Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

oszpecona

dr pernak sopot body jet (opinie)

Polecane posty

prosze wpisywac zle i dobre opinie na temat dr pernaka w sopocie ,obojetnie czy ktos wykonywal body jet czy cos innego, dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miękówka
To dużo zapłaciłaś, rozumiem Twój ból,ja też zbierałam, mnie to taniej kosztowałao, za całe uda z przeszczepem zapłaciłam 5500zł. Piszesz, że wykupiłaś masaże, a nie kazano Ci sie masować samej? Ja nie wykupowałam żadnych masaży, pani doktor kazała mi wziąć wałek do ciasta i lecieć z nim po udach przez wiele dni po zabiegu, codziennie. Na początku bolało, ale jak sie na cos decyduję to nie chcę tego zaprzepaścić. Współczuję Ci jeszcze raz. Źle trafiłaś, i to za takie pieniądze, w Warszawie robią taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie nie zgadzam
Wiesz, te Twoje wpisy , to wygląda jakbys chciała zastraszyć doktora Pernaka, żeby przyniósł Ci w zębach te 50 tys i wówczas przestaniesz go oczerniać w necie. Czy tez dostałąś tego maila z instrukcjami jak wyciągnąć pieniądze od lekarza za zabieg i jeszcze na tym zarobić? Ja dostała maila z instrukcjami. Pierwsze po zabiegu wyrazić swoje niezadowolenie pisemnie, zrobic zdjecia jak najbliżej ciałą, zeby wygladało jak najgrubiej. Drugie, nie żadać poprawki tylko zwrotu kosztów zabiegu. Trzecie, zacząć delikatne obsmarowanie na forum. Miękki lekarz sam pisze z propozycją spotkania. Czwarte - żadasz twardo kasy. Piąte obsmarowujesz. Szóste, piszesz do Izby Lekarskie i do Sanepidu, że w klinice jest syf. Jeżeli to na lekarza nie działa to obsmarowujesz w necie gdzie tylko można. Zazwyczaj to wystarcza. Dostajesz kase Mail z takimi poradami krąży na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pontrzebująca
Napisze do ciebie na maila, mam remont w domu, tez przydałby mi sie 50 tys, wszystko drogie, na zabieg do pana doktora tez moge sie wybrać, co tam, może mnie trochu pochlastać, dla 50 kawałków warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zazuza
Oszpecona...! ,Bardzo dobrze robisz,że zwołujesz do wspólnego działania,wszystkie poszkodowane panie przez lekarza(w grupie siła) - wreszcie ktoś musi się wziąć za nieuczciwych lekarzy,kosmetologów. Słusznie robisz,że piszesz o tym na forum,tym samym ostrzegasz wiele z nas przed kimś co może nam bardzo zaszkodzić oszpecając nas i wprowadzając w silną depresję. Lekarz powinien odpowiadać za skutki nieudanego zabiegu i ponieść odpowiednie konsekwencje(tak,jak jest w stanach zjednoczonych i europie zachodniej - tam lekarze,kosmetolodzy,płacą ogromne odszkodowania za skutki źle przeprowadzonego zabiegu). Pozdrawiam Cię Oszpecona i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos tu sie probuje podszyc...
pod.... bo stawia troche "dziwne" bledy ortograficzne.......powiedzialabym... ze to rzekomo jakis glos protestujacy.... hm......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamizelka
dlaczego ten zabieg taki drogi był u Ciebie. Co robiłaś? Czy robiłaś poprawki u dr.Pernaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamizelka
Pytam czy robiłaś poprawki u dr.Pernaka, dlatego bo ja wybieram się na poprawkę i nie wiem czy warto? Czy w ogóle jest chętny do poprawek? Proszę napisz jak było u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamizelka
Opiszę Ci jak wygląda sytuacja u mnie i wyślę na maila.Nie chcę pisać na razie na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykro mi oszpecona
ze ciebie tez to spotkalo.u mnie jest podobnie,wiec doskonale cie rozumiem.co prawda robilam u innego lekarza i w innej klinice ale nie zamierzam tego tak zostawic.na razie nie moge za wiele pisac(adwokat tak mi doradzil),poniewaz sprobujemy to bez sadu zalatwic.chialabym otrzymac jakas czesc pieniedzy ktora zaplacilam za zabieg,po to zeby moc pokryc nastepne zabiegi,ktore(byc moze) wyglad moich nog troche poprawia.serdecznie cie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszpecona jak
sie miewasz kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszpecona jak
tam samopoczucie i konkrety z doktorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolorespapiros
kłamiesz, ja robiłam body jet u Pernaka i jest super dr też ok, polecam tą klinikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamizelka
Myślę, że Ty kłamiesz.Napisz coś więcej o swoim zabiegu.Kiedy robiłas , co robiłaś, ile Ci usunięto tłuszczu? Mam wrazenie ,że jestes jedną z tych co reklamują swoje gabinety.Prosze napisz o tym zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! ja robiłam "bryczesy" metodą body jet u dr Pernaka w Sopocie, było to dwa lata temu. przez pierwsze kilka dni miałam silne krwawienia z otworów po nacięciach, ale poza tym wszystko od początku było ok. nie miałam żadnych nierówności i nie korzystałam z żadnych zabiegów dodatkowych (masaże itp.). Czasami mam wrażenie, że z lewą nogę w miejscu odsysania mam odrobinę szczuplejszą, ale ponoć to tylko moje wrażenie (takie rzeczy często siedzą w głowie). Ogólnie byłam zadowolona od początku i nadal jestem. Dodam, że nigdy nie miałam problemów z nadwagą i zawsze byłam postrzegana za osobę dość zgrabną a jedyne co było nie do zwalczenia (mimo intensywnych ćwiczeń) to właśnie te nieszczęsne "bryczesy", które potrafią dość znacząco zepsuć figurę i które z wiekiem pewnie przesuwałyby się coraz niżej ciągnąc tyłek do ziemi :) Nie wiem, może miałam po prostu szczęście? W każdym razie mnie dr Pernak nie oszpecił. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem w szoku!? Jak mozna byc taką oszustką? Myślałam, że na forach pisza ludzie uczciwe opinie, a nie w zmowie i za porozumieniem wyłudzają od uczciwego lekarza pieniądze. Doktor Pernak jest "moim" lekarze, od ok. 10 lat. Jest wyjatkowo rzetelnym lekarzem, skrupulatnym, a zabiegi wykonuje w najlepszych warunkach z mozliwych. Doktor Pernak nalezy do lekarzy, którzy nie naciagają swoich pacjentek, lecz uczciwie proponuja zabiegi, które w danym przypadku przyniosą najlepsze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×