Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agi profesj

-50% NA MAKIJAŻ PERMANENTNY WARSZAWA PRZY METRZE SŁUŻEW

Polecane posty

Gość agi profesj

Witam, zapraszam wszystkie Panie na profesjonalny makijaz permanentny teraz zrobiłam rabat -50% makijaż wykonuje na profesjonalnym urzadzeniu, najlepszym do makijazu MOBIL 01 z laserem, barwniki : LONG TIME LINER, PUREBEAU , znieczulenie skutecznie zmniejsza odczucie przy wykonywaniu zabiegu, tak wiec zabieg jest praktycznie bezbolesny, Wykonuje makijaże od lat i jest to moja pasja , makijaż idealny jest na lato, nic sie nie rozmaże, idealny na urlop i codziennie dla wszystkich Pań podkreśli urodę , zapraszam do mojego gabinetu mieszczacego sie w CENTRUM HANDLOWYM LAND BUDYNEK A LOK. 13 PARTER przy METRZE SŁUŻEW Agnieszka Mróz www.kosmetyczka.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmieszna.pl
To Pani roboty nie ma że aż taka desperacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi profesj
Witam, nie jestem zdesperowana, robie prommocje aby było stac wiecej Pan na taki makijaż , i to sa ceny promocyjne ktore nie obejmuja korekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghtrh
Ja bym chętnie zrobiła sobie permanentny brwi, ale jestem nie ufna. W dzisiejszych czasach jest tylu nieuczciwych ludzi, ze nie wiadomo komu mozna zaufać. Jeżeli znajdę pacjentki z Pani gabinetu ktore udowodnia mi Pani prace Zdjęciami to chętnie skożystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghtrh
Ja bym chętnie zrobiła sobie permanentny brwi, ale jestem nie ufna. W dzisiejszych czasach jest tylu nieuczciwych ludzi, ze nie wiadomo komu mozna zaufać. Jeżeli znajdę pacjentki z Pani gabinetu ktore udowodnia mi Pani prace Zdjęciami to chętnie skożystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghtrh
Czy ma Pani swoją stronę internetowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi profesj
Rozumiem Pania ze nie ufa Pani gabinetom , czesto do mnie przychodza Panie z renomowanego salonu na poprawkę wiec nie zawsze jest tak ze pojdziemy do znanego gabinetu i bedzie dobrze zrobione, , bo wazna jest osoba ktora to wykonuje taki makijaż , ja zapraszam wszystkie Panie na makijaż u mnie, ja wkładam duzo serca w robienie makijazy, to moja pasja i kocham swoja pracę, a brwi robie teraz włoskami naturalnymi rysuje i troszke cieniuje i efekt po wygojeniu jest bardzo naturalny, a jak chce Pani zobczyc zdjecia i poznac osoby ktore wykonały makijaz u mnie to prosze wejsc na mojego fb i popytac sie moich klientek, lub przyjechac do mnie jak robie klientki i popatrzeć tak wiec zapraszam serdecznie Panie na naturalny makijaz . strona: www.kosmetyczka.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena_sykes
Duże wyczucie jeśli chodzi o wybór pigmentacji i do tego bardzo wprawną rękę i oko ma pan Patryk z PMP – Pracownia Makijażu Permanentnego na Fortowej. Wie jak dobrać makijaż każdej kobiecie i do tego jest bardzo delikatny podczas aplikacji, nie czułam w ogóle bólu. Cennik i telefon masz na jego stronie www.pigmentacja.pl Poza tym, sympatyczny człowiek, można się poczuć komfortowo w tej pracowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×