Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Od czego zacząć swoją przygodę na siłowni?

Polecane posty

Gość gość

Hej, moim postanowieniem noworocznym jest zacząć chodzić na siłownie aby wyrzeźbić sobie trochę ciało. Chciałabym wiedzieć od czego, od jakich ćwiczeń na siłowni zacząć. Zalezy mi na schudnięciu trochę z nóg i wyrzeźbienie brzucha. Ważę 49kg przy wzroście 159, wiec nie mam jakieś nadwagi a moje BMI jest w normie. Liczę na jakieś porady :) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, Zalezy jakie cwiczenia Cie interesują ? Cardio , siłowe ? Najlepiej jest wymieszać obydwa. Ja robie cardio 3 razy w tygodniu i tez 3 razy podnoszę ciężary. Brzucha nie zrzucisz robiąc brzuszki , odpowiednia dieta i cardio, pozniej mozesz robic brzuszki i inne tego typu cwiczenia na wypracowanie mięśni , jesli masz maly tłuszczyk na brzuchu a zaczniesz nawalać brzuchy to miesnie tylko wypchają Ci tłuszczyk jeszcze bardziej, znam to przerabiałam. Twardy brzuch a na wiechrzu troche tluszczu. Zacznij od ćwiczeń cardio na poczatek np stepmaster czyli wchodzenie po schodach - uwielbiam rzeźbi nogi i pośladki i super spala tluszcz, albo wioślarza jest super zobacz link przykładowy http://m.wformie24.poradnikzdrowie.pl/zajecia-i-treningi/ergometr-wioslarski-wioslarz-technika-cwiczen-i-plan-treningowy-wideo_42471.html Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz schudnąc ?zrobic sylwetke ?miec dostep do dietetycznych przepisów , oraz nielimitowanych porad to zapraszam ,pelna motywacja oczko.gif to sie moze udac wszystko zalezy tylko od ciebie ,zacznij działać nie tracac czasu na samodzielną naukę,my cie nauczymy diety i treningów wszystko online sprawdz http://potreningu.pl/raw/plans/redirect.php?i d=xbcnmwrhhcmcvm&amp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie od diety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×