc nadal nie wiem, czy te przysiady są dobre na wyszczuplenie okolic kolan.. poza tym to są ćwiczenia bardziej "siłowe" - z obciążeniem martwy ciąg itd.. no nie wiem.. zamiast pobiegać czy jakieś aeroby porobić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×