Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kafe czy herbate

ROBICIE BRZUSZKI W DOMU !?

Polecane posty

Gość kafe czy herbate

ja jestem po i jest masakra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafe czy herbate
to robicie czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna......
Ja robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość She83
ja robie a6w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwilena 123
ja robie od miesiaca ale tylko 30 bo boli mnie w krzyzu narazie efektow nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia279
Ostatnio koleżanka poleciła mi zakup ławeczki do brzuszków. Ponoc daje o wiele lepsze efekty niż ćwiczenie na ziemi. Zakupiłam sobie ławeczkę skośną i ćwiczę na niej. Jest o wiele wygodniejsza niż takie ćwiczenia na macie, a czuję, że moje mięśnie brzucha lepiej pracują. Zobaczcie sobie tego typu ławeczki: http://www.sklep-presto.pl/cat-pol-1202804416-Sprzet-silowy-Laweczki-do-brzuszkow.html Ja akurat wybrałam jedną z tańszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka co chce schudnąć
ja robie 100 brzuszków normalnych, 30 skośnych i 6 waidera. Myślicie że będą jakieś efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwilena123
no jak tam efekty kobitki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eccia
ja nie robie :( nie mam siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaHera
Ja kiedyś robiłam, ale w sumie doszłam do wniosku, że lepiej będzie, jak się zapiszę na do Fitness Park. I faktycznie, jest fajnie - przynajmniej mi się podoba opieka instruktorów. Można się fajnie spocić. No i faktycznie motywacja do ćwiczeń jest większa, jak się chodzi na siłownie. Przynajmniej ja tak uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tipsiareczka69
No, dokładnie - zgadzam się z Herą. Już lepiej chodzić do Fitness Parku, bo przynajmniej jest większa mobilizacja. No i oferta jest na tyle zróżnicowana, że człowiek się tak szybko znudzi w kółko powtarzanymi ćwiczeniami. Bo w sumie co można zrobić na własną rękę w domu? Właściwie to nic, co by nas porządnie wypociło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robię codziennie 150 półbrzuszków, 20 nożyc i takie jeszcze jedno ćwiczenie z prostowaniem nóg. Ćwiczę już jakoś z miesiąc i są efekty! naprawdę! zawsze miałam duży brzuch, nadal mam, ale wyraźnie zarysowały się mięsnie i to mnie tylko motywuje do dalszych ćwiczeń :) powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robertixxxxxxx
te ławeczki to takie kiepskie jakieś. "patrz na mnie i mnie nie ruszaj", coś nie wydaje mi się, że masz taką kłamczuszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gibuszka
Ja robiłam dłuższy czas, ale efekty były średnie. Maż zamówił mi ławkę treningową z https://www.k-sport.com.pl i po kilku treningach widać końcu jakiś efekt na moich mięśniach brzucha. Także polecam takie rozwiązanie, cena niewielka a zadowolenie z efektów murowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×