Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowicjuszkaP lol

hmm.... cwiczy ktos szostke weidera???D

Polecane posty

Gość nowicjuszkaP lol

hmm... mam takie pytanko... Cwiczy ktos z was szostke weidera?? sa efekty? heh ja chce miec bardzo plaski brzuszek.... noo i slyszalam ze to dziala.... moj chlopak robil to pzrez 6 tyg i mial kaloryferek...mm..;D hehe noo tylko ze ja nie chce kaloryferka... tylko plaski brzuch... co mam zorbic..?? pomozcie i doradzcie;p czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjuszkaP lol
eh...:( odpowiedzcie ktos...::( prosze Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjuszkaP lol
no slyszalam slyszalam..... hmm... tylko czy bd takie efekty jakie ja chce.... ??...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ineczka n
kaloryferka to chyba nie bedzie-ja zrobilam cala 6 stke i mam miesnie i zarys ladna jednak kolo pepka galaretka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hawaii
nowicjuszkaP lol - ja zaczynam od PN ;) dołącz do mnie .... zobaczymy za 42 dni od PN czy miało to sens ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjuszkaP lol
hawaii - noo ja mialam zamiar zaczac od dzis... noo ale oki;p mozemy zaczac razem od PN ;p heh ....ciekawe czy bd efekty hehe;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjuszkaP lol
ineczka n - noo ja jestem ciekawa czy ja wytrwam do konca....hmm.... ale jakbym nie pokapowala do konca o co chodzi ot bd pisala do Ciebie;p heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjuszkaP lol
nooo to super;D heh juz sie nie moge doczekac efektow;p heh noo i tego kiedy zaczne;p heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowicjuszkaP a Twój brzuszek jest obtłuszczony czy bez grama tłuszczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjuszkaP lol
noo troszke tluszczyku na nim jest....;p heh a jak tam u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tak samo... i dlatego dotatkowo będę chodzila jeszcze na siłownie ;) skakała na skakance i w ogóle dużo się ruszała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjuszkaP lol
hawajka25 - noo ja niestety na silownie nie bd chodzila....;/ noom bo w mojej miejscowosci raaczej nie ma silowni..;p heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem na 8 dniu, nie ma tragedii narazie da się wytrzymać. ^ robię już drugii raz tym razem jednak mam zamiar wytrwać do końca, ostatnio robiłam tylko przez 23 dni i efekty były ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjuszkaP lol
hawajka25- mam gg.... odezwie sie do Ciebie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjuszkaP lol
komi - oo to dobrze ze bd efekty nawet jak nie wytrwam do konca;p heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann.
Ja skonczylam 6W.Koloryfera nie ebdziesz miec bo miesnie u kobiety sie ineczej rozrastaja niz u mezczyzny.Plaski brzuch powinnas miec jesli nie masz tluszczyku na brzuchu.Bo wtedy beda miesnie widoczne ale pod ta skura. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjuszkaP lol
Ann. - ooo to dobrze;] thx;p heh noo ja od jutra zaczynam;p heh a u Ciebie sa efekty taa?? aa.. i po ilu dniach juz widzialas efekty?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisskaa
Ja ciwczylam z bratem 6w.. wytrzymałam ponad 20 dni... ale efekty to nawet po tygodniu jakies byly ;) ale potem coraz ciezej... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjuszkaP lol
noo ja w sumie to bylabym zadowolona z jakichkolwiek efektow..takze minimalnych;p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dzis zaczelam....:) juz rok temu cwiczylam.... a szostka jest naprawde dobra.. tak ladnie brzuszek rzezb... tylko trzeba byc wytrzymalym, naprawde.. nie mozna sobie odawalac... i wiecie, juz nie mamy sily \"a dobra, to juz tak tylko zrobie zeby zrobic\" nie nie..trzeba sie przylozyc... jak dla mnie to szostka juz po tygodniu daje b. fajne rezultaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjuszkaP lol
Iva- ooo no ja tez dzis zaczelam.. hmm.. tylko nie wiem czy dobrze robie te 5 cw.. jak powinnam je robic..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×