Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ugly________________

jaka folia? z czego ta papka?

Polecane posty

Gość ugly________________

nigdzie nie ma dokładnego opisu, a chetnie bym spróbowała:) z czego jest ta papka? która sie nakłada na nogi i owija folią? czy ta folia to moze byc taka zwykła ze spożywczego? czy jakas specjalna? hellp:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugly________________
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugly________________
helppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w y s z u k i w a r k a
skorzystaj z wyszukiwarki. milion topików o tym było. P.S. No dobra. Papka: - fusy z kawy sypanej - oliwa z oliwek (ja używam niektórzy używają innym olejków np z ziaji ujędrniający) - olejek cynamonowy (kilka kropel) - troszkę żelu po prysznic zawiń się folią przezroczystą ale nie taka jak dają na zakupy w spożywczym, taka jak zwiją się talerzyki z jedzieniem w lodówce czy coś Pozdrawiam i polecam. Papka jest super, skóra jest bardzo ujędrniona i cellulit znika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszczę uzupełnię: fusy zalej niewielka ilością wrzątku, tyle aby się zaparzyły. Oprócz olejku cynamonowego możesz dodać grejpfrutowy i/lub geraniowy. Folia spożywcza lub taka do obciągania palet :p Ta druga jest mocniejsza i możesz mocniej sie zawinąc, ale rolka jest większa i trudniej nią manewrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugly________________
dobra wszystko w domu mam, tylko ten olejek cynamonowy? skąd mam go wziąść? tzn gdzie go mogę kupić?co to za olejek? taki zapachowy? czy co:o ale ze mnie laik. a czy to moze byc taka folia, która jest w solarium bo do takiej mam duży dostęp:P? dziekuje WAm bardzo acha ile mam w tym siedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie wlasnie
ja tez sie przylacze , gdzie kupic te olejki ?? i jak dlugo siedziec w tej mumii? :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugly________________
ja od ok 2 tyg. stosuje taki masażer z kulkami na rączce i katuje tym swoje nogi, które ogarnął cellulitis:( ale wiem ze samo to nie wystarczy wiec chce jeszcze spróbowac folii i 8 min na nogi... widziałam, ze ktos tu reklamowała filmiki na youtube takze biore sie za siebie:) tylko czekam co z tym olejkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja olejki kupiłam w aptece. Można też poszukac w necie albo w sklepach zielarskich. Co do folii z solarium to nie mam pojecia co to za folia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugly________________
ale czy to jest taki olejek, którego uzywa sie do kominków zapachowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikakika
zamast olejku cynamonowego daje w proszku, tez rozgrzewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jeszcze pytanie jedno...czy zamiast folii aluminiowej mzoe byc ta folia przezroczysta?? czy aluminium po porstu nie pozwoli uciec temu cieplu? i jak czesto mozna ta metode stosowac i czy zamias oleju z oliwek mozna do tego uzyc jakiegos balsamu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghfryhfhf
gdzie moge dostac ta specjalna flie. taka izolacyjna/...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×