Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka cwiczaca

ile cwiczycie tygodniowo, co i czy chudniecie - jezeli tak to ile? Ankieta

Polecane posty

Gość taka cwiczaca

Ilośc w tygodniu: Po ile: Co: Ile kg ubywa Wam miesiecznie:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieśniacy
ja schudłam 3 kilo w tydzien---chciec to móc,Ale dodam ze jestem taka głodna że zjadłabym konia z kopytami:).Bardzo mało jadłam a od 17 juz nic tylko wode.O 20 z pół godziny idtensywnych ćwiczeń i gotowe")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara0981
ilosc w tygodniu: 7 po ile: pon, wt sr - 1h aerobiku / w pozostale dni ok 15 min co: jw aerobik / a6w albo podobne ile kg: narazie nic nie spadlo. jestem zalamana;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to odpowiadam
Ilośc w tygodniu: prawie codziennie Po ile: ok. 1 - 1,5 godz. Co: a6W a zamiast jazdy autobusem czy tramwajem - marsz;) Ile kg ubywa Wam miesiecznie: ok.2 kg i to bez żadnej diety, w sumie pozbyłam sie juz 5 kg od nowego roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilość - 5 X w tyg. - miesiąc dopiero po ile - 30 min co : abs - brzuch, nogi, pośladki efekty - specjalnie nie widze i jestem załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siłówka
3 razy siłowe (spore obciążenia, 12 powt. max) 2-3 razy aeroby na maszynach (głównie wioślarz albo orbitrek, 50-60 minut) lub HIIT Do tego 3-4 razy w tyg. godzinka dojazdów na rowerze, teraz przyjdzie czas na rolki. Ile kg - pojęcia nie mam, nie posiadam wagi. Zleciały obwody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandi1234
w 1 tyg. 3 x basen 3 x aerobic 3 x siłownia na basen rowerem (okolo 7 km w jedna strone ) 2 h dziennie szybkiego marszu (biegać niestety nie moge ) a schudlam juz troszke biorac pod uwage ze jem 2000 kcal dziennie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka cwiczaca
w gore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okurde
ja ne wedzialam, zetak tak cwiczycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołączę się
ilość w tygodniu : 7 Po ile : po godzinie, czasem półtorej Co : steper, twester, brzuszki Ile kg ubywa : nie ważę się tylko mierzę, więc podam ile ubyło mi cm w miesiąc : talia - 6 cm, uda - 6 cm, biodra - 4 cm, łydka - 1,5 cm. Najważniejsze jednak jest to, ze cellulit znikł prawie całkowicie! Jestem mega zadowolona! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołączę się
agatka_wariatka ...że co? :D Napisz po "polskiemu" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołączę się
Chyba się domyśliłam, chciałaś napisać "ile czasu już tak ćwiczysz", prawda? Otóż ćwiczę dokładnie od 27.02 (czyli troszkę ponad miesiąc). Stosuję też masaże antycellulitowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilośc w tygodniu: 3 - Po ile: pon., sr., pt. - 1 godz.; niedz. 2 godz. Co: aerobik (step, fat burning, body pump) Ile kg ubywa Wam miesiecznie: przez pierwsze 2!!!! miesiace zupelnie nic, nawet przytylam (apetyt pobudzony sportem + przyrost miesni); teraz - 2 kg (doszla lekka dieta - bez glodzenia, zero junk food, slodycze ograniczone prawie do minimum, duzo warzyw, tylko chude mieso i ryby, 3-4 posilki dziennie) nie chce jojo, wiec nie zalezy mi na szybkim spadku wagi jesli chodzi o efekty cwiczen: jedrniejsze cialo, zmniejszony cellulit, o niebo lepsza kondycja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×