Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

bardzo prosze o rade panie siedzace w temacie

Polecane posty

Gość gość

mam 41 lat i czuje ze juz czas cos robic z twrza , ogolnie nie ma dramatu ( chyba jestem posiadaczka mlodego genu) ale co mi zaczyna przeszkadzac to moje czolo , mam bardzo mimiczna twarz , duzo mowie , opowiadam gestykuluje przez co moje czolo jest bardzo pomarszczone , do tego mocna lwia bruzda tylko jedna o dziwo. zmarszczek po bokach oczu nie mam ale pod oczami troszke juz widac zmora to bruzdy od nosa w dol , policzki troche opadly co nieznacznie zmienilo owal twarzy i to mnie strasznie denerwuje . Okragla nuzia byla moim kompleksem przez cale zycie a teraz zrobila sie lekko kwadratowa przez te opadnieta policzki , nie jest tak tragocznie zebym musiala twarz jak maske naciagac ale cos co lekko ujedrni i podniesie policzki by sie przydalo dziewczyny-panie jaki zabieg przed latem byscie zrobily na moim miejscu ? ja jestem zielona w temacie bo wczesniej z niczego nie korzystalam , slyszalam ze laser nie , bo nie lubi slonca i laser leszy na jesien pomozecie??:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale pustak z ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz, wali mnie to kim dla ciebie jestem :) czekam na powazne porady - od innych pustakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy nie jesteś jeszcze za młoda ale moim zdaniem lifting mógłby podnieś i wyszczuplić twarz, są oczywiście jeszcze tzw nici (ja ich nie stosowałam) ale one zanikają po jakimś czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre korzystają z tzw. wypełnieczy (ja tego nie stosuje) albo przeszczep tłuszczu który ja z kolei polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeszczep tluszczu i nici ? chyba jeszcze z tym poczekam , myslalam o jakich pillingach , laserze , botoksie , ja nigdy nawet u kasmetyczki nie bylam , nie mialam takiej potrzeby , nie mam przebarwien kaszakow zaskorniakow itp a maseczki sama sobie kladlam . pillingu chemicznego sie boje , boje sie ze spali mi twarz , laser bym chciala ale czytalam ze nie na lato :( chodzi mi o to zeby skora byla bardziej spieta to wtedy sie podniesie troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×